0:3
0:4
0:4
- : -
branky (asistence): 07:42 Dalibor Baláš (Michal Šubert), 08:07 Jan Besta (Jan Vojáček), 09:30 Tomáš Hanzlík (Filip Krčmář), 21:09 Tomáš Hanzlík, 24:46 Adam Choma, 27:44 Vojtěch Travinský (Jan Besta), 28:09 Jan Besta (Adam Choma), 31:34 David Radošovský (Tomáš Hanzlík), 32:07 Adam Gábor (Jakub Češek), 33:41 David Radošovský (Tomáš Hanzlík), 41:31 Filip Šubert (Jan Besta)

1. MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:11
8. Dalibor Baláš, 9. Jan Besta, 10. Tomáš Hanzlík, 22. Tomáš Hanzlík, 25. Adam Choma, 28. Vojtěch Travinský, 29. Jan Besta, 32. David Radošovský, 33. Adam Gábor, 34. David Radošovský, 42. Filip Šubert; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1 + Vojtěch Travinský 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vilém Zámečník ? - Jonáš Pokorný ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:4;
45:00
Komentář trenéra domácích: Viz. minulý zápas, je nás málo a bude nás ještě méně. Čeká nás tuhý boj o záchranu. Soupeř byl lepší ve všech ohledech. Můžeme být rádi za 11. Díky rozhodčím.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Martina Fielka: Přiznám se, že jsem před utkáním nečekal tak snadný průběh. MVIL je na tom kondičně velice dobře. Kluci podali fantastický výkon a zaslouženě máme další tři body.
45:00
42:19
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
41:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Šubert, asistoval Jan Besta (0:11).
33:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil David Radošovský, asistoval Tomáš Hanzlík (0:10).
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Gábor, asistoval Jakub Češek (0:9).
31:34
30:00
30:00
28:09
Timeout 1. MVIL Ostrava
28:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Adam Choma (0:7).
27:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Travinský, asistoval Jan Besta (0:6).
24:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (0:5).
21:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík bez asistence (0:4).
18:01
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Jakub Češek.
18:01
Vyloučen hráč Jiří Zedníček družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:19
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
09:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Filip Krčmář (0:3).
08:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Jan Vojáček (0:2).
07:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dalibor Baláš, asistoval Michal Šubert (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Jonáš Pokorný; hráči v poli: Adam Gábor, Jakub Češek, Dalibor Baláš, Michal Šubert, Filip Krčmář
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Jiří Zedníček, Petr Šarközy, Martin Kováčech, Matěj Sokol, David Štirba