3:1
3:0
5:1
- : -
branky (asistence): 01:44 Jakub Laus (Lukáš Punčochář), 09:17 Oliver Gold (Rudolf Brucháček), 14:30 Lukáš Macháček (Rudolf Brucháček), 17:43 Oliver Gold, 19:49 Antonín Lavička (Vojtěch Kučera), 23:50 Oliver Gold, 30:42 Antonín Lavička (Lukáš Macháček), 34:41 Jakub Laus (Lukáš Punčochář), 37:56 Marek Šauer (Oliver Gold), 39:32 Radek Novotný (Jan Almásy), 44:44 Radek Novotný (Oliver Gold)
branky (asistence): 00:39 Filip Kozák (Jiří Suchomel), 35:35 Jiří Suchomel

itelligence Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:2
2. Jakub Laus, 10. Oliver Gold, 15. Lukáš Macháček, 18. Oliver Gold, 20. Antonín Lavička, 24. Oliver Gold, 31. Antonín Lavička, 35. Jakub Laus, 38. Marek Šauer, 40. Radek Novotný, 45. Radek Novotný - 1. Filip Kozák, 36. Jiří Suchomel; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Flek ? - Michal Bartoň ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 5:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme zvládli výborně taktický, individuálně i v hlavě. Hráli jsme přesně , co jsme potřebovali a chtěli. Děkujeme soupeři za zápas.
44:59
Komentář trenéra hostů: Co k zápasu dodat, soupeř byl rychlejší na nohách a střelecky aktivnější, odváží si zaslouženou výhru. Děkujeme soupeři za zápas.
44:44
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radek Novotný, asistoval Oliver Gold (11:2).
44:44
Publikum skanduje ještě jeden
44:05
Minuta do konce a my se chystáme na uklízení mantinelů.
42:01
Kuba Ruč se proháčkoval mezi Buldoky jako jehla zimním svetrem.....pěkná individuální akce
40:14
Vyloučen hráč Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
39:32
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radek Novotný, asistoval Jan Almásy (10:2).
37:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Marek Šauer, asistoval Oliver Gold (9:2).
35:37
Jirka šel, šel....brankář vyjel, lehl si.....Jirka ho obešel a dal GOOOL
35:36
Proměněno
35:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel z trestného střílení (8:2).
35:35
A je tu trestné střílení
34:41
Timeout itelligence Bulldogs Brno
34:41
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Laus, asistoval Lukáš Punčochář (8:1).
34:41
Branka letí do rohu, míček letí do branky, GOOOL!!!
30:42
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Lukáš Macháček (7:1).
30:00
30:00
28:37
Vyloučen hráč Tomáš Trávníček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
24:57
Dnešnímu utkání přihlíží 20 diváků 2 psi a 1 kočka.
23:50
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold bez asistence (6:1).
23:27
Martin Pánek si nezašel na párek, ale na tatranku.
21:46
Martin Pánek si zašel do bufetu na párek
19:49
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Vojtěch Kučera (5:1).
17:43
16:01
Daniel Štula neskutečně spravil mantinely
15:00
15:00
14:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Rudolf Brucháček (3:1).
09:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Rudolf Brucháček (2:1).
01:44
00:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Kozák, asistoval Jiří Suchomel (0:1).