1:2
1:0
1:3
- : -
branky (asistence): 09:30 Jiří Toman (Vít Buzek), 21:22 Jiří Toman (Jakub Kostelník), 30:31 Jiří Toman (Jakub Kostelník)
branky (asistence): 08:52 Jan Hrtús (Radim Jančík), 13:37 Daniel Popovský (Josef Štourač), 31:30 Jan Hrtús (Matěj Matyáš), 35:48 Radim Jančík (Michal Samohýl), 38:51 Jan Hrtús (Michal Samohýl)

FBC Vikings Kopřivnice - PANTHERS OTROKOVICE 3:5
10. Jiří Toman, 22. Jiří Toman, 31. Jiří Toman - 9. Jan Hrtús, 14. Daniel Popovský, 32. Jan Hrtús, 36. Radim Jančík, 39. Jan Hrtús; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Janáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Filip Doležal ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Koníčka: Zápas ve středně vysokém tempu, kde se dalo dívat na začátek a konec zápasu. Naši kluci předvedli poměrně hezkou hru, na kterou se občas i dalo koukat. Ale pořád to není ani z 50% to, co bych si představoval. Soupeři děkujeme za zápas a zdravíme všechny fanoušky do Otrokovic, speciálně rodinu Johnyho Hrtúse z Tlumačova.
45:00
Komentář asistenta trenéra domácích Tomáše Kulatého: V oslabené sestavě jsme nedokázali uhrát 3 body proti soupeři. Děkujeme za zápas.
45:00
43:07
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
38:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Michal Samohýl (3:5).
35:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Michal Samohýl (3:4).
31:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Matěj Matyáš (3:3).
30:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Jakub Kostelník (3:2).
30:00
30:00
26:22
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
21:22
15:00
15:00
14:11
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vražení zády.
13:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský, asistoval Josef Štourač (1:2).
09:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Vít Buzek (1:1).
08:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Radim Jančík (0:1).