0:2
1:1
2:5
- : -
branky (asistence): 26:42 Jiří Čaďa (David Tretina), 30:48 Jiří Čaďa (Adam Hudeček), 38:27 Adam Hudeček (Jiří Čaďa)
branky (asistence): 04:58 Matěj Matoška, 09:16 Jakub Mikulok (Daniel Chatrný), 24:18 Štěpán Kaleta (Matěj Matoška), 31:16 Jakub Nota (Jakub Mikulok), 31:37 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 33:48 Jakub Nota (Kamil Soják), 37:20 Pavel Hurta (Šimon Soukup), 39:14 Kamil Soják (Jakub Sasyn)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:8
27. Jiří Čaďa, 31. Jiří Čaďa, 39. Adam Hudeček - 5. Matěj Matoška, 10. Jakub Mikulok, 25. Štěpán Kaleta, 32. Jakub Nota, 32. Pavel Hurta, 34. Jakub Nota, 38. Pavel Hurta, 40. Kamil Soják; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Viktor Kubala; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Petr Maláč ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:5;
45:00
Komentář trenéra hostů: Zápas byl fajn. Děkujeme soupeřům, pořadatelům a rozhodčím za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: I přes zlepšený výkon to na kvalitního soupeře nestačilo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
39:26
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
39:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Sasyn (3:8).
38:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jiří Čaďa (3:7).
37:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (2:7).
33:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Kamil Soják (2:6).
32:27
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
31:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (2:5).
31:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Jakub Mikulok (2:4).
30:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Čaďa, asistoval Adam Hudeček (2:3).
30:00
30:00
26:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Čaďa, asistoval David Tretina (1:3).
24:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Matěj Matoška (0:3).
20:14
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
20:14
Vyloučen hráč Jakub Nota družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
11:51
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
10:44
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Daniel Chatrný (0:2).
04:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Šimon Soukup, Petr Vítovec, Jakub Přikryl, Pavel Hurta, Vít Dočkal
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Jiří Hájek, Šimon Hronek, Lukáš Suk, Matěj Bednář, Ondřej Pavlík