1:1
0:0
6:0
- : -
branky (asistence): 19:58 Nela Škopková (Alena Zuzaníková), 41:07 Kateřina Šromotová (Barbora Greiplová), 43:03 Nela Škopková (Barbora Sedláčková), 43:18 Barbora Sedláčková (Mariana Polášková), 43:49 Markéta Vrlíková, 53:27 Markéta Vrlíková (Kateřina Šromotová), 56:47 Nela Škopková (Markéta Vrlíková)
branky (asistence): 10:27 Kateřina Kvapilová (Kristýna Bauerová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbalová akademie MB 7:1
20. Nela Škopková, 42. Kateřina Šromotová, 44. Nela Škopková, 44. Barbora Sedláčková, 44. Markéta Vrlíková, 54. Markéta Vrlíková, 57. Nela Škopková - 11. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Kristina Guziurová - Michal Charbulák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tereza Hoffmannová 18 - Karolína Špačková 34; po třetinách: 1:1, 0:0, 6:0;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Lukáše Robenka, část 2/2: Naštěstí ve třetí třetině nám kolečka začali zapadávat do sebe, což se konečně projevilo i na výsledku, souhlasím s kolegou, že konec už byl spíše boj než florbal. Děkuji soupeři za zápas a přeji klidnou cestu domů.
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Josefa Karníka: První 2,třetiny to byl pěkný zápas. Bohužel jsme nezachytili nástup domácích v poslední třetině, dostali jsme 3 rychlé góly a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Bohužel se závěr zápasu změnil spíš v boj než florbal, což pokazilo dojem z tohoto zápasu. Díky domácím za zápas.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Lukáše Robenka, část 1/2: Hodnocení, bych stejně jako zápas rozdělil do tří částí. V První třetině, jsme se prali sami se sebou, ztráceli jsme spoustu balónků ve středním pásmu a nabyly jsme schopni tvořit hru. V druhé třetině se Naše hra s balónem zlepšila, přestali jsme ztrácet balóny, ale bohužel nám chyběl pohyb v pásmu a finální kombinace.
60:00
Střely ve 3. třetině: 16-3
60:00
56:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (7:1).
56:47
Přihrávku Vrlíkové Škopková dokonale využila!
56:17
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
55:51
Vrlíková se pokoušela natřikrát dorážet. Ani jeden její pokus však nezaplul do brány.
53:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Kateřina Šromotová (6:1).
53:27
Markéta si svou velkou frustraci z vyloučení vybila na boleslavské brance.
51:03
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:03
Vrlíková odstrčila soupeřku do mantinelu a byla vykázána na dvouminutové odpočívadlo.
50:10
Žapková z půlky! Střela letí těsně mimo.
48:53
Šromotová dostala přihrávku před Špačkovou. Ta si připisuje spektakulární zákrok.
47:55
Káčová nadělala problémy od mantinelu boleslavské brankářce.
46:49
Nocarová pouze do boční síťky.
44:10
Vyloučen hráč Bára Pajerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
44:10
Pajerová nechala v souboji koleno a pakuje se na trestnou lavici.
43:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (5:1).
43:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Mariana Polášková (4:1).
43:18
Sedláčková si vybruslila oblouček přes šíři hřiště a střelou pod horní tyčku přidává čtvrtý gól svého týmu.
43:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Barbora Sedláčková (3:1).
43:03
Škopková se stačila procpat před bránu a z bezprostřední blízkosti zakončuje.
42:26
Vyloučen hráč Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
41:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Barbora Greiplová (2:1).
41:07
Greiplová našla ve změtí holí tu správnou. Šromotová pak zasunula ze středu hřiště míček za záda Špačkové.
40:00
40:00
Produktivita hráček obou družstev je dnes žalostná. Uvidíme co přinese třetí třetina.
40:00
Střely ve 2. třetině: 15-8
40:00
38:26
Kábrtová střílí od mantinelu. Hoffmanová se jen pohledem kontrolovala tuto střelu, která nakonec skončila za mantinelem.
37:13
Špačková na poslední chvíli zasáhla proti střele Zuzaníkové, která se krásně nesla z půle hřiště.
36:07
Káčová se těžce zvedá po kontaktu s hostující hráčkou. Nakonec odchází po svých.
35:25
Sedláčková pouze do helmy Špačkové.
35:11
Zuzaníková si obešla 3 hráčky a čekala na správnou pozici pro střelbu. Vystřelit se jí podařilo, pokus končí ale nad břevnem.
33:13
Motanice Káčové za hostující brankou. Motala a motala, až se vymotala k šanci. Špačková nakonec sbírá míček z pod svých nohou.
32:01
Škopková se ocitla sama na středu hřiště. S touto situací však naložila hůře, než jak by si asi představovala.
30:20
Špačková si připisuje dva povedené zákroky v těsném sledu za sebou.
29:05
Nocarová vykoupala ostravskou hráčku a běžela od mantinelu sama na Hoffmanovou. V následném souboji pak Hoffmanová byla úspěšnější.
26:55
Hoffmanová kryje střelu Zápotocké.
25:55
Projektil vyslaný z hole Šešulkové končí nad boleslavskou svatyní.
24:45
Pohledná kombinace Nocarové a Stehlíkové. Druhá jmenovaná se z první pokoušela překonat Hoffmanovou. Střelecký pokus se štěstím vyráží svou levou nohou.
23:55
Na Karbátovou čekala upuštěná brána. Míček se jí svezl po čepeli a možnost jak navýšit skóre je v nenávratnu.
23:32
Sedláčková si nedokázala poradit se samostatným uvolněním.
23:03
Jurečková vyslala jedovku z půlky. Špačková měla před sebou spoustu těl, přes které těžko viděla na míček , ale i tak dokázala nebezpečnou střelu vyrazit.
21:27
Spousta nepřesností zatím "zdobí" úvod druhé třetiny.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: 10-8
20:00
19:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Alena Zuzaníková (1:1).
19:58
Už jsem chtěl na online zápise ukončit první třetinu, když v tom Škopková zvedá ruce. Střelou na bližší tyč vyrovnává těsně před koncem první třetiny skóre na 1:1.
18:46
Žbánková pálí jednu střelu za druhou. Zatím jí chybí přesnost.
16:49
Šromotová se pokoušela od levého mantinelu překvapit Špačkovou.
16:30
Pěkná akce hostí končí nepovedenou střelou.
15:07
Žbánková se vytáčela ke střele, ale Káčová ji dokázala na poslední chvíli zastavit.
12:27
A teď ji dokonce trefila.
12:06
Škopková jen těsně míjí tyč.
10:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Kristýna Bauerová (0:1).
10:27
Kvapilová přesně nachází mezírku u pravé tyčky Hoffmanové.
09:06
Šromotová žabkou zkoušela najít Jurečkovou. Našla. Eliška Jurečková však střelu z voleje nedokázala umístit, jak by si představovala.
08:22
Pohotový zákrok Hoffmanové po střele Nocarové ze střední vzdálenosti.
07:02
Káčová chybuje na půlce a Žbánková se společně se svými spoluhráčkami dostává do přečíslení tři na jednu. Všechnu zodpovědnost však vzala na sebe. Její střelecký pokus letěl ke vzdálenější tyči Hoffmanové, ale přesný nebyl.
03:55
Sedláčková dokázala předběhnout mladoboleslavskou obránkyni a předložit míček Káčové před bránu. Káčová ho však dostala na paty, ale i tak se jí backhandem podařilo zakončit a nadělat problémy Špačkové.
03:17
Žbánková vyslala pokus směrem na ostravskou klec. Škopková ale skvělým blokem tuto střelu stačila zneškodnit.
01:17
Zápotocká se pokoušela zakončit backhandem. Pokus končí na boční konstrukci brány, odkud se odrazil za mantinel. Rozehrávka pro domácí.
00:13
Ztráta míčku za bránou a Boleslav se dostala do první vážnější příležitosti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kristina Guziurová a Michal Charbulák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Monika Žapková, Markéta Žbánková, Eliška Horáková, Zuzana Kábrtová, Anna Říhová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Tereza Hoffmannová; hráči v poli: Alena Zuzaníková, Kateřina Šromotová, Markéta Vrlíková, Eliška Jurečková, Nela Škopková