3:3
1:4
0:2
- : -
branky (asistence): 11:55 Eliška Škopíková, 12:29 Monika Jahodová (Klára Jahodová), 16:10 Kateřina Rybníčková (Michaela Skřivánková), 34:13 Kateřina Rybníčková (Monika Jahodová)
branky (asistence): 01:39 Nela Škopková (Barbora Sedláčková), 07:17 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 18:16 Markéta Vrlíková (Barbora Sedláčková), 25:29 Nela Škopková (Barbora Sedláčková), 29:25 Nela Škopková, 37:12 Barbora Sedláčková (Nela Škopková), 39:03 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 50:47 Nela Škopková (Alena Zuzaníková), 54:10 Nela Škopková (Eliška Jurečková)

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:9
12. Eliška Škopíková, 13. Monika Jahodová, 17. Kateřina Rybníčková, 35. Kateřina Rybníčková - 2. Nela Škopková, 8. Barbora Sedláčková, 19. Markéta Vrlíková, 26. Nela Škopková, 30. Nela Škopková, 38. Barbora Sedláčková, 40. Barbora Sedláčková, 51. Nela Škopková, 55. Nela Škopková; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Michaela Malinová 28 - Pavla Lišková 21; po třetinách: 3:3, 1:4, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (Lukáš Robenek): Jsem rád že po trošku nemastné a neslané první třetině, kdy naše hra nebyla úplně kompaktní, což dokázal soupeř potrestat, jsme se dokázali srovnat a od druhé třetiny mít zápas ve svých rukou. Škoda jen, že se nedokázala prosadit i druhá formace, Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelům za práci.
60:00
Statistika střel 1. třetiny K1 Florbal Židenice 11 - 10 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
60:00
Statistika střel 3. třetiny K1 Florbal Židenice 11- 10 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
60:00
Trenéra domácích (Marek Loskot): Zasloužená výhra Ostravy. Nedokázali jsme se celé utkání vyrovnat s hrou jejich první pětky. V první třetině jsme to ještě dokázali dohnat dobrou produktivitou z rychlých protiútoků, ale v druhé polovině utkání už nás dokázala Ostrava v tomto eliminovat. Jsem dnes spokojený s naší aktivitou ve hře dopředu proti kvalitnímu soupeři, ale musíme zapracovat na lepším finálním řešení. Čili zítra je co zlepšovat.
60:00
54:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Eliška Jurečková (4:9).
50:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Alena Zuzaníková (4:8).
50:00
Ostrava kontroluje utkání a určuje ráz zápasu, hlavně kvůli efektivitě v koncovce domácích hráček.
49:11
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
40:00
39:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Markéta Vrlíková (4:7).
37:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Nela Škopková (4:6).
34:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Monika Jahodová (4:5).
31:00
Vyloučen hráč Michaela Skřivánková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
30:07
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
29:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková bez asistence (3:5).
25:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Barbora Sedláčková (3:4).
20:00
20:00
20:00
18:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Barbora Sedláčková (3:3).
16:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Michaela Skřivánková (3:2).
13:19
Vyloučen hráč Nela Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
12:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (2:2).
11:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eliška Škopíková bez asistence (1:2).
07:17
01:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Barbora Sedláčková, Nela Škopková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Natálie Janečková, Alžběta Švehlová, Gabriela Mandíková, Eva Smutná