4:1
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 00:21 Martin Nagy (Jan Vojtíšek), 04:20 David Mati (Jakub Gregor), 13:44 Dominik Dvořák (Tomáš Brom), 18:07 David Medek (Jan Vojtíšek), 31:28 Tomáš Brom (Patrik Fabián), 45:20 Tomáš Brom (Martin Nagy), 51:29 Marek Fuchs (David Hauser)
branky (asistence): 04:05 Ondřej Tichý (Tomáš Skalitz), 24:53 David Procházka (Tomáš Skalitz), 26:13 Viktor Hocelík (Lukáš Pudil), 46:15 Ondřej Tichý (Daniel Hulič), 55:15 Tomáš Sattler (David Procházka)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:5
1. Martin Nagy, 5. David Mati, 14. Dominik Dvořák, 19. David Medek, 32. Tomáš Brom, 46. Tomáš Brom, 52. Marek Fuchs - 5. Ondřej Tichý, 25. David Procházka, 27. Viktor Hocelík, 47. Ondřej Tichý, 56. Tomáš Sattler; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 7 + Jakub Marek 10:6 + Daniel Hulič 10; využití: 3:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Kejík 22 - Milan Stránský 14; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: V dnešním divokém zápase jsme odehráli směrem dopředu slušně, dozadu musíme být pozornější a koncentrovanější ve vypjatých chvílích zápasu. Jsme radi, že jsme zápas zvládli a jdeme se připravovat na další.
60:00
Trenér hostí se na vyjádření nedostavil.
60:00
59:02
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:27
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:27
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
58:01
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Jan Grábl.
58:01
Vyloučen hráč Milan Stránský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:01
Gráblův dobře myšlený nájezd končí střelou do spojnice.
55:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Sattler, asistoval David Procházka (7:5).
55:15
Sattler si potáhl míček po mantinelu a zakončil do vzdálenější šibenice.
54:37
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Jiří Bláha.
54:37
Vyloučen hráč Jakub Vitvar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
54:37
Blaha při trestném střílení přestřelil backhandovou střelou.
54:21
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
51:45
Vyloučen hráč David Mati družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
51:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval David Hauser (7:4).
51:29
Fuchs střílí pod ruku Stránského.
51:11
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 10 minut za nesportovní chování.
51:11
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
48:37
Střely za druhou třetinu 7:8 z pohledu domácích.
46:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Daniel Hulič (6:4).
46:15
Hocelík bez problému trefil z velké části odkrytou bránu.
45:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Martin Nagy (6:3).
45:20
Rychle využitá přesilovka zásluhou Broma, který se již podruhé v dnešním zápase parádně trefil z půlky.
45:09
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:09
Hulič vysekl Andrlemu florbalku z rukou a zaslouženě si tak odsedí dvouminutový trest.
44:19
Skvělý zákrok Kejíka zabránil snížení náskoku domácích.
39:59
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:10
Probíhá Poslední minuta 2. třetiny.
38:03
Stránský vyrazil Gráblovu střelu maskou.
33:24
Brněnská obraná zeď zblokovala Pitekův pokus ze středu.
31:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Patrik Fabián (5:3).
31:28
Brom ihned po konci přesilovky skóruje střelou z půlky.
30:12
Hronek přízemní střelou těsně míjí branku.
29:27
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
26:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Lukáš Pudil (4:3).
26:13
Hocelík si po úniku brněnské obraně vykličkoval Kejíka a snížil náskok Brna.
24:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil David Procházka, asistoval Tomáš Skalitz (4:2).
24:53
Po Skalitzově přihrávce na střed přesně zakončil Procházka.
24:20
Domácí začínají aktivněji zasahovat do rozehrávky Litvínova.
22:46
Řeháček vybojoval míček v rohu u své branky.
22:17
Hosté začínají rozehrávku na vlastní polovině.
21:25
Marek střílí od půlky nad.
20:01
Střely za první třetinu: 9:8 pohledu domácích.
20:00
20:00
19:50
Problémy v obraně domácích malém skončili brankou nakonec vše zachraňuje Kejík.
19:03
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Medek, asistoval Jan Vojtíšek (4:1).
18:07
Medek nekompromisně prostřeluje Stránského.
13:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Tomáš Brom (3:1).
13:44
Dvořák golfem poslal míček do sítě Litvínova.
12:23
Vyloučen hráč Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
11:12
Vidíme velmi pohledný florbal l, jeden útok střídá druhý.
10:47
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
09:04
Domácí započínají rozehrávku ve třech.
08:08
Utkání se přiostřuje.
04:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jakub Gregor (2:1).
04:20
Mati vrací Hattricku vedení.
04:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Tomáš Skalitz (1:1).
04:05
I přes obdrženou branku domácí stále setrvají v oslabení.
00:47
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
00:47
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 10 minut za nesportovní chování.
00:47
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
00:47
Marek nezvolil úplně nejvhodnější slova při debatě s rozhodčím a jde si na 10 minut odpočinout.
00:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jan Vojtíšek (1:0).
00:21
Nagy od mantinelu krásně zakončil do vzdálenějšího rohu.
00:12
Hned po úvodním buly se Litvínov vydává do rychlého útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Viktor Hocelík, Jiří Pecháček, Lukáš Pudil, Daniel Hulič, Ondřej Tichý
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, Jan Vojtíšek, Martin Nagy, David Hauser, Jaroslav Řeháček