1:1
0:4
- : -
branky (asistence): 28:31 Jan Gregor
branky (asistence): 01:27 Matouš Neužil (Jan Lubina), 06:30 Matouš Neužil (Jan Lubina), 07:26 Vojtěch Švara (Petr Vavřínek), 08:08 Ondřej Filip (Patrik Pavézka), 08:12 Marek Janoušek (Tomáš Klouda), 11:59 Tomáš Klouda (Marek Janoušek), 22:22 Zdeněk Macháň (Marek Janoušek), 34:17 Jan Lubina (Patrik Pavézka), 36:54 Matouš Neužil (Ondřej Filip), 40:53 Zdeněk Macháň (Tomáš Klouda), 41:33 Matouš Neužil (Jan Lubina)

ACEMA Sparta Praha B - Viking group TJ Kobylisy 1:11
29. Jan Gregor - 2. Matouš Neužil, 7. Matouš Neužil, 8. Vojtěch Švara, 9. Ondřej Filip, 9. Marek Janoušek, 12. Tomáš Klouda, 23. Zdeněk Macháň, 35. Jan Lubina, 37. Matouš Neužil, 41. Zdeněk Macháň, 42. Matouš Neužil; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Pauček ? - Vojtěch Bíba ?; po třetinách: 0:6, 1:1, 0:4;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Matěj Stibor družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
41:33
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Jan Lubina (1:11).
40:53
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Zdeněk Macháň, asistoval Tomáš Klouda (1:10).
36:54
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Filip (1:9).
34:17
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Jan Lubina, asistoval Patrik Pavézka (1:8).
30:00
30:00
28:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Gregor bez asistence (1:7).
28:31
Sparťan Gregor vyslal dalekonosný projektil z vlastní poloviny do pravé šibenice a snižuje na 1:7.
22:22
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Zdeněk Macháň, asistoval Marek Janoušek (0:7).
22:00
Kobylisy zatím ve druhé třetině tlačí Spartu stejně jako minulou třetinu, ale gól zatím nepadl.
15:00
15:00
Brankář Kobylis, Vojtěch Biba, se za 1. třetinu moc nezapotil, Sparta vystřelila celkem čtyřikrát.
15:00
11:59
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Janoušek (0:6).
11:59
Vikings právě udeřili v oslabení a upravují na 0:6, nejvíce se z branky raduje vyloučený hráč Kobylis.
10:19
Vyloučen hráč David Mühlbach družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
08:12
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Marek Janoušek, asistoval Tomáš Klouda (0:5).
08:12
Vikings překvapili Spartu a během několika sekund přidávají další branku.
08:08
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Patrik Pavézka (0:4).
07:26
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Petr Vavřínek (0:3).