6:1
2:0
4:2
- : -
branky (asistence): 07:57 Natálie Žídková (Markéta Součková), 12:24 Barbora Hofmannová (Sabina Labudová), 13:15 Sára Svozilová (Kristýna Gocová), 14:21 Klára Voltrová (Sabina Labudová), 15:14 Zuzana Volejníková (Sabina Labudová), 18:49 Kristýna Gocová, 25:54 Kristýna Gocová (Natálie Balková), 29:43 Natálie Balková (Kristýna Gocová), 43:41 Natálie Balková (Kristýna Gocová), 47:08 Zuzana Volejníková (Natálie Balková), 47:53 Kateřina Hušková (Magdalena Přikrylová), 49:13 Tereza Hvězdová (Sabina Labudová)
branky (asistence): 12:55 Veronika Štajnerová (Kristýna Dvořáková), 40:57 Kateřina Neubergerová (Kristýna Dvořáková), 43:18 Veronika Štajnerová

IBK Hradec Králové - FbŠ Bohemians 12:3
8. Natálie Žídková, 13. Barbora Hofmannová, 14. Sára Svozilová, 15. Klára Voltrová, 16. Zuzana Volejníková, 19. Kristýna Gocová, 26. Kristýna Gocová, 30. Natálie Balková, 44. Natálie Balková, 48. Zuzana Volejníková, 48. Kateřina Hušková, 50. Tereza Hvězdová - 13. Veronika Štajnerová, 41. Kateřina Neubergerová, 44. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 4:5; využití: 3:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Michaela Pokorná 27 - Terezie Čiháková 31, Dominika Horáková 10; po třetinách: 6:1, 2:0, 4:2;
60:00
vyjádření trenéra domácích část 2. - Také nám pomohlo, že soupeř přijel v menší počtu hráčů a my jsme toho dokázali využít. Pevně doufám, že zraněná hráčka Bohemians bude brzy v pořádku. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu šťastnou cestu domů.
60:00
Předměřickou halou se line zvuk vítězného pokřiku hradeckých lvic. Holky děkujem :)
60:00
vyjádření trenéra hostí pana Tomáše Grigara - O výsledku rozhodla už první třetina, kde nám do branky spadlo fakt úplně všechno. Před holkama smekám, že bojovaly až do konce utkání a snažily se s výsledkem něco udělat. Gratuluju Hradci k zasloužené výhře a u nás je nutné, aby holky která na zápas nejedou mnohdy z divných důvodů začaly na zápasy jezdit.
60:00
Vyjádření trenéra domácách pana Oldřicha Vaňkáta- 1. část Dnešní zápas ukázal to, že tento tým má potenciál bojovat výše než bojuje doposud. Musíme zlepšit ještě mnoho věcí, abychom nedávali tolik příležitostí soupeři do gólových situací. Jsem rád, že dnes holky předvedly dobrý výkon a po většinu zápasu hrály disciplinovanovanou hru.
60:00
59:59
střely ve třetí třetině- domácí - 16 hosté- 10
59:59
střely celkově domácí - 53 hosté- 30
59:50
Domácí hráčky makají až do konce zápasu, je vidět, že se těší na první výhru v sezoně. Fanoušci odpočítávají posledních 10 vteřin
59:00
Zápas je stále ve vysokém tempu, mmáme tu poslední minutu třetí třetiny, a dovolím si napsat i zápasu
58:30
Pěkná individuální akce kapitánky Labudové
57:35
Dvě pěkné střely Bartolomějové, gólem však nekončí. Domácí gólmanka brání svou svatyni a nepřipouští změnu skóre ze strany hostí
55:45
Štajnerová v další šanci, ale golmanka zakročuje
54:00
Štajnerová proběhla celé hřiště, obehrála téměř všechny hráčky na hřišti, do zakončení jí však nezbyla síla a při finální kličce kolem golmanky jí míček ujel
52:00
I přes velký brankový roste počet zákroků na hranici pravidel, pražské hráčky nechtějí dát svůj skalp zadarmo
51:37
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
50:37
Vyloučen hráč Sára Svozilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
49:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Sabina Labudová (12:3).
49:13
Svůj gólový debut v 1. lize juniorek zaznamenává hráčka domácích číslo 4 Terka Hvězdová!
47:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kateřina Hušková, asistoval Magdalena Přikrylová (11:3).
47:53
Střídání brankáře. Nový brankář Dominika Horáková družstva FbŠ Bohemians
47:53
Hušková zvyšuje skóre, střela jí sice nesedla, ale nenápadná žabka skončila za zády Čihákové
47:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Natálie Balková (10:3).
47:08
Volejníková na středu vyčkávala, nabito dostala od Balkové a nekompromisně zakončuje.
46:00
Hradec v početní výhodě, za mohutného povzbuzování fanoušků se snaží dál kulatý desátý gól, dobrá střela z otočky z hole Volejníkové
45:55
Vyloučen hráč Aneta Smetanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
45:45
I přes velký brankový rozdíl je hra stále velmi vypjatá a hráčky obou celků se snaží vsítit gól
44:30
Šance Dvořákové ve standartní situace
43:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Balková, asistoval Kristýna Gocová (9:3).
43:30
Osvědčená kombinace Gocová na Svozilovou, brankářka vyráží. O chvíli později se však domácí fanoušci gólu dočkávají
43:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (8:3).
43:18
Štajnerová se raduje na zemi po tom, co krásně prostřelila domácí golmanku střelou pod rukou
40:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Neubergerová, asistoval Kristýna Dvořáková (8:2).
40:57
Bohemka snižuje - po nahrávce Dvořákové se trefuje Neubergerová
40:01
Je před námi poslední třetina zápasu, a oba celky se vrhly do třetiny s vervou..
40:00
40:00
Máme tu nepříjemnou zprávu. Pro hráčku Bohemians přijela záchranná služba a čeká jí cesta do hradecké nemocnice. Stále věříme, že se nejedná o žádné vážné zranění a přejeme brzký návrat na hřiště :)
40:00
39:59
střely ve druhé třetině: -domácí - 13 -hosté - 8
39:30
v poslední minutě bylo k vidění několik pokusů Bohemians, zelenobílé hráčky se snaží střílet opravdu ze všech pozic, ale k domácí golamnce většinou míček ani nedoputoval
39:00
Chybu domácí obránkyně se snažila potrestat Štajnerová, domácí golmanka naštěstí pozorá
38:15
Výběh PIlarské zblokován Hofmanovou
37:30
Přesilovka hostí nepřinesla žádnou výraznější akci, naopak domácí měly dvě šance skórovat v oslabení
35:50
Nájezd byl neúspěšný, změnu skóre napomohla dobře postavená brána, jelikož střela Dvořákové orazítkovala tyčku. následuje přesilová hra Bohemians
35:35
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Kristýna Dvořáková.
35:35
Vyloučen hráč Markéta Součková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
35:30
Po chybě domácích tu máme vyloučení a nájezd hostí- nájezd pojede hráčka číslo 22 Kristýna Dvořáková
34:37
Sledujem klidnější část utkání, bez vyložených šancích na obou stranách
33:55
Hostující hráčka končí za mantinelem v rohu. Pád nevypadal vůbec pěkně, tak doufáme, že to nebude nic vážného.
31:53
Pražské hráčky se pozapomínají v útoku. Hráčky v modrobílém však přečíslení 3 na 1 nezvládly. Homerun Svozilové nemohl bohemskou svatyni ohrozit.
31:10
Čiháková skvěle vyráží střelu Báry Hofmanové.
29:43
29:43
Mrázková si na trestné dlouho nepobyla. Její hru rukou nekompromisně trestá Bálková
29:13
Vyloučen hráč Klára Mrázková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
28:11
Přesilovka Bohemians zpočátku zodpovědně odvedená s několika nevelkými ohroženími domácí svatyně. Labudová však v domácích únicích vyniká a i přes oslabení svého týmu sama několikrát opětuje protiútokem.
26:59
Vyloučen hráč Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:59
Volejníková vyloučena za nedovolené bránění když se dle slov rozhodčích pověsila na spoluhráčku jako batoh.
25:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Natálie Balková (7:1).
25:54
Lajna Svozilová-Gcoová-Bálková vymíchala jen přihlížeíjící obránkyně hostí a po ukázce technických zkušeností Gocová trefuje pod břevno.
24:09
Kapitánka domácích opět potvrzuje svou pověst a míček nastřelený směrem k prázdné polovině brány Čihákové trefuje hůl hostující obránkyně.
23:34
Havlová podél mantinelu prokličkovala dvě hráčky a nahrává opět osamocené Volejníkové před bránu. Volejníková však asistenci spoluhráčce nepřeje a míček mířený na hůl míjí.
22:30
Hradecké hráčky okamžitě odpovídají přečíslením. Čiháková vyráží.
22:20
Hostující hráčka s číslem 36 střílí nad.
22:10
Zatím vidíme hru spíše na polovině domácích.
21:00
Domácí hráčky také doplnily počet na palubovce
20:20
Hostující hráčky jsou v plném počtu
20:00
20:00
V první třetině jsme viděli divácky velmi atraktivní florbal nejen plný gólů, ale také vyloučení. I přes poměrně rychlý spád hra jako taková tolik rychlá není, nicméně v dalších třetinách čekáme nárůst tempa. Hradecký tým po dosud bezvýherné části sezony bude jistě chtít udržet, v lepším případě navýšit pětibrankový náskok.
20:00
19:59
střely domácích - 16 střely hostí- 12
19:30
šance Bohemians, nenápadné nahození Smetanové cinklo o tyčku domácí brány. úprava skóre se však nekoná
18:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová bez asistence (6:1).
18:30
Atmosféra v hale je vypjatá, vyloučení nejprve na straně hostí za nedovolené vrážení. Hned poté byla vyloučena domácí hráčky za špatné střídání a při hře 4 na 4 domácí Gocová vypíchla zelenobílé obránkyni míček a v samostatném úniku se nemýlí a zvyšuje náskok Hradce.
18:24
Vyloučen hráč Sára Svozilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
18:20
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:30
Štajnerová v šanci, ale střelu blokuje obrana domácích
15:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Sabina Labudová (5:1).
15:14
Kapitána domácích skvěle obrala hostující hráčku v rohu o míček a nahrála spoluhráčce tristně osamělé před bránou hostí, Volejníková se ve své koncovce nemýlila
14:21
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Klára Voltrová, asistoval Sabina Labudová (4:1).
13:52
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:52
batíková nedovoleně vrazila Volejníkovou u mantinelu a je z toho přesilovka Hradce
13:35
Žídková se řítila středem, nahrála Volejníkové na mantinel, její střela gólem neskončila, dobrá práce Labudová u branky další gól taky nepřinesla
13:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sára Svozilová, asistoval Kristýna Gocová (3:1).
13:15
Jakoby se s góly roztrhl pytel, během minuty tu máme třetí gól a hradec je opět ve vedení o 2 branky
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Kristýna Dvořáková (2:1).
12:55
Hned v zápětí tu je další změna skóre, domácí obránkyně nechaly proběhnout Štajnerovou od mantinelu a ta se nemýlí a snižuje skóre
12:45
Labudová znepříjemňuje rozehrávku hostům, odebírá míček zelenobílé obránkyni a posílá spoluhráčku Hofmanovou do úniku, ta se nemýlí a je to 2:0
12:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Barbora Hofmannová, asistoval Sabina Labudová (2:0).
11:50
Štajnerové střela byla zneškodněna skvělým zákrokem domácí golmanky
11:35
Štajnerová prostrčila míček na Pilarskou, ta však svou šanci na vyrovnání nevyužívá a míček letí mimo bránu
09:57
Domácí 21 prošla půlku hřiště a crossovou přihrávkou našla před bránou Svozilovou, ktrerá bohužel bránu minula...takových šancí jsme dneska od Hradce viděli již několik, tak snad je holky začnou i proměňovat
09:23
Dobrá práce Volejníkové před bránou
07:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Markéta Součková (1:0).
07:57
Žídková nádhernou střelou od půlky otevírá skóre utkání!
07:40
Nyní jsme viděli několik šancí zelenobílých, které však gólem neskončily, skvělé zákroky golmanky Pokorné
07:00
Hradecká obránkyně našla krosem spoluhráčku Hvězdovou, ta míček sklepla na střed a Hofmanová zakončovala backhandem, bohužel hezká akce skončila blokem
05:35
Zelenobílá hráčka se řítila podél mantinelu k bráně, ale domácí obránkyně Voltrová jí nejen doběhla, ale i obrala o balónek
05:30
hradecké lvice žene dopředu mohutné povzbuzování fanoušků!
04:02
Hra je zatím vyrovnaná, k vidění byly dvě šance na straně domácího IBK, ale oba pokusy byly zblokovány hostujícími obránkyněmi
00:01
Dobrý podvečer, vítám vás u online zápisu k utkání 1.ligy juniorek mezi týmy FBŠ Bohemians a domácím IBK. Můžeme očekávat napínavý a vyrovnaný zápas, jelikož oba týmy se nachází na úplném spodku tabulky. Domácí IBK má tak šanci získat první body v sezóně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Čiháková; hráči v poli: Dominika Pilarská, Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Veronika Štajnerová, Kateřina Neubergerová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Michaela Pokorná; hráči v poli: Markéta Součková, Kristýna Hofmanová, Kristýna Gocová, Natálie Balková, Sára Svozilová