8:2
4:1
5:1
- : -
branky (asistence): 03:13 Tereza Peštová (Dominika Tůmová), 05:00 Dominika Tůmová (Julie Chaloupková), 06:24 Barbora Knotková (Dominika Tůmová), 07:02 Hana Chaloupková (Markéta Gabrielová), 09:53 Karolína Kellovská (Kristína Belicová), 12:57 Kateřina Hamplová (Karolína Kellovská), 13:11 Tereza Peštová (Dominika Tůmová), 15:56 Tereza Peštová (Julie Chaloupková), 24:14 Julie Chaloupková (Barbora Knotková), 25:42 Karolína Kellovská (Kristýna Kellovská), 26:27 Julie Chaloupková (Barbora Knotková), 39:35 Dominika Tůmová (Julie Chaloupková), 50:37 Kristína Belicová (Kateřina Hamplová), 51:59 Hana Chaloupková, 52:04 Karolína Kellovská (Kateřina Hamplová), 52:17 Marie Havlíčková (Karolína Kellovská), 58:53 Kristýna Kellovská (Kristína Belicová)
branky (asistence): 05:14 Zuzana Hynková (Kamila Podraská), 18:36 Lucie Reinšteinová (Jitka Novotná), 33:19 Lucie Reinšteinová (Zuzana Hynková), 58:08 Veronika Štajnerová

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 17:4
4. Tereza Peštová, 6. Dominika Tůmová, 7. Barbora Knotková, 8. Hana Chaloupková, 10. Karolína Kellovská, 13. Kateřina Hamplová, 14. Tereza Peštová, 16. Tereza Peštová, 25. Julie Chaloupková, 26. Karolína Kellovská, 27. Julie Chaloupková, 40. Dominika Tůmová, 51. Kristína Belicová, 52. Hana Chaloupková, 53. Karolína Kellovská, 53. Marie Havlíčková, 59. Kristýna Kellovská - 6. Zuzana Hynková, 19. Lucie Reinšteinová, 34. Lucie Reinšteinová, 59. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 26 - Radka Höflerová 29; po třetinách: 8:2, 4:1, 5:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra Bohemians Pavel Dubský : Rozhodla 1. třetina. Chválím naše holky, že v zápase dál bojovaly a nedaly kůži lacino. Hra našich hrotů se zlepšovala. Nicméně se soupeřem jsme se rovnat nemohli. Byl lepší. Gratulujeme k vyhranému zápasu.
59:59
Střely na bránu ve 3 třetině 16:9
59:59
Komentář trénéra Chodova Michaela Marešová : Do zápasu jsme vstoupily dobře a několika pěknými akcemi si vytvořily pohodlný náskok.Bohužel poté se naše hra postupně zhoršovala, přibývalo zbytečných ztrát, nepřesností v kominacích a přístupu v obraně. Tedy,vítězství sice pohodlné, ale rozhodně ne bez chyb. Díky pořadatelům, soupeři a pěkné svátky všem.
58:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Kristína Belicová (17:4).
58:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (16:4).
57:00
Probíhají poslední 3 minuty dnešního zápasu
55:48
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
54:07
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:07
Bohemians hráčka Štajnerová neproměnila svůj nařízený najezd
52:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Karolína Kellovská (16:3).
52:04
Timeout FbŠ Bohemians
52:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kateřina Hamplová (15:3).
52:04
Tým Bohemians si vybírá svůj oddechoví čas
51:59
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková bez asistence (14:3).
50:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Kateřina Hamplová (13:3).
40:43
Brankářu Chodova Květonová vravůrně vykryla střelu samostně nabíhající hráčku Bohemians
39:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Julie Chaloupková (12:3).
37:00
Hra se přelevá ze strany na stranu
33:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Zuzana Hynková (11:3).
33:19
Vyloučen hráč Kateřina Hamplová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
33:19
Využitá přesilovka týmu Bohemians hračkou Reišteinová
31:51
Chodovská brankářka Květonová podržela svůj tým a 3 střely naseludující po sobě pochytala
26:27
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Barbora Knotková (11:2).
25:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kristýna Kellovská (10:2).
18:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Jitka Novotná (8:2).
18:16
Brankářka Bohemians pokryla obě střely
15:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Julie Chaloupková (8:1).