1:1
2:1
0:1
- : -
branky (asistence): 09:45 Martin Kováčech (Jiří Zedníček), 24:01 Martin Kováčech (Matěj Kozub), 24:53 Martin Olle (Jiří Černohous)
branky (asistence): 06:31 Martin Veselý (Jan Benko), 26:31 Jan Benko (Petr Mašek), 42:09 Petr Mašek

1. MVIL Ostrava - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:3
10. Martin Kováčech, 25. Martin Kováčech, 25. Martin Olle - 7. Martin Veselý, 27. Jan Benko, 43. Petr Mašek; rozhodčí: Jiří Obalil - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Vilém Zámečník ? - Ondřej Horník ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1;
45:00
43:49
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
42:30
Vyloučen hráč Matěj Kozub družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:18
Timeout 1. MVIL Ostrava
42:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (3:3).
30:00
30:00
26:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Petr Mašek (3:2).
24:53
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Olle, asistoval Jiří Černohous (3:1).
24:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Kováčech, asistoval Matěj Kozub (2:1).
15:00
15:00
10:25
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Kováčech, asistoval Jiří Zedníček (1:1).
06:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Veselý, asistoval Jan Benko (0:1).
06:30
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Jan Benko.
06:30
Vyloučen hráč Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Petr Mašek, Jan Benko, Martin Polehňa, Adam Dománek, Martin Uher
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Martin Kováčech, David Štirba, Jiří Zedníček, Petr Šarközy, Matěj Kozub