3:1
1:0
6:1
- : -
branky (asistence): 03:08 Filip Krčmář (Ondřej Čech), 13:13 Michal Šubert (Adam Gábor), 14:45 Ondřej Čech (Filip Šubert), 28:01 Tomáš Hanzlík (Filip Šubert), 30:35 Adam Choma (Vojtěch Travinský), 30:57 Ondřej Čech (Filip Krčmář), 31:19 Michal Šubert (Jakub Češek), 37:11 Jan Vojáček (Adam Choma), 39:11 Jakub Češek (Adam Gábor), 40:01 Jan Besta (Jan Vojáček)
branky (asistence): 07:18 Vít Buzek (Jiří Toman), 43:14 Tomáš Hrubý (Filip Grill)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Vikings Kopřivnice 10:2
4. Filip Krčmář, 14. Michal Šubert, 15. Ondřej Čech, 29. Tomáš Hanzlík, 31. Adam Choma, 31. Ondřej Čech, 32. Michal Šubert, 38. Jan Vojáček, 40. Jakub Češek, 41. Jan Besta - 8. Vít Buzek, 44. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Petr Molek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Plevák ? - Jan Bartoň ?, Filip Grill ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 6:1;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Martina Fielka: Kopřivnice patří k lepším týmům v naší skupině proto jsem rád, že jsme tohle utkání zvládli na jedničku. První třetina byla dost vyrovnaná, ale kluci svým kolektivním výkonem v průběhu zápasu převzali otěže a s přehledem utkání dohráli. Děkuji soupeři za utkání a klukům za výkon.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Dušana Hejče :Do poloviny zápasu jsme se snažili být vyrovnaným soupeřem, bohužel v deseti hráčích se nedá odehrát zápas v plném tempu. V závěru nám mohutně docházely síly. Soupeři gratuluji k vítězství.
45:00
44:22
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Filip Grill (10:2).
42:47
Vyloučen hráč Vojtěch Vandrol družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Jan Vojáček (10:1).
39:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Adam Gábor (9:1).
37:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Adam Choma (8:1).
34:35
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
34:35
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michal Šubert, asistoval Jakub Češek (7:1).
31:19
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
30:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Filip Krčmář (6:1).
30:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Vojtěch Travinský (5:1).
30:00
30:00
28:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Filip Šubert (4:1).
15:00
15:00
14:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Filip Šubert (3:1).
13:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michal Šubert, asistoval Adam Gábor (2:1).
09:07
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jiří Toman (1:1).
03:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Krčmář, asistoval Ondřej Čech (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jakub Kostelník, Daniel Žabenský, Jan Toman, Jiří Toman, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Adam Gábor, Michal Šubert, Filip Šubert, Dalibor Baláš, Jakub Češek