4:2
0:1
4:0
- : -
branky (asistence): 01:39 Jakub Sasyn (Matěj Matoška), 03:48 Pavel Hurta (Šimon Soukup), 12:10 Jakub Nota (Daniel Chatrný), 14:38 Daniel Chatrný (Jakub Mikulok), 30:20 Kamil Soják (Šimon Soukup), 30:32 Jakub Mikulok (Jakub Nota), 30:46 Daniel Chatrný (Matěj Matoška), 31:39 Kamil Soják (Jakub Sasyn)
branky (asistence): 13:31 Patrik Slezáček (Petr Šarközy), 14:17 Matěj Sokol (Petr Šarközy), 24:25 Petr Šarközy (Jiří Zedníček)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. MVIL Ostrava 8:3
2. Jakub Sasyn, 4. Pavel Hurta, 13. Jakub Nota, 15. Daniel Chatrný, 31. Kamil Soják, 31. Jakub Mikulok, 31. Daniel Chatrný, 32. Kamil Soják - 14. Patrik Slezáček, 15. Matěj Sokol, 25. Petr Šarközy; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Petr Molek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Lukáč ? - Jakub Černohous ?; po třetinách: 4:2, 0:1, 4:0;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Miroslava Kučery: Ospalé dvě první třetiny. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Vojtěcha Kořínka: Bohužel nejsme komplet a při šířce našeho kádru je to znát. Dvě třetiny jsme se soupeřem drželi krok a byl to celkem vyrovnaný zápas. Vstup do třetí třetiny byl famózní a bylo nadějích. Škoda. Soupeř byl lepší, my bojujeme a hrajeme na co máme. Těšíme se na další zápas.
45:00
31:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Sasyn (8:3).
30:46
Timeout 1. MVIL Ostrava
30:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Matěj Matoška (7:3).
30:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Jakub Nota (6:3).
30:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Šimon Soukup (5:3).
30:00
30:00
24:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Šarközy, asistoval Jiří Zedníček (4:3).
23:07
Vyloučen hráč Matěj Matoška družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Jakub Mikulok (4:2).
14:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Petr Šarközy (3:2).
13:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Patrik Slezáček, asistoval Petr Šarközy (3:1).
12:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Daniel Chatrný (3:0).
03:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (2:0).
01:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Matěj Matoška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Jiří Zedníček, Petr Šarközy, Martin Kováčech, Matěj Sokol, David Štirba
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Pavel Hurta, Vít Dočkal, Šimon Soukup, Petr Vítovec, Jakub Přikryl