0:1
2:4
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 50:39 Natálie Janečková (Eva Smutná), 55:54 Tereza Hamzová (Eliška Škopíková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 17:28 Kateřina Seemannová (Martina Ušáková), 20:38 Aneta Lisová (Klára Šulová), 42:38 Karolína Petrlíková (Kateřina Seemannová), 44:57 Simona Uchytilová (Pavlína Vaněčková), 45:32 Pavlína Boudná (Terezie Brossová), 53:37 Pavlína Boudná (Pavlína Vaněčková)

K1 Florbal Židenice - FBŠ Jihlava 2:6
51. Natálie Janečková, 56. Tereza Hamzová - 18. Kateřina Seemannová, 21. Aneta Lisová, 43. Karolína Petrlíková, 45. Simona Uchytilová, 46. Pavlína Boudná, 54. Pavlína Boudná; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Kateřina Mannová 16 - Kateřina Holemářová 12; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:4;
60:00
Vyjádření vedoucího hostů Martina Kittela: Domácí jsme ze začátku přehráli hlavně nasazením a důrazem, z toho plynuly i proměněné šance. V závěrečné třetině se dostavila i produktivita a konec utkání jsme si již pohlídali.
60:00
Střely ve 3. třetině - domácí 5, hosté 6.
60:00
Máme tu konec utkání, bohužel se smolným koncem pro domácí, kteří hráli v omezené sestavě díky zraněním. Jihlava byla po všech směrech lepším týmem v tomto utkání a svého soupeře jasně přehrála. Děkujeme všem divákům v hale i u onlinu a já vám přeji poklidný zbytek sobotního večera.
60:00
Vyjádření lodivoda domácích Marka Loskota: Poprvé v sezóně nás dostihla marodka a bylo to znát. Dvě třetiny jsme na útočné polovině v podstatě neexistovali a když jsme ve třetí třetině zkusili změnit hru, tak už holkám chyběly na zvrat fyzické síly. Jihlava si závěr zkušeně a v poklidu pohlídala a zaslouženě si domů odváží vítězství.
60:00
59:59
Utkání už se dohrává za domácí brankou. Je tu konec.
58:50
Mannová teď sebrala nahrávka z rohu a zakládá protiútok.
57:30
Domácí se ještě nadechují k poslednímu náporu.
55:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Hamzová, asistoval Eliška Škopíková (2:6).
55:54
Hamzová, stále ještě dorostenka, nyní ukázala své kvality a nacpala míček suverénně do branky. Nemálo kvalitní nahrávka Škopíkové jí v tom však dost pomohla.
55:33
Vyloučen hráč Barbora Šmahelová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:33
Šmahelová nyní předvedla za bránou velmi tvrdý faul a po právu si jde odpočinout.
55:10
Na domácích je již velice patrná únava, naopak hosté, vědomi si velké šance toto utkání dovést do zdárného konce, hrají vcelku s lehkostí.
53:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Boudná, asistoval Pavlína Vaněčková (1:6).
53:37
A je tu další gól hostů, který přidává do svých statistik Pavlína Boudná.
53:20
Suchánková právě předvedla na středu typický air floorball a s míčkem doběhla až do rohu.´- bohužel nic dále.
53:05
Přesilovka už je u konce a i když domácí dlouho kroužili kolem hostující svatyně, žádné ohrožení se nekonalo.
51:05
Vyloučen hráč Terezie Brossová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:05
A domácí dostávají další možnost k úpravě skóre - po tvrdém zákroku u mantinelu k nám již míří hostující Brossová.
50:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (1:5).
50:39
A ani domácí neodejdou z tohoto zápasu na prázdno - míček do brány umístila po hezké střele Natálie Janečková.
48:47
Skřivánková nyní zazmatkovala před brankou a byla z toho nebezpečná střela hostí, na druhé stráně se následně blýskla skvělým pokusem Janečková.
46:38
Smutná nyní poslala krosovou nahrávku na Rybníčkovou, ta posouvala před bránu na Janečkovou, bohužel přihrávka byla moc prudká.
45:32
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Boudná, asistoval Terezie Brossová (0:5).
45:32
Domácí obrana se teď začala bortit jak domeček z karet a výsledkem jsou dva slepené góly hostů. Suchánková navíc špatně došlápla a odkulhala na střídačku.
44:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Uchytilová, asistoval Pavlína Vaněčková (0:4).
43:48
Další útočná situace hostů byla přerušena faulem, domácí budou rozehrávat ze svého brankoviště,
42:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Petrlíková, asistoval Kateřina Seemannová (0:3).
42:38
Moje slova se bohužel potvrdila a Petrlíková střílí třetí gól hostů. Je pravda, že přesilovku sehráli hosté velmi dobře a domácí obranu přehráli chytrým signálem.
41:54
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
41:54
Budou to však následující dvě minuty mít trochu složitější, neboť Janečková zablokovala hůl soupeřce a už míří ke stolečku.
40:01
Týmy už se nám vrací na hřiště a jsme všichni zvědaví, co domácí trenér Mára "Čokíto" Loskot naordinoval svým svěřenkyním. Uvidíme strhující obrat?!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - domácí 7, hosté 9.
40:00
39:55
Míček už v posledních vteřinách kontrolují hosté na půlce, je tu pauza.
38:50
Pasivita hostů se nám jaksi vytratila a najednou je jich plné hřiště.
38:20
Řičánková nyní předvedla u mantinelu jeden ze svých tvrdších zákroků, hosté z rozehrávky branku naštěstí neohrozili.
36:00
Dnešní utkání dnes sleduje fantastických 57 diváků - díky moc!
35:12
K rozehrávce se teď postavily Škopíková se Skřivánkovou, druhá jmenovaná však pouze nastřelila míček do připravené zdi.
32:29
Domácí si vytvářejí spoustu šancí, bohužel však produktivita zatím vázne. Hosté jsou po dvou brankách zatím dost pasivní.
30:40
Kombinační hru nám teď předvádí i hosté, tady prostě je na co se koukat. Jak říká kolega vedle mě - krása střídá nádheru.
27:20
Janečková jen těsně vedle tyče! Domácí se nám konečně rozstříleli a i diváci se začínají chytat.
26:45
Řičánková teď z rozehrávky nahodila míček do rohu, akci ukončila až zblokovaná střela Suchánkové.
25:30
Smutná teď po nahrávce Janečkové mířila do horního rohu branky - chybali iba milimetry!
23:25
Židenice se teď snažily vyvést míček zpoza své brány, ani jednou se jim to však nepodařilo a situaci musela hasit až Mannová zákrokem helmou.
22:40
Škopíková teď vybojovala míček za brankou a poslala ho (jak jinak než) backhandem na Suchánkovou, ta však branku míjí.
21:30
Smutná s Janečkovou teď dlouho kombinovaly za brankou, nic z toho však bohužel nebylo a míček má v držení hostující brankářka.
20:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Klára Šulová (0:2).
20:38
A Jihlava nám právě předvedla velmi rychlý nástup do druhého dějství. Po krásné nahrávce Šulové umístila míček do branky Aneta Lisová.
20:01
Hráčky už jsou připraveny na úvodním bully a jdeme na to.
20:01
Za zvuku legendárního hitu Ewičky Farné se nám oba týmy velmi pomalým krokem vracejí na hřiště.
20:00
20:00
Střely v první třetině - domácí 2, hosté 7.
20:00
Nakonec ničeho. třetina nám právě skončila a jediný gól vstřelili prozatím hosté.
20:00
19:00
První třetina nám dospěla do poslední minuty, uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
17:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Martina Ušáková (0:1).
17:28
A máme tu první gól hostů, který po dlouhé kombinační hře vstřelila hostující Seemannová.
16:20
Vyloučen hráč Veronika Hladká družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:20
A je tomu skutečně tak, Hladká již znovu na trestné a máme tu další přesilovou hru.
16:00
Rozhodčí teď odkládají další vyloučení a Hladká si zřejmě půjde znovu odpočinout.
15:00
Po patnácti minutách jsme pořád svědky vyrovnaného stavu a jak zní správně z tribuny, fandové defenzivního florbalu by si zde opravdu přišli na své.
12:58
Škopíková si teď u mantinelu poradila s jednou z domácích obránkyň, kde ji svým zákrokem tělem nedala žádnou šanci souboj ustát.
12:20
Ani domácí svoji první přesilovku nevyužili, bohužel si nevytvořili jedinou kloudnou šanci.
11:09
Přesilová hra Židenic zatím probíhá celou dobu na jejich obranné polovině.
09:59
Vyloučen hráč Barbora Šmahelová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
09:59
Šmahelová si teď u mantinelu počkala na Smutnou a i ona si půjde na 2 minuty po právu odpočinout.
08:17
První přesilovka je u konce a byť si hosté vytvořili nějaké šance, překonat Mannovou se jim během této doby nepodařilo. Dále tak trvá vyrovnaný stav.
06:17
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Kateřina Seemannová.
06:17
Vyloučen hráč Veronika Hladká družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
06:17
Utkání nám začalo poměrně zostra a hned v 7. minutě tu máme trestné střílení po faulu domácí Hladké, které zatáhla před bránou za záchrannou brzdu a poté ještě dala soupeřce pocítit i tělem.
03:00
Týmy nám vlétly do zápasu poměrně aktivně a utkání probíhá zatím doslova nahoru dolů.
00:01
Vážení diváci, vítám vás u dnešního přenosu z 1. ligy juniorek. Doufám, že nás čeká po všech směrech zajímavé utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Klára Šulová, Pavlína Ficová, Kateřina Seemannová, Karolína Petrlíková, Terezie Brossová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Kateřina Mannová; hráči v poli: Eliška Škopíková, Natálie Janečková, Eva Smutná, Veronika Hladká, Eliška Machalová