3:3
3:4
1:1
- : -
branky (asistence): 04:40 Maxmilián Grobař (Filip Šubert), 05:42 Jan Vojáček (Jakub Pilch), 07:35 Jan Vojáček (Adam Choma), 18:34 Michal Šubert (Filip Šubert), 19:34 Adam Choma (Jan Vojáček), 22:19 Maxmilián Grobař (Adam Gábor), 36:37 Vojtěch Travinský (Jakub Pilch)
branky (asistence): 04:15 Jakub Sasyn, 05:57 Šimon Soukup (Jakub Přikryl), 08:36 Matěj Matoška (Šimon Soukup), 24:58 Adam Mikoláš (Vojtěch Žalud), 25:52 Jakub Přikryl (Šimon Soukup), 27:29 Matěj Matoška (Jakub Přikryl), 29:04 Pavel Hurta (Šimon Soukup), 34:56 Jakub Přikryl (Matěj Matoška)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:8
5. Maxmilián Grobař, 6. Jan Vojáček, 8. Jan Vojáček, 19. Michal Šubert, 20. Adam Choma, 23. Maxmilián Grobař, 37. Vojtěch Travinský - 5. Jakub Sasyn, 6. Šimon Soukup, 9. Matěj Matoška, 25. Adam Mikoláš, 26. Jakub Přikryl, 28. Matěj Matoška, 30. Pavel Hurta, 35. Jakub Přikryl; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Janáček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ivo Sikora ? - Vít Lukáč ?; po třetinách: 3:3, 3:4, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Martina Fielka: Vyrovnaný zápas, který mohl vypadat jinak. Za stavu 6:3 pro nás jsme soupeři věnovali 4 branky...Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Kučery: Výborné ostravské derby. Děkuji za zápas.
45:00
43:51
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:23
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Travinský, asistoval Jakub Pilch (7:8).
34:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Matěj Matoška (6:8).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (6:7).
27:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Jakub Přikryl (6:6).
25:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Šimon Soukup (6:5).
24:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Vojtěch Žalud (6:4).
22:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Maxmilián Grobař, asistoval Adam Gábor (6:3).
19:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Vojáček (5:3).
18:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michal Šubert, asistoval Filip Šubert (4:3).
15:00
15:00
13:57
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
08:43
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Šimon Soukup (3:3).
07:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Adam Choma (3:2).
05:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Přikryl (2:2).
05:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Jakub Pilch (2:1).
04:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Maxmilián Grobař, asistoval Filip Šubert (1:1).
04:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn bez asistence (0:1).