- : -
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 42:50 Lenka Morová
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 00:30 Veronika Rybičková (Denisa Kotzurová), 00:41 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 19:59 Pavla Kajfoszová (Paulína Hudáková), 23:27 Markéta Vrlíková (Veronika Rybičková), 35:18 Kateřina Šromotová (Markéta Vrlíková), 40:12 Markéta Vrlíková (Denisa Kotzurová), 42:17 Pavla Kajfoszová, 52:39 Markéta Režnarová

Tatran Střešovice - FBC OSTRAVA 1:8
43. Lenka Morová - 1. Veronika Rybičková, 1. Veronika Káčová, 20. Pavla Kajfoszová, 24. Markéta Vrlíková, 36. Kateřina Šromotová, 41. Markéta Vrlíková, 43. Pavla Kajfoszová, 53. Markéta Režnarová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Humlová 20 - Jana Dupčáková 15; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: Daleko jednodušší zápas než jsme po ligovém utkání čekali, ale asi Nám pomohl výborný vstup do zápasu. Tatran se prakticky nedostal do hry a Nám vyborně zachytala Janka, Přijeli jsme vyhrát a to se Nám i s torzem sestavy povedlo. Holky zaslouží pochvalu. Děkujeme
60:00
Utkání je u konce.
60:00
Střely po třetí třetině: 5-8
60:00
Komentář trenéra domácích: V poslední době nepředvádíme výkony hodné TATRANU. Nezbývá nám už nic jiného, než přistoupit k radikálním změnám, abychom opět dokázali hrát důstojně se ctí a nadšením. Gratuluji soupeři k postupu do semifinále a děkuji fanouškům za podporu.
52:39
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Režnarová bez asistence (1:8).
52:39
Utkání se zdá být rozhodnuté, ale nechme se překvapit.
51:00
Ostrava už značně polevila a nikam se nežene.
50:06
Zehrerová krásně umotala soupeřku a jen těsně míjí branku.
47:03
Humlová zlikvidovala samostatný únik.
45:47
Grossová se za zkaženou přihrávku sama hlasitě seřvala.
45:05
Povedený blok hráčky Ostravy.
42:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Morová bez asistence (1:7).
42:17
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová bez asistence (0:7).
42:17
I Tatran se ve třetí třetině dočkal a střílí branku.
42:17
Na nádhernou střelu zápěstím neměla Humlová nárok.
40:12
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Denisa Kotzurová (0:6).
40:12
Tento vstup do třetiny si domácí za rámeček nedají.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6-11
40:00
38:32
Střelkyně páté branky po přihrávce míjí branku.
35:18
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Markéta Vrlíková (0:5).
35:18
Toto utkání se Tatranu bude už těžko obracet.
33:58
Faltusové se klička nepovedla a následuje brejk.
32:54
Tatran střídá a začína s rozehrávkou z vlastní poloviny.
31:33
Humlová výborným skokem vychytala střelu do prázdné brány.
30:48
Tatran stále neskládá zbraně.
29:39
Ukázkový blok Chobotské.
25:24
Tatran drží balonek, ale nedostává se přes polovinu.
23:27
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Rybičková (0:4).
23:27
Ostrava zatlouká další hřebík do rakve horšího Tatranu.
22:54
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:32
Tatran vstoupil do druhé třetiny mnohem lépe a ukazuje, že zápas zdaleka ještě neskončil.
20:00
20:00
Střely po první části: 5-9
20:00
19:59
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Paulína Hudáková (0:3).
19:59
Hrubá chyba celé pětky Tatranu a krásné řešení Hudákové, která připravila Kajfoszové výbornou střeleckou pozici a ta se nemýlila. Domácí si tak do dalsí třetiny odnáší kromě přesilovky také tříbrankovou ztrátu na výborně hrající Ostravu.
19:09
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Lenka Faltusová.
19:09
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
19:09
Dupčáková skvěle přečetla umýsl Faltusové a její střelu chytá.
18:45
Domací trenér podporuje hráčky z plných plic,
18:16
Válková výborně vyvezla míček po mantinelu.
16:28
Tatranu se podařilo zklidnit hru a podržel balonek. Backhandová střela Faťunové však končí nad.
14:15
Tatran se dále trápí a není schopen srovnat se soupeřem krok.
12:15
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
12:15
Domácí mají příležitost snížit brankový rozdíl.