1:1
4:0
3:1
- : -
branky (asistence): 00:26 Vojtěch Knotek (Jáchym Kareis), 12:05 Miloš Mlejnek (vlastní branka), 14:14 Ladislav Vrtiška (Marek Mochan), 16:51 Martin Kafka (Tomáš Novotný), 19:27 Tomáš Novotný (Martin Kafka), 25:35 Jáchym Kareis (Ladislav Vrtiška), 26:52 Ladislav Vrtiška (Ondřej Stach), 31:23 Marek Mochan (Ondřej Stach)
branky (asistence): 04:05 Vojtěch Volprecht (Adam Burian), 28:31 Richard Hurt (Adam Burian)

OpenCamps Tatran Střešovice C - FBC JELENI UNHOŠŤ 8:2
1. Vojtěch Knotek, 13. Miloš Mlejnek, 15. Ladislav Vrtiška, 17. Martin Kafka, 20. Tomáš Novotný, 26. Jáchym Kareis, 27. Ladislav Vrtiška, 32. Marek Mochan - 5. Vojtěch Volprecht, 29. Richard Hurt; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krameš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Tůma ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:1;
36:00
32:58
Vyloučen hráč Adam Burian družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
31:23
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
31:23
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Mochan, asistoval Ondřej Stach (8:2).
28:31
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Richard Hurt, asistoval Adam Burian (7:2).
26:52
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Ladislav Vrtiška, asistoval Ondřej Stach (7:1).
26:17
Vyloučen hráč Adam Štěpánek družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:35
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Ladislav Vrtiška (6:1).
24:00
24:00
19:27
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Martin Kafka (5:1).
18:59
Vyloučen hráč Adam Burian družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za bránění ve hře.
16:51
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Martin Kafka, asistoval Tomáš Novotný (4:1).
14:14
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Ladislav Vrtiška, asistoval Marek Mochan (3:1).
12:05
Vlastní branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Miloš Mlejnek (2:1).
12:00
12:00
04:05
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Volprecht, asistoval Adam Burian (1:1).
00:26
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vojtěch Knotek, asistoval Jáchym Kareis (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krameš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC JELENI UNHOŠŤ: brankář: Jaroslav Buben; hráči v poli: Vojtěch Volprecht, Petr Kupec, Tomáš Čermák, Martin Kobr, Adam Burian
00:00
Line-up domácích OpenCamps Tatran Střešovice C: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Jáchym Kareis, Tomáš Novotný, Marek Bareš, Petr Staněk, Marek Mochan