0:2
1:2
1:5
- : -
branky (asistence): 31:25 Alena Zuzaníková (Markéta Vrlíková), 46:20 Markéta Vrlíková (Nela Škopková)
branky (asistence): 12:01 Barbora Husková (Tereza Gálová), 16:16 Vlaďka Maděrová (Markéta Kolářová), 32:28 Denisa Hyršová (Tereza Gálová), 35:20 Tereza Zemanová (Natálie Hurníková), 45:48 Tereza Gálová (Michaela Kubečková), 50:40 Barbora Husková (Eliška Planková), 57:04 Tereza Zemanová (Sabrina Moravcová), 57:22 Tereza Zemanová, 58:28 Barbora Husková (Vlaďka Maděrová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
32. Alena Zuzaníková, 47. Markéta Vrlíková - 13. Barbora Husková, 17. Vlaďka Maděrová, 33. Denisa Hyršová, 36. Tereza Zemanová, 46. Tereza Gálová, 51. Barbora Husková, 58. Tereza Zemanová, 58. Tereza Zemanová, 59. Barbora Husková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 116; zásahy brankářů: Sabina Dobrovolná 22 - Viktorie Karasová 28; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Robenka 3/3: Nicméně výkon z první a druhé třetiny je pro mě do velké míry pozitivem a určitě je to něco na čem můžeme stavět. Je třeba odstranit chyby, které děláme a poctivě trénovat. Děkuji soupeři za zápas a přeji příjemné a klidné svátky Všem.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka 1/2: Přežili jsme začátek utkání a to asi nakonec rozhodlo. V první třetině byl soupeř lepší, a než jsme se srovnali na hokejkách i v prostoru, mohlo být po utkání. Z mála jsme vytěžili maximum.
60:00
1/3: Troufnu si říct, že jsme dvě třetiny byli lepším týmem na hřišti a vypracovali jsme si šance tak na dva zápasy, ale bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit a soupeř potrestal ty šance, které jsme mu nedisciplinovaností nabídli.
60:00
Střely 3. třetiny: 6 - 12
60:00
Komentář trenéra hostí 2/2: Od druhé třetiny už jsme hráli v rytmu, jak umíme a byli i produktivní. Postupně jsme navyšovali náskok a dokázali udržet míček na hokejkách. Za vítězství jsme moc rádi, dneska se opravdu nerodilo lehce. Díky soupeřkám za zápas a hezké vánoce všem.
60:00
2/3: Za dvě třetiny zaslouží holky určitě pochvalu, bohužel ve třetí třetině, kdy jsme potřebovali zápas otočit naší stranu jsme nedokázali navázat na výkon z předchozích dvou třetin.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Vlaďka Maděrová (2:9).
58:17
Kolářové sjela střela a FBC se dostává do útočné šance.
57:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová bez asistence (2:8).
57:17
Ostrava dostává gól do prázdné brány.
57:04
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Sabrina Moravcová (2:7).
57:04
Dorážka Zemanové končí za zády Dobrovolné.
55:22
Domácí jdou rizikově do pěti.
55:18
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
54:38
Rozhodčí zvedají ruku a Karasová odbíhá z brány.
54:03
Hyršová netrefuje prázdnou bránu.
53:13
Dobrovolná nedobrovolně opouští bránu a Ostrava hraje v šesti.
52:32
HOMERUN! Sedláčková přestřeluje o několik metrů.
51:21
Planková se hrdinsky postavila do střely Zuzaníkové a zabránila tak možnému ohrožení.
50:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (2:6).
50:40
Husková po svém výjezdu prostřeluje Dobrovolnou.
49:52
Poláškové se dnes daří rozšifrovávat myšlenky protihráček a získává spoustu míčků.
48:57
Tým hostí je v plném počtu.
47:53
První polovina druhé přesilovky se nese v duchu první a FBC zatím nenašlo klíč k obraně Vítkovic.
46:57
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
46:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nela Škopková (2:5).
46:20
Akce Vrlíková Škopková končí gólem.
45:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Gálová, asistoval Michaela Kubečková (1:5).
45:48
Takzvané nedáš dostaneš se dnes opět plní a Gálová navyšuje náskok svého týmu.
45:20
Míček dneska hráčkám FBC asi schválně uhýbá... Šromotová balónek v tutovce míjí.
44:39
Hyršová byla s míčkem dobře rozběhnutá, avšak zvolila přihrávku na spoluhráčku, která byla obsazená, a tak ztrácí míček.
43:30
Jurečková po kombinaci s Vrlíkovou neumístila svou střelu ze středu do brány.
43:09
Jurečková faulována na středu, Ostrava má rozehrávku.
42:16
Husková vyslala jedovatou střelu, nicméně mířila mimo.
41:15
Rozehrávku z rohu na útočné polovině FBC nevyužilo, pozdější střela Jurečkové skončila pouze v botě Hyršové.
40:35
Šešulková se s Káčovou moc nepohodly a ztratily míček.
40:01
Vrlíkové zkazila bilanci na buly Kubečková a vyhrává pro svůj tým míček.
38:12
Polášková vystihla přihrávku protihráček a běžela na bránu hostí, kde si na ni však počkaly dvě protihráčky a znemožnily jí cestu.
36:38
Pokus Jurečkové dorazit míček do brány Karasové se nezdařil a brankářka lapá balónek do rukou.
35:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Natálie Hurníková (1:4).
35:20
Po chybě domácí gólmanky přidává Zemanová další gól pro svůj tým .
34:26
Přečíslení Vítkovic 3na2 vyřešila Polášková na jedničku.
33:42
Nához Šromotové chytá Karasová jako malinu.
33:01
Dobrovolná teď nohou vyráží nebezpečnou střelu Huskové.
32:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Tereza Gálová (1:3).
32:28
Na domácí polovině byl velký zmatek, který bohužel pro FBC končí gólem.
31:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Markéta Vrlíková (1:2).
31:25
Zuzaníková vyslala přízemní střelu, kterou Karasová přes mnoho hráček před sebou neviděla a tak sbírá míček z brány.
30:59
Tým domácích je v plném počtu.
30:00
FBC už minutu krásně brání a nepouští Vítkovice do větších šancí.
28:59
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
28:59
Přesilovou hru nám předvedou také hostující hráčky.
28:53
Přízemní střelu Sedláčkové Karasová zkušeně pokryla.
28:18
Planková v samostatném úniku trefuje pouze rameno Dobrovolné.
27:48
Jurečková nahrála naslepo před bránu a míčku se ujaly Vítkovice.
26:55
Polášková zkušeně eliminovala šanci Hyršové.
26:22
Sedláčková hezky napadá a obránkyně Vítkovic odpaluje míček.
25:12
Rozehrávka FBC z půlky končí brejkem Vítkovic.
23:41
Jurečková před bránou trefuje pouze blok protihráčky.
22:59
Únik Šešulkové po mantinelu skončil pouze v rohu.
22:02
Chumel před bránou vyústil pouze ve střelu Šromotové, kterou Karasová chytá.
20:55
Sedláčková byla zpacifikovaná Kubečkovou.
20:01
I do druhé třetiny jde FBC s balónkem na hokejce.
20:00
20:00
Střely 1. třetiny: 12 - 10
20:00
19:09
Vrlíková z metru nepochopitelně přehazuje bránu.
17:44
Domácí teď bojují sami se sebou, nedokážou se dostat do útočného pásma.
16:54
Signál domácího FBC Karasová odhaluje a střelu Vrlíkové s lehkostí chytá.
16:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Markéta Kolářová (0:2).
16:16
Maděrová z otočky vymetá pavučinky z růžku domácí brány.
15:39
Škopková pomalu zapíná raketu a uběhla třem protihráčkám.
15:02
Dobrovolná se dobrovolně vrhla do střely Huskové a vyrazila ji za mantinel.
13:45
Káčová překvapila Karasovou svou střelou bekhendem, avšak míček nakonec vyrazila.
13:01
Výjezd Sedláčkové byl překažen Janáčkovu.
12:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Tereza Gálová (0:1).
12:01
Husková se vymanila ze sevření Poláškové a dorážkou své předchozí střely přemohla Dobrovolnou.
10:44
Šromotová krásně našla Vrlíkovou úplně do prázdné brány, ta však míjí míček.
10:00
První polovina za námi a ani jeden tým si nedokázal vytvořit takovou šanci, aby proměnil skóre zápasu.
08:42
Hra se odehrává většinou na polovině hostí.
07:28
Sedláčková se bekhendem snažila přemoct Karasovou, ta se štěstím chytá míček milimetry před brankovou čárou.
06:22
Střela Kubečkové zasáhla domácí hráčku, proto nemohla ohrozit bránu Dobrovolné.
05:21
Zemanová se snažila napadat rozehrávku domácích, Šešulkova tento tlak vydržela.
05:00
04:00
Domácí si ani po minutě nevytvořily větší šanci.
03:32
Husková se snažila zastrašit, ale marně.
03:01
FBC nám předvede první přesilovku dnešního utkání.
03:00
Vyloučen hráč Tereza Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
02:13
Škopková zachránila svůj tým, když vypíchla soupeřce míček před prázdnou bránou.
01:42
Vítkovice kombinují pouze na své polovině.
00:37
Kubečková střelila Dobrovolnou pouze do pupku.
00:01
Míček pro svůj tým získala Vrlíková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Eliška Planková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Sabina Dobrovolná; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová