0:3
2:2
3:0
0:1
branky (asistence): 33:24 Natálie Balková (Natálie Žídková), 38:49 Sabina Labudová (Zuzana Volejníková), 41:24 Tereza Hvězdová (Sabina Labudová), 48:01 Sára Svozilová, 55:59 Barbora Havlová (Natálie Balková)
branky (asistence): 03:18 Kristína Belicová (Karolína Kellovská), 06:54 Hana Chaloupková (Marie Havlíčková), 16:02 Julie Chaloupková, 30:48 Marie Havlíčková (Hana Chaloupková), 39:34 Kristína Belicová (Karolína Kellovská), 64:56 Anna Fricová (Dominika Tůmová)

IBK Hradec Králové - VŠO FLORBAL CHODOV 5:6p
34. Natálie Balková, 39. Sabina Labudová, 42. Tereza Hvězdová, 49. Sára Svozilová, 56. Barbora Havlová - 4. Kristína Belicová, 7. Hana Chaloupková, 17. Julie Chaloupková, 31. Marie Havlíčková, 40. Kristína Belicová, 65. Anna Fricová; rozhodčí: Veronika Čubová - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Kristýna Vrkoslavová 41 - Kateřina Dvořáková 26; po třetinách: 0:3, 2:2, 3:0, 0:1;
64:56
65:00
Komentář trenérky hostí: Soupeř měl dnes větší chuť hrát, proto si zasloužil jeden bod, který jsme mu svou lehkovážností darovali. Děkujeme soupeřům za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích: V první řadě bych chtěl poděkovat holkám, které dnes předvedly výborný výkon. Nevzdaly se a bojovaly do posledních vteřin. Tím jsme dokázaly obrat o body soupeře, který je jedním z aspirantů na titul. Věřím tomu, že tento víkend je předzvěst toho, že druhá půlka sezóny bude vypadat jinak,než ta první. Děkuju soupeři za dobrý zápas a přeji mu šťastný návrat domů.
64:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Dominika Tůmová (5:6).
58:52
Vyloučen hráč Barbora Havlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:59
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
55:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Barbora Havlová, asistoval Natálie Balková (5:5).
55:28
Napětí v hale by se dalo krájet. Jak by řekl můj tatínek: "tak si ukroj a vypadni", ale můj tatínek tu teď není, tak si ukrojim a zůstanu. A ještě že jsem zůstala! Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
54:19
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:17
No, hosté rozehráli svou přesilovku hezky, ale po chvíli se domácí dostali ke střele na opačné straně. Hra se vrací na domácí polovinu. Pokus o střelu a Vrkoslavová chytá. A opět domácí na polovině hostí, Labudová drží míček u mantinelu a elegantní kličkou se dostává ze sevření dvou hostujících hráček. A hra zase na druhé straně a bude se vylučovat...
51:21
Vyloučen hráč Barbora Šamalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
51:20
Zápas je stále v neuvěřitelném tempu, já bych byla po druhém bajpásu!
50:00
Krásná kombinace hostí přes celé hřiště, avšak bez zakončení.
49:54
Teď krásná indivindy akce hráčky hostí, ale její střela zblokována.
48:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sára Svozilová bez asistence (4:5).
48:01
Barcelona hadr! Domácí hráčky se teď probojavaly do brejku a Svozilová se nemýlí.
47:30
Závar před domácí brankou a následně střela z poloviny hřiště. Golmanka opět s prstem v nose.
44:47
Padl gól do branky hostí, ale dle rozhodčích neplatil, jelikož domácí hráčka stála v brankovišti.
44:00
Žídková nyní zaklekla do střely a domů si odnese suvenýr v podobě různobarevné modřinky na pozadí.
43:00
Domácí jsou při chuti, následuje střela Svozilové, ale golmanka vyráží vysoko nad.
41:25
S chladnokrevným klidem střílí branku hráčka Hvězdová. No co říci, je to hvězda! Zřejmě zafungovalo bujaré fandění domácích fanoušků! Děkujeme! Asi jim i tu trubku odpustíme.
41:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Sabina Labudová (3:5).
40:12
Začala třetí třetina a diváci cítí možnost vyrovnání domácích a začínají fandit jako o život! Fandění trvá celou minutu!
40:00
40:00
39:59
Neskutečná rychlovka. Na gól domácích rychle odpověděli děvčata z Chodova. Zápas je velmi vyrovnaný. Což dokazuje i poměr střel.
39:59
Střely: 8:10
39:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Karolína Kellovská (2:5).
38:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Zuzana Volejníková (2:4).
38:30
Hra teď na straně domácích, hostující hráčka střílí kilometr nad.
37:30
Domácí teď tlačí hostující celek.
35:50
Krásný úprk Volejníkové, přihrávka před brankou však neprošla přes nohu hostující golmanky. Stav stále 1:4.
33:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Balková, asistoval Natálie Žídková (1:4).
32:00
Střela nad branku domácích, golmanka si ale chtěla sáhnout a tak se bude rozehrávat z rohu domácích.
30:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Hana Chaloupková (0:4).
30:00
Hráčka hostí střílí vysoko nad. Golmanka se pro jistotu protáhla a střelu jistila.
29:30
Diváci vytahují trubky a zapisovatelka onlajnů šílí.
29:00
Hra se přelévá ze strany na stranu a k vidění jsou krásné střely a obranné zákroky na obou polovinách.
27:00
Parádní kros přes celé hřiště a domácí vytahují z rukávu superdělovku. Golmanka hostí je však zatím stále neprůstřelná. Jestlipak ona si nepůjčila vestičku od jednotky SWAT?
25:30
Hostující hráčka nyní střílí na Vrkoslavovou, ta si s míčkem párkrát zažongluje a chytá. Nadšený dav šílí a pochvaluje si žonglérské umění a všestrannost hradeckých lvic.
24:30
Labudová posílá Hvězdovou do brejku, ta je však zastavena rychle couvající obránkyní hostí.
24:06
Krásná kombinace domácích hráček, zastavena obranou hostí. Totéž proběhlo na straně druhé. Obrana pracuje zodpovědně na obou stranách.
22:54
Na druhé straně hned střela hráčky hostí, končí za mantinelem. Střela, ne hráčka.
22:25
Střela domácí Labudové prověřila pozornost golmanky hostí. Ta je ve střehu.
20:00
20:00
19:59
Střely: 4:12
19:41
Hráčka hostí teď málem trefila domácí hráčku do obličeje, když neukočírovala svou hokejku při došvihu. A do konce první třetiny se již nic zajímavého nestalo.
16:05
Gól hostí - Střela z dálky proplachtila kolem třech hráček, které úspěšně stínily domácí golmance, která míček do poslední chvíle neviděla.
16:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Julie Chaloupková bez asistence (0:3).
14:58
Odraženou střelu hostí domácí golmanka opět s grácií chytá.
13:00
Střela na domácí golmanku, ta s přehledem chytá. Řekla bych vám i číslo nebo jméno hostující střelkyně, ale díky slušivým rozlišovákům netuším.
11:57
Ze hry mají zatím hosté, kteří teď na chvíli zavřeli domácí a své polovině.
09:00
Šance domácí Žídkové, golmanka vyráží.
06:54
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Marie Havlíčková (0:2).
06:11
Zápas je zatím ve vysokém tempu. Šance jsou na obou stranách.
03:18
03:00
IBK HK v oslabení. Na míči zatím hosté, ale IBK se dostává do breaku a střílí. Golmanka hostí vyráží. Střela i na druhé straně, ale opět rychlý protiútok a je to gól.
01:01
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
00:01
Oba celky se dnes setkávají v modrých dresech, takže to bude pro mě celkem oříšek, neboť jsem krátkozraká, ale jelikož jsem žena, tak mám značnou výhodu a rozlišuji odstín námořnické a nebeské modré...aaaale neee...za hlasité vlny nevole se teď hostí oblékají do červených rozlišováků. Jedná se o tmavě červenou, odstín rudá růže. Tak, teď víme vše důležité a zápas může začít.
00:01
Dobrý den, omluvte předem technické problémy. V hale se potýkáme s nedostatečným signálem a jsme tak nuceni zapisovat pouze technický zápis. Děkujeme za pochopení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Veronika Čubová a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Kateřina Dvořáková; hráči v poli: Tereza Balíčková, Monika Škorpová, Hana Chaloupková, Vanessa Rebecca Keprtová, Marie Havlíčková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Kristýna Vrkoslavová; hráči v poli: Markéta Součková, Kristýna Hofmanová, Kristýna Gocová, Natálie Balková, Sára Svozilová