2:2
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 05:33 Filip Libánský (Adam Šťastný), 07:58 Matěj Procházka (Filip Libánský), 17:07 Petr Makrlík (Filip Libánský), 19:32 Petr Makrlík (Jan Panna), 44:38 Petr Makrlík (Filip Libánský)
branky (asistence): 04:10 Martin Špás (Roman Kábele), 09:44 Jan Jírek (Jakub Schestag), 27:11 Martin Špás

Sokol Pardubice Excellent E - Klub SPV Pardubice 5:3
6. Filip Libánský, 8. Matěj Procházka, 18. Petr Makrlík, 20. Petr Makrlík, 45. Petr Makrlík - 5. Martin Špás, 10. Jan Jírek, 28. Martin Špás; rozhodčí: Martin Trnka - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Jiránek 18 - Adam Heřmanský 25; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0;
44:38
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Petr Makrlík, asistoval Filip Libánský (5:3).
44:26
Timeout Sokol Pardubice Excellent E
44:26
Vyloučen hráč Matěj Procházka družstva Sokol Pardubice Excellent E na 2 minuty za sekání.
42:10
Timeout Klub SPV Pardubice
33:28
Vyloučen hráč Filip Adamec družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:11
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Martin Špás bez asistence (4:3).
19:32
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Petr Makrlík, asistoval Jan Panna (4:2).
17:07
15:00
15:00
09:44
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Jírek, asistoval Jakub Schestag (2:2).
07:58
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Matěj Procházka, asistoval Filip Libánský (2:1).
05:33
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Filip Libánský, asistoval Adam Šťastný (1:1).
04:10
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Roman Kábele (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Adam Heřmanský; hráči v poli: Jakub Schestag, Dominik Řezníček, Luboš Drahozal, Roman Kábele, Martin Špás