1:3
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 09:56 Petr Mašek (Martin Král), 15:50 Martin Veselý (Matouš Neubauer), 28:31 Jaroslav Matoušek (Martin Veselý), 37:16 Jan Benko, 42:42 Martin Polehňa (Matouš Neubauer)
branky (asistence): 03:12 Radim Jančík (Josef Štourač), 04:51 Matěj Matyáš (Michal Samohýl), 10:11 Dalimil Krčma (Josef Štourač), 16:14 Daniel Popovský (Matěj Matyáš), 35:03 Michal Samohýl (Dalimil Krčma)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - PANTHERS OTROKOVICE 5:5
10. Petr Mašek, 16. Martin Veselý, 29. Jaroslav Matoušek, 38. Jan Benko, 43. Martin Polehňa - 4. Radim Jančík, 5. Matěj Matyáš, 11. Dalimil Krčma, 17. Daniel Popovský, 36. Michal Samohýl; rozhodčí: Jan Večeřa - Jiří Chromek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Tomáš Mráček ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácího týmu :Děkuji soupeři za pěkné a vyrovnané utkání a přeji šťastnou cestu domů...Děkuji Štěpovi
42:42
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
42:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Matouš Neubauer (5:5).
37:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko bez asistence (4:5).
35:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Dalimil Krčma (3:5).
30:00
30:00
28:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jaroslav Matoušek, asistoval Martin Veselý (3:4).
24:09
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
16:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský, asistoval Matěj Matyáš (2:4).
15:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Veselý, asistoval Matouš Neubauer (2:3).
15:49
Rychlý průnik domácího týmu
15:14
Vyloučen hráč Milan Palášek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.