2:2
2:0
4:2
- : -
branky (asistence): 14:08 Anežka Viplerová (Nella Stašková), 17:18 Denisa Chaloupková (Kristina Lexová), 35:43 Markéta Prontekerová (Lenka Faltusová), 38:09 Julie Faťunová (Adéla Košvancová), 42:28 Lenka Faltusová (Adéla Košvancová), 43:39 Markéta Prontekerová (Natálie Houžvičková), 44:28 Nella Stašková (Lucie Želízková), 59:59 Nella Stašková (Veronika Kopecká)
branky (asistence): 10:48 Natálie Janečková (Eva Smutná), 11:48 Eliška Škopíková (Natálie Janečková), 45:18 Alžběta Švehlová (Eva Smutná), 46:24 Natálie Janečková (Michaela Skřivánková)

PSN Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 8:4
15. Anežka Viplerová, 18. Denisa Chaloupková, 36. Markéta Prontekerová, 39. Julie Faťunová, 43. Lenka Faltusová, 44. Markéta Prontekerová, 45. Nella Stašková, 60. Nella Stašková - 11. Natálie Janečková, 12. Eliška Škopíková, 46. Alžběta Švehlová, 47. Natálie Janečková; rozhodčí: Tomáš Šimek - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Markéta Antalová 20 - Kateřina Mannová 23; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Loskota (2/2)- Trošku nám ještě chyběl klid ve finálním zakončení, ale třeba jsme si něco schovali na zítřek. Přejem brzké uzdravení zraněné hráčce domácích.
60:00
Střely po třetině 12:8.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Sovy - V dnešním zápse jsme si vyzkoušeli spoustu nových věcí, na kterých chceme i nadále pracovat k blížící mu se play off a věříme, že tým je na dobré cestě. Smutnou zprávou je pro nás zranění naší hráčky, věříme, že se brzy uzdraví a v duchu jsme s ní. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Loskota (1/2)- Desetiminutový výpadek na přelomu 2. a 3. třetiny nás dnes stál výsledek proti velmi dobře technicky vybavenému soupeři. Jinak jsme s dnešním utkáním spokojeni se hrou dopředu. Konečně jsme sehráli dobře rychlé protiútoky a byli jsme z nich opravdu většinu utkání nebzepeční.
60:00
59:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Veronika Kopecká (8:4).
59:30
Marko od mantinelu napálila nohu brankářky.
58:43
Pohledná kombinace domácích hráček nedokázala korunovat Faltusová.
58:00
Faltusová ze středu napálila blokující hráčku.
55:55
Prontekerová z předbrankového prostoru přestřelila bránu.
53:24
Druhá polovina třetí třetiny už je klidnější.
50:00
Janečková z úhlu napálila boční sít.
48:51
Zikmundová z půlky těsně minula bránu.
47:37
Marko nečekanou tečí z brankoviště ohrozila bránu.
46:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Michaela Skřivánková (7:4).
46:24
Janečková z protiútoku zavěsila do šibenice.
45:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Eva Smutná (7:3).
45:18
Švehlová dostrkala míček za čáru.
44:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Lucie Želízková (7:2).
44:28
Stašková ze vzduchu propálila vše co jí stálo v cestě.
43:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Natálie Houžvičková (6:2).
43:39
Prontekerová skvěle prostřelila od pravého mantinelu.
42:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Adéla Košvancová (5:2).
42:28
Faltusová po krásné individuální šanci vyrvala šibenici.
41:20
Kopecká ve veliké šanci opět netrefila bránu.
40:15
Chaloupková v úvodní šanci zápasu netrefila bránu.
40:00
40:00
Střely po třetině 9:9.
40:00
38:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Adéla Košvancová (4:2).
38:09
Faťunová vymetla růžek.
35:43
Timeout K1 Florbal Židenice
35:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Lenka Faltusová (3:2).
35:43
Prontekerová s Faltusovou vyťukali obranu hostí.
32:04
Kopecká v samostatném úniku trefila masku brankářky.
31:18
Kopecká v ještě větší šanci také netrefila bránu.
31:09
Janečková ve veliké šanci netrefila bránu.
29:41
Prontekerová svou dorážkou hodně přestřelila.
24:32
Hostující hráčky vstoupili do druhé třetiny aktivněji než domácí.
22:32
Kopecká mohla běžet sama na brankářku, ale místo toho napálila soupeřku.
17:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Denisa Chaloupková, asistoval Kristina Lexová (2:2).
17:18
Chaloupková vymetla pravou šibenici.
16:04
Zikmundová zablokovala střelu Hladké.
14:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Nella Stašková (1:2).
14:08
Viplerová snižuje rychlou střelou po nahrávce zpoza brány.
13:52
Kopecká se proviňila hrubým faulem, rozhodčí ho však neposoudil jako faul na dvě minuty.
11:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Škopíková, asistoval Natálie Janečková (0:2).
11:48
Škoplíková protlačila míček až za záda Antalové.
10:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (0:1).
10:48
Smutná posunula míček před prázdnou bránu a Janečková toho dokázala využít.
09:43
Faltusová s Prontekerovou nedokázali vstřelit branku v situaci dvě na brankářku.
07:55
Košvancová ze středu napálila první obránkyni.
05:53
Janečková neproměnila samostatný únik.
04:30
V početní výhodě se zatím domácím hráčkám nepodařilo vystřelit na bránu.
03:58
Vyloučen hráč Eliška Machalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:15
Zblokovaná střela Kruberové letí do rohu.
00:50
První útok Tatranu končí faulem na Faltusovou.
00:02
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimek a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Kateřina Mannová; hráči v poli: Eva Smutná, Veronika Hladká, Markéta Sedláčková, Natálie Janečková, Alžběta Švehlová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Lucie Želízková, Monika Zikmundová, Anežka Viplerová, Nella Stašková, Veronika Kopecká