1:0
0:2
5:2
- : -
branky (asistence): 11:20 Kristina Lexová (Klára Zelinková), 44:29 Markéta Prontekerová (Veronika Kopecká), 46:17 Veronika Kopecká, 46:39 Karolína Marko (Lucie Želízková), 54:56 Lucie Želízková (Denisa Chaloupková), 55:52 Julie Faťunová (Lucie Želízková)
branky (asistence): 22:11 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková), 35:09 Kristýnka Otcovská (Andrea Sára Šulcová), 47:45 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková), 59:33 Laura Vytrhlíková (Nela Havlínová)

PSN Tatran Střešovice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:4
12. Kristina Lexová, 45. Markéta Prontekerová, 47. Veronika Kopecká, 47. Karolína Marko, 55. Lucie Želízková, 56. Julie Faťunová - 23. Kristýnka Otcovská, 36. Kristýnka Otcovská, 48. Kristýnka Otcovská, 60. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Krupička - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Tereza Kotlanová 16; po třetinách: 1:0, 0:2, 5:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Nováka: Těžký vyrovnaný zápas s důrazem soupeře. Rozhodla třetí třetina střelecká potence naší hráčky. Děkuji divákům a našim hráčkám za podaný výkon. Bohatého Ježíška a Šťastný Nový rok 2018 všem.
60:00
Střely po třetí třetině: 9-11.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Všetuly: Myslím, že jsme viděli fantastické utkání, kde bylo vidět, že tu hrálo poředí tabulky.Bohužel před třetí třetinou, kdy byl tým upozorněn s jakými uhrovinami kolega přijde, tak přesně z nich jsme dostali branky. Soupeře to nakoplo. Při snížení jsme nedali dvě tutovky a jak se říká, nedáš dostaneš. Obrovské zlepšení a poklona týmu za velký progres. Štastné a veselé a to je asi vše.
60:00
59:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Nela Havlínová (6:4).
58:04
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:02
Janglová chytá prudkou střelu na přední tyč.
56:20
Nahrávka Kopecké nikoho nenašla.
55:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Lucie Želízková (6:3).
54:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Denisa Chaloupková (5:3).
53:18
Slavíková míjí před prázdnou brankou.
50:59
Janglová nadále drží vedení domácího týmu.
49:38
Litvínov zahazuje obrovskou šanci na vyrovnání.
47:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Laura Vytrhlíková (4:3).
47:45
Otcovská kompletuje hattrick a snižuje na rozdíl jedné branky.
47:04
Střela z dálky nadělala Janglové potíže.
46:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Lucie Želízková (4:2).
46:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (3:2).
46:17
Kopecká vypresovala míček a strhává vedení na stranu domácích.
45:25
Janglová maří dobrou šanci hostí.
44:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Veronika Kopecká (2:2).
44:29
Prontekerová srovnává skóre.
42:39
Havlínová umotala tři protihráčky a jen těsně míjí.
41:07
Fousová míjí před odkrytou brankou míček.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6-6.
40:00
39:11
Zatím výborně zvládnuté oslabení od Litvínova.
37:32
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:32
Domácí mají šanci srovnat krok se soupeřem.
37:11
Domácí dobře narušují rozehrávku soupeře.
35:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Andrea Sára Šulcová (1:2).
34:54
Havlínová vyslala po otočce dobrou střelu na zadní tyč, Janglová však skvělě chytá.
34:45
Rozhodčí je zatím velmi benevolentní a některým divákům se to vůbec nelíbí.
34:22
Lexová pálí jen do Havlínové.
32:26
LItvínov má sice méňě balónek, je však mnohem nebezpečnější.
31:11
Tatran nestrhává v bídné přesilovce vedení na svou stranu.
30:17
Tatranu se zatím nedaří přesilovku využít. Naopak hostí už někoik šancí měly.
29:11
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:11
Kopecká po tvrdém zakroku končí rozmázlá za mantinelem.
26:01
Jedna z hráček Litvínova končí po tvrdém zákroku za mantinelem.
25:25
Kvalita hry se od první třetiny zatím nemění.
22:11
22:11
Havlínová posílá další krásnou nahrávku a Otcovská se trefuje do prázdné branky.
20:58
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:58
Kopecká je za svůj velmi ohavný zákrok náležitě potrestána.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7-4.
20:00
18:53
Kopecká se ke střele do brázdné brány nedostala. Na poslední chvíli jí zastavila bránící hráčka.
17:05
Tatran se snaží udržet míček a kombinuje.
15:13
Havlínová poslala krásný oblouček za obranu, Otcovská však jen těsně míjí.
13:44
Zápas se zatím více podobá šermu než florbalu.
11:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kristina Lexová, asistoval Klára Zelinková (1:0).
11:20
Lexová ze středu vymetla pavučinky.
09:59
Želízková pálí backhandem jen do nohy brankářky.
09:00
Havlínová v souboji totálně přejela Kopeckou.
07:55
Na utkání se zatím nedá moc koukat.
06:09
Zikmundová jen těsně přestřeluje.
04:25
Dobrá střela Faťunové končí jen na ruce hosující golmanky.
03:12
Janglová v klidu chytá střelu ze střední vzdálenosti.
01:15
Lexová se těžce zvedá a kulhá a střídačku.
00:20
Tatran začíná vyskokým napadáním.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýnka Otcovská, Monika Netušilová, Karolína Slavíková, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Nella Stašková, Veronika Kopecká, Adéla Košvancová, Julie Faťunová, Kateřina Svobodová