2:1
3:2
1:2
- : -
branky (asistence): 17:22 Karolína Slavíková, 19:54 Karolína Slavíková (Kristýnka Otcovská), 23:29 Laura Vytrhlíková, 27:24 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková), 35:28 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 51:28 Nela Havlínová (Karolína Slavíková)
branky (asistence): 15:21 Natálie Janečková (Markéta Sedláčková), 20:37 Eva Smutná, 28:28 Eliška Škopíková (Michaela Malinová), 54:39 Eva Smutná (Alžběta Švehlová), 59:13 Natálie Janečková

SK BIVOJKY LITVÍNOV - K1 Florbal Židenice 6:5
18. Karolína Slavíková, 20. Karolína Slavíková, 24. Laura Vytrhlíková, 28. Kristýnka Otcovská, 36. Kristýnka Otcovská, 52. Nela Havlínová - 16. Natálie Janečková, 21. Eva Smutná, 29. Eliška Škopíková, 55. Eva Smutná, 60. Natálie Janečková; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 28 - Michaela Malinová 35; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2;
65:00
Marek Loskot (K1 Florbal Židenice) - Dneska zvláštní utkání. Přišlo mi jakoby oba týmy spaly a nechtělo se jim hrát. Domácí si vytvořili více gólových příležitostí, takže výhra zasloužená. My jsme se možná uspokojili včerejším dobrým výkonem. Abychom mohli vyhrávat musíme do toho dát více šťávy.
65:00
Vadim Všetula (SK BIVOJKY LITVÍNOV) - Před utkáním místní DJ pustil slušnou taneční muziku, takže se to tu vlnilo jako na nějaké taneční párty. Bohužel se to promítlo i do utkání. Takové houpavé, místy i baletní demi plie bylo. Takže sečteno podtrženo, nic moc. Naštěstí náš um rozhodl duel s prvky nějakého fesťáku. Děkuji soupeři a šťastnou cestu domů. My to minule jeli 6,5 hodiny :-(.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 12:14
60:00
59:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková bez asistence (6:5).
58:54
Timeout K1 Florbal Židenice
58:04
Machalová jen těsně netrefila míček před prázdnou domácí brankou.
54:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Alžběta Švehlová (6:4).
51:50
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Karolína Slavíková (6:3).
49:44
Svobodová trefuje míček ze vzduchu, ale hodně vysoko přestřelila branku hostů.
48:07
Slavíková jen těsně minula míček před prázdnou brankou po přihrávce Otcovské.
45:54
Krásná střela Vytrhlíkové zastavena ještě krásnějším zákrokem brankářky Židenic, Malinové.
43:27
Otcovská běžela sama na branku, ale rozhodla se přihrát na Slavíkovou, ta trefila jen masku gólmanky hostí.
41:17
Svobodová mohla přidat Bivojkám další branku, ale míček jí na poslední chvíli přeskočil hůl.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 16:11
40:00
39:13
Minuta do konce a Bivojky se snaží přidat ještě jeden gól do šatny.
36:22
Vaníčková se krásně dostala před brankářku Židenic, míček jí pak ale sklouzl z hokejky a nedostala se tak ani ke střele.
35:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (5:3).
35:09
Slavíková zkoušela neúspěšně prostřelit brankářku hostů.
32:33
Další šance Vytrhlíkové, trefuje ale jen brankářku Židenic.
31:04
Janečková jen těsně minula branku! Domácí brankářka vůbec neviděla na střelu.
28:58
Otcovská přihrávala před branku Slavíkové, ta jen těsně minula míček.
28:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Škopíková, asistoval Michaela Malinová (4:3).
27:55
Svobodová teď krásně trefila skákající míček a nasměrovala ho na branku hostí. Malinová však pohotově zasáhla.
27:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Laura Vytrhlíková (4:2).
27:23
Slavíková tvrdou střelou trefuje masku brankářky hostí!
24:35
Kubíková střílí z pravého křídla, míček se ale stočil mimo branku hostí.
23:30
Vytrhlíková si krásně položila brankářku na zem a pak už jen zakončila do prázdné klece, domácí jdou opět do vedení!
23:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (3:2).
22:14
Havlínové se povedlo soupeřkám překazit rozehrávku, ale hned na to o míček opět přišla a Židenické tak mohou jít opět do útoku.
20:38
Rychlý návrat do utkání hostí zařídila Smutná přesnou střelou do růžku.
20:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná bez asistence (2:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 13:7
20:00
19:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýnka Otcovská (2:1).
19:37
Ještě ke konci třetiny se hostující hráčky tvrdě tlačí do útoku.
17:23
Slavíková se dokázala krásně uvolnit a zakončit skvělou střelou ke vzdálenější tyčce, Bivojky srovnávají chvilku před koncem třetiny.
17:22
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (1:1).
16:43
Havlínová krásně nahodila před branku na Kubíkovou, ta ale nedokázala překonat brankářku Židenic.
15:22
Lehká střela Janečkové, míček ale bohužel proklouzl pod nohou domácí brankářce.
15:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Markéta Sedláčková (0:1).
14:23
Vice jak minuta přesilovky hostí pryč a Bivojky jsou zatím jediné co se dostali ke střele. Domácí hráčky dokáží krásně ubránit oslabení.
13:08
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
11:56
Vytrhlíková dvakrát nahazovala z poloviny, ale ani jednou tam nebyla ani jedna Bivjoka co by dorážela.
11:29
Hráčky Petrovic se snaží útočit, ale domácí obrana je většinou zastaví již těsně za půlkou.
09:11
Vaníčková střílí těsně vedle branky hostů.
08:07
Otcovská sama před brankou, ale nedokázala překonat čtyři hráčky Židenic.
06:07
Mela před brankou hostí, Vytrhlíková však nedokázala míček dorazit,
05:25
Rybníčková nadává na sebe nadává po tom co Otcovské přihrála a ta mohla střílet. Trefila však jen gólmanku hostí.
04:11
První zákrok domácí brankářky po prudké střele Hladké.
03:49
Tentokrát šance na druhé straně, Švehlová mířila těsně mimo.
03:20
Vytrhlíková střílela z levého křídla, ale střela přeletěla branku hostí.
02:21
Tancošová nahazovala z poloviny, míček byl ale tečován mimo hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Eva Smutná, Veronika Hladká, Markéta Sedláčková, Natálie Janečková, Alžběta Švehlová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Monika Netušilová