- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 37:54 Kateřina Seemannová
branky (asistence): 23:05 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 23:28 Barbora Husková (Eliška Planková), 28:18 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 30:46 Vlaďka Maděrová (Tereza Chlupatá), 31:29 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 34:09 Eliška Planková, 35:54 Natálie Hurníková, 37:38 Barbora Husková (Tereza Gálová)

FBŠ Jihlava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
38. Kateřina Seemannová - 24. Michaela Kubečková, 24. Barbora Husková, 29. Michaela Kubečková, 31. Vlaďka Maděrová, 32. Michaela Kubečková, 35. Eliška Planková, 36. Natálie Hurníková, 38. Barbora Husková; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 46 - Petra Klečková 16; po třetinách: 0:0, 1:8, 0:0;
60:00
Střely celkem: Jihlava 17 Vítkovice 54
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka:Po první třetině, ve které jsme hráli vcelku ve slušném tempu a ve kterém soupeřky držela brankářka, jsme nabádali k trpělivosti, ovšem při dodržení vysokého tempa zápasu. A podařilo se, napadalo nám to tam a zápas jsme rozhodli. Ve třetí třetině jsme v tom chtěli pokračovat, ale náš výkon už nebyl tak precizní, spíše byl divoký a lajdáčtější. S výhrou jsme spokojeni a děkujeme soupeřkám za fajn zápas.
60:00
Komentář asistenta domácích Reného Mikela: Po výsledkově vydařené první třetině jsme zápas prohráli po prvním obdrženém gólu, kdy jsme přestali poslouchat taktické pokyny. Soupeři děkujeme za zápas, musíme se poučit z chyb. Gratulujeme ke 3 bodům a přejeme klidnou cestu.
60:00
59:12
Brosová se vytočila zpoza brány, její nenápadná střela však jen proběhla jen brankovištěm
58:37
Vítkovice kontrolují hru
57:27
Seemannová vyslala třetí střelu fbš v této třetině. Klečková v pochodě sebrala míček ze svého bříška a rozehrává
53:01
Petrlíková se řítila dopředu, byla však vytlačena a střelou z úhlu se neprosadila. Následná protiakce Vítkovic skončila zaduněním tyče. Holemářová má bránu dobře postavenou
52:15
Petrlíková dravě bojuje na středu. Hurníkovou však o míček neobrala
50:25
Po delší době dobrá akce domácích. Šmahelová vyvážela balon, obtočila se kolem brány a poslala nahrávku na střed. Její nahrávku však nikdo z domácích nezachytil
49:37
Střela Moravcové nadělala Holemářové velké problémy
47:02
Začnají se nám nenápadně probouzet diváci, kterých si v dnešní volební den na dolnocerekvické ochozy našlo cestu 24. Děkujeme
46:02
Ani hosté přesilovku nevyužili
44:06
Máme tu další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Kapitánka Vítkovic po propagačním krossu skrz brankoviště parádně napálila míček ve vzduchu, ten však skončil pouze na mantinelu za bránou
43:43
Vyloučen hráč Martina Ušáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
39:59
Skončila nám třetina hrůzy, ve které Vítkovice vypálily 22 střel. 8 se jich usadilo v jihlavské síti. FBŠ se ke střele dostalo pouze 6x
39:59
Dnešní zápas je také mini soubojem juniorských reprezentačních brankářek Klečkové s Holemářovou. Pokud je obě chcete vidět v akci v dresu s lvíčkem na prsou, můžete se zajet podívat k našim severním sousedům na Polish Cup 2. - 4.2.2018
39:42
Výborný zákrok Klečkové, která tygřím skokem likviduje 100% šanci Šulové
37:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (1:8).
37:54
Seemannová utekla a rychlou střelou pod ruku nedala Klečkové šanci
37:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Tereza Gálová (0:8).
36:20
Máme tu druhou střelu domácích v této třetině
35:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková bez asistence (0:7).
35:54
Třetina hrůzy pokračuje. Hurníková úplně sama před bránou si dovolila dvě střely. První do Seemannové, druhou už poslala nemilosrdně do brány. Holemářová nic neviděla
34:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková bez asistence (0:6).
34:09
Po sérii asistencí se teď Planková prosazuje sama
34:07
Kubečková nemá dost. Dobrá střela, ale ještě lepší zákrok Holemářové
33:24
Po faulu bude rozehrávat Jihlava, která se teď po delší době dostala na soupeřovu půlku
31:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (0:5).
31:29
Hattrick pro Kubečkovou
30:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Tereza Chlupatá (0:4).
30:46
Máme tu první branku, na které se nepodílela Planková
28:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eliška Planková (0:3).
28:18
Opět souhra Kubečková - Planková. Prvně jmenovaná osamocená na středu nedala Holemářové šanci
27:45
Petrlíková výborně pracuje v rohu, její nahrávka na jihlavanky končí střelou na bránu Klečkové, ta si s těžkým míčkem poradila
27:05
Petrlíková sama před bránou, nahrávka na ní však neprošla
25:26
Planková obrala Vaněčkovou a přihrála do výborné pozice Huskové, která orazítkovala tyč!
23:30
Dva slepené góly hostí. Pozici na středu prvně využila Kubečková, poté krosovou nahrávku zametla do brány Husková. Na oba góly nahrávala Planková
23:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:2).
19:50
Omlouváme se za technické problémy. Přesilovka domácích zůstala neproměněna, do šaten se tedy půjde za stavu 0:0
15:39
Vyloučen hráč Tereza Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:39
První vyloučení utkání - Gálová si jde na dvě minuty odpočinout za sekání
13:30
Zemanová se hnala na bránu, byla však odtlačena do rohu, tak poslala skákavou přihrávku na Hurníkovou. Ta balonek netrefila
12:06
Glasová vystřelila po zemi, Holemářová bez problému chytila. Následně další střela hostí, Holemářová zasahuje maskou
11:18
Výborná práce Kittlerové na středu hřiště. Chybělo málo a šla by se Seemannovou do brejku
09:52
Špatná rozehrávka málem zatopila domácím hráčkám. Přihrávku na volnou hráčku naštěstí vystihla Brossová a hnala se do útoku. Střela bohužel o hodně minula vítkovickou branku