2:4
3:3
2:2
- : -
branky (asistence): 07:53 Matyáš Šindler (Lukáš Homola), 18:54 Patrik Pícha (Martin Martiniak), 22:09 Matyáš Šindler (Daniel Flašar), 24:56 Martin Martiniak (Matyáš Vávra), 30:22 Martin Martiniak (Matyáš Šindler), 41:53 Patrik Pícha, 51:32 Patrik Pícha (Matyáš Šindler)
branky (asistence): 00:43 Filip Horák (Filip Forman), 09:43 Filip Forman (Filip Horák), 18:24 Jakub Buršík (Filip Forman), 19:59 Jakub Buršík (Filip Horák), 20:20 Filip Forman (Filip Horák), 29:24 Sebastián Palda (Jonáš Janata), 38:11 Jakub Buršík (Filip Forman), 43:49 Jakub Buršík (Filip Horák), 58:21 Jonáš Janata

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:9
8. Matyáš Šindler, 19. Patrik Pícha, 23. Matyáš Šindler, 25. Martin Martiniak, 31. Martin Martiniak, 42. Patrik Pícha, 52. Patrik Pícha - 1. Filip Horák, 10. Filip Forman, 19. Jakub Buršík, 20. Jakub Buršík, 21. Filip Forman, 30. Sebastián Palda, 39. Jakub Buršík, 44. Jakub Buršík, 59. Jonáš Janata; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Matyáš Vávra 25 - Ondřej Kratěk 17; po třetinách: 2:4, 3:3, 2:2;
60:00
Komentář domácího trenéra pana Petra Koutného: Dnešní utkání bylo velmi bojovné. Naší největší slabinou byly individuální chyby a prohrané osobní souboje. Kluci si musí uvědomit, že se zápas hraje od začátku do konce. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Formana 1/2: Dneska troufám si říct i přes úplně ne příliš atraktivní osobní obranu soupeře se sehrál pěkný zápas, který měl náboj.
60:00
Komentář hostí pana Martina Formana 2/2: Fanoušci fandili a mělo to grády. Jsem rád že i přesto, že jsme dostali hloupé góly, tak jsme byli v závěru schopni proměnit alespoň jednu klíčovou šanci z toho nezměrného množství, co jsme jich ve 3.třetině měli a poté stav 9:7 už udržet do konce. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se zítra na odvetu.
58:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata bez asistence (7:9).
55:55
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:35
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
52:35
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
51:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Matyáš Šindler (7:8).
51:32
Pícha ze vzduchu nemilosrdně prostřeluje Kraťka.
50:07
Praha teď obléhá domácí polovinu.
47:54
Forman s míčkem na hokejce přes minutu stepuje za bránou a je úplně bez chuti hrát.
46:25
Chumel před bránou vyústil ve střelu Kubiczka, která se odrazila za mantinel.
44:55
Martiniak zapnul trysky a předběhl jednoho z klokanů. Při pozdější střele mu míček sjel z hole.
43:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Horák (6:8).
43:46
Praha má rozehrávku před bránou.
42:57
Ostrava dostala druhý dech.
41:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha z trestného střílení (6:7).
41:53
Pícha zkušeně zakončuje po zemi k levé tyčce.
41:18
Forman si zkušeně prohodil Flašara, nicméně v koncovce mu míček sjel.
40:43
Martiniak z otočky trefuje pouze tělo svého protihráče.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: 6 - 9
40:00
39:03
Hráči Bohemians nepěkně zdržují za vlastní bránou.
38:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (5:7).
37:45
Obrana FBC je hodně nízko a vypadá jako neprůstřelná hradba, tak doufejme, že to tak i bude.
36:50
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
36:50
Domácí si zadělávají na malér svým hrubým chováním...
35:51
Vávra vytáhl "z klobouku" krásný zákrok a zneškodňuje tak šanci hostí.
34:35
Praha nejvíce těží ze samostatných chyb domácích hráčů, kteří velmi často nepřesně přihrávají.
33:27
Domácí nechali Poura úplně samotného, ten naštěstí pro FBC míjí Vávrovu bránu.
32:53
Ostrava se začíná viditelně dostávat do hry.
31:21
Střelu dvougólového Martiniaka vyráží Kratěk hlavou.
30:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Matyáš Šindler (5:6).
30:22
Martiniak vrací úder. Po Šindlerově krásné a přesné nahrávce si Martiniak našel skulinu v bráně a opět mění skóre.
29:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Sebastián Palda, asistoval Jonáš Janata (4:6).
29:24
Paldovi se podařilo přemoct nachystaného Vávru přízemní střelou z otočky.
28:57
Vypadá to spíš, jakoby poslední minutu měla Bohemka přesilovou hru.
27:55
Hurta hrdinsky zaklekl do střely protihráče a dostal tak svůj tým z ohrožení.
27:05
Nota se vymanil z tlaku Šimáně a Ostrava rozjíždí útok z obrany.
26:29
Hra je 5na5.
25:45
Po špatné nahrávce hostujícího hráče se Ostrava dostává opět k míčku.
24:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Matyáš Vávra (4:5).
24:56
Hra 4na4 pomohla domácím ke snížení gólového náskoku Bohemians. Martiniak uběhl s míčkem a krásně pokoupal hostujícího gólmana.
24:29
Vyloučen hráč Petr Torma družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
24:29
Vyloučen hráč Jakub Čermák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
23:03
V souboji Chovanec Čuda v rohu vychází lépe druhý jmenovaný a bere si míček pro svůj tým.
22:26
Nota se může chytat za hlavu... Neproměnil 100% šanci do prázdné brány.
22:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Daniel Flašar (3:5).
21:55
Homolovu střelu chytá Kratěk jako malinu.
21:15
Rozehrávka Bohemians končí opět za mantinelem.
20:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (2:5).
20:20
Začátek třetiny pro domácí není vůbec dobrý, Forman z dálky dostává míček za záda Vávry.
18:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Martin Martiniak (2:3).
18:24
18:24
Obrana domácích se rozestoupila a nechala volný prostor Buršíkovi, který se nemýlil.
17:39
Hurta střílí nešťastně pouze do bloku.
16:41
FBC se musí vypořádávat se skoro konstantním tlakem hostujícího týmu.
15:30
Vávra předvedl krásný zákrok, kdy skoro jasný gól vyráží nohou.
15:04
Šindler vystihl přihrávku soupeře, nahrával Homolovi, který bohužel trefil hráče.
14:15
Zatím se zdá, že jsou klokánci na nohách lepé připravení a v rychlostních soubojích domácí poráží.
12:52
Kukla sice vybojoval míček, ale pak pozdější špatnou přihrávkou pomohl Bohemians k brejku.
11:47
Soják rozjel nádhernou akci, kdy na sebe stáhl čtyři protihráče, zadovkou vracel do obrany a poté šel dlouhý pass dopředu na útočníka domácích. Ten však situaci nevyhodnotil správně, a proto z toho Ostrava nemůže těžit.
10:41
Jedovatá střela z hole Flašara, Kratěk však připraven.
09:43
09:43
Po dlouhém tlaku přichází gól. Forman nemilosrdně zakončuje.
08:37
Bohemians teď s lehkostí přehráli lajnu FBC a, jen se štěstím pro domácí, byla finálová přihrávka nepřesná.
07:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (1:1).
07:53
Domácí na nic nečekají a do půlminuty vstřeluje Šindler gól.
07:22
Vyloučen hráč Vojtěch Beneš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
07:05
Po krásné křižné přihrávce přišla střela Píchy, bohužel opět mimo.
06:36
Martiniak zkoušel štěstí od mantinelu, avšak jeho přízemní střela skončila mimo bránu.
05:34
V prvních pěti minutách má více ze hry Bohemka a Ostrava se většinu času brání.
05:01
Kaloč se střetl na polovině hřiště s Notou a Ostrava přichází o míček.
04:17
Domácí jsou v plném počtu.
03:39
Hosté se zatím nedostali do větší šance.
02:17
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
02:17
První přesilová hra přichází již brzy. Domácí musí předvést disciplinovanou obranu.
01:44
Domácí si na útočné polovině vytvořili pár neúspěšných šancí.
00:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (0:1).
00:43
Po chybě Píchy na středu se k míčku Forman, který dával na střed Horákovi. Ten z první prostřeluje Vávru.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává pro svůj tým Forman.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák, Tomáš Pour, Tomáš Otcovský
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matyáš Vávra; hráči v poli: Daniel Flašar, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Martin Martiniak, Patrik Pícha