2:0
0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 05:24 Dalibor Baručák (Roman Školník), 08:33 Filip Cajthaml (Martin Eckstein)
branky (asistence): 17:38 Jakub Brejcha, 19:12 Jan Mestek (David Ucháč), 39:10 David Křivánek (Jakub Pouchlý)

Panthers Praha C - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:3
6. Dalibor Baručák, 9. Filip Cajthaml - 18. Jakub Brejcha, 20. Jan Mestek, 40. David Křivánek; rozhodčí: Daniel Fišer - Ondřej Otáhal; vyloučení: 5 + Roman Školník 5:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jan Slavata ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:1;
45:00
44:14
Timeout Panthers Praha C
41:26
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha C na 5 minut za hrubost.
39:10
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil David Křivánek, asistoval Jakub Pouchlý (2:3).
38:26
Vyloučen hráč Petr Svojítka družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
Vyloučen hráč Adam Sova družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
32:44
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha C na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:13
Vyloučen hráč David Ucháč družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za držení.
19:12
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jan Mestek, asistoval David Ucháč (2:2).
18:41
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
17:38
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Brejcha bez asistence (2:1).
16:35
Vyloučen hráč David Šimůnek družstva Panthers Praha C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
09:20
Vyloučen hráč Jakub Kurnas družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
08:33
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Filip Cajthaml, asistoval Martin Eckstein (2:0).
06:02
Vyloučen hráč Vojtěch Zíka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:24
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Dalibor Baručák, asistoval Roman Školník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Fat Pipe Vosy Praha: brankář: Lukáš Zeman; hráči v poli: David Křivánek, Josef Jon, Lukáš Döme, Jan Vít, Tomáš Hlaváček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Dalibor Baručák, David Šimůnek, Roman Školník, Štěpán Andrle, Filip Cajthaml