1:3
5:3
3:1
- : -
branky (asistence): 14:32 Tomáš Koten (Jiří Rafaj), 16:07 Filip Dolejší, 17:18 Vojtěch Laštůvka (Zdeněk Konečný), 21:50 Tomáš Koten (Jiří Rafaj), 21:59 Vojtěch Laštůvka (Filip Dolejší), 24:44 Vojtěch Laštůvka (Ladislav Jelen), 42:15 Jiří Rafaj, 43:12 Tomáš Koten (Zdeněk Konečný), 44:29 Zdeněk Konečný (Filip Dolejší)
branky (asistence): 08:01 Martin Eckstein (Jakub Kurnas), 10:03 Roman Školník (Jakub Kurnas), 14:59 Jakub Kurnas (Roman Školník), 15:19 Filip Cajthaml (Daniel Škvor), 23:53 Martin Eckstein (Dalibor Baručák), 24:32 David Šimůnek (Jakub Kurnas), 40:53 David Ghali (Štěpán Andrle)

FbC Barracudas Slaný - Panthers Praha C 9:7
15. Tomáš Koten, 17. Filip Dolejší, 18. Vojtěch Laštůvka, 22. Tomáš Koten, 22. Vojtěch Laštůvka, 25. Vojtěch Laštůvka, 43. Jiří Rafaj, 44. Tomáš Koten, 45. Zdeněk Konečný - 9. Martin Eckstein, 11. Roman Školník, 15. Jakub Kurnas, 16. Filip Cajthaml, 24. Martin Eckstein, 25. David Šimůnek, 41. David Ghali; rozhodčí: Jan Černý - Jan Brak; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Jan Slavata ?; po třetinách: 1:3, 5:3, 3:1;
45:00
44:29
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Zdeněk Konečný, asistoval Filip Dolejší (9:7).
43:12
Timeout Panthers Praha C
43:12
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Zdeněk Konečný (8:7).
42:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj bez asistence (7:7).
41:57
Timeout FbC Barracudas Slaný
40:53
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil David Ghali, asistoval Štěpán Andrle (6:7).
38:48
Nuda, nuda, šeď, šeď. To jsou zatím charakteristiky třetí periody.
30:00
30:00
27:15
Škvor chrtil, nenahrál a zpytuje svědomí.
24:44
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Laštůvka, asistoval Ladislav Jelen (6:6).
24:44
Laštůvka - gól - hattrick hero! Po šesti. V tenise by šlo do tie breaku, tady o tom však nemůže být ani řeč a pokračujeme dál.
24:32
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil David Šimůnek, asistoval Jakub Kurnas (5:6).
24:32
Šimůnek vrací Panterům vedení a hřmotně gestikuluje do publika. To však nedává pozor a jeho oslavu vůbec nekvituje. Kurmas přidává další asistenci.
23:53
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Martin Eckstein, asistoval Dalibor Baručák (5:5).
23:53
Eckstein přidává druhou branku v dnešním utkání . Stav vyrovnaný, oslava branky neopakovatelná.
23:41
Jak by poznamenal dirigent Libor Pešek, druhá třetina se odehrává opravdu v tempo furioso.
21:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Laštůvka, asistoval Filip Dolejší (5:4).
21:59
Laštůvka překlápí skóre na stranu Barakud!
21:50
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Jiří Rafaj (4:4).
21:50
Koten, to je hráč do nepohody a brankoviště! 4:4!
21:40
Slánští v tlaku, Slavata drží svůj tým.
17:36
Laštůvka navázal na světle chvíle z první třetiny a přidává třetí gól Slaného.
17:18
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Laštůvka, asistoval Zdeněk Konečný (3:4).
17:04
Škvor teď předvedl spíš golfový záklon než florbalovou střelu.
16:39
Nervozita se vkrádá na hole Panterů.
16:07
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Filip Dolejší bez asistence (2:4).
16:07
Dolejší na pána. Barakudy snižují na dvoubrankový rozdíl.
15:19
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Filip Cajthaml, asistoval Daniel Škvor (1:4).
15:19
Škvor vystřelil, Cajthaml doráží. Čtvrtý gól Panterů a začátek třetiny, jak má být.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Jakub Kurnas, asistoval Roman Školník (1:3).
14:32
14:32
Koten na hraně brankoviště osvědčil důraz, když do brány dostal míček vystřelný z Rafajovy hole. Barakudy se vrací do zápasu.
12:06
Uplynulá dvanáctá minuta ukázala, proč Češi patří ke špičce v dřevorubeckém sportu. Hráči vzájemně vytkli několik seker par excellence.
10:03
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Roman Školník, asistoval Jakub Kurnas (0:2).
10:03
Školník teď potrestal nezbedné slánské studenty, když prošel jejich obranou s zvyšuje na 2:0. Jakub Kurnas si připisuje druhou asistenci a osamostatňuje se na čele bodování dnešního zápasu.
08:01
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Martin Eckstein, asistoval Jakub Kurnas (0:1).
08:01
A o minutu později Eckstein skóruje!
07:01
Eckestein zakončila. Výměrem by se však jeho pokus vešel do ragbyového "Háčka" než do florbalové brány.
05:43
Rafaj vystřelil od mantinelu. Střelou rozhodil nejen sebe, ale i hrazení.
04:11
Budil se inspiroval bekem Predátorů z Nashvillu, P.K. Subbannem, jeho střela však síť neprotrhla, Slavata osvědčil rychlé ruce a hbitý pohyb.
02:43
Cajthaml teď podobně jako jmenovkyně Kateřina, tedy nemastně a neslaně vystřelil na bránu.
01:45
Laštůvka ukazuje, proč je ve Slaném na hostování. Obránce Panthers si suverénně prohodil a tribuny šílí.
01:21
Kombinace hostí zatím připomínají hokej 80. let, nahodit po mantinelu do rohu, získat balón, nahodit na branku a nemilosrdně bojovat v brankovišti.
00:02
Jdeme na to! Jako rozhodcovský záskok se objeví Vladimír Tajčman!
00:01
Ajajaj, zápas ještě nezačal a už nám chybí rozhodčí. Evidentně to včera přehnal s oslavou svobody.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: David Šimůnek, Dalibor Baručák, Roman Školník, Štěpán Andrle, Filip Cajthaml
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Tomáš Koten, Lukáš Chadima, Filip Dolejší, Jiří Rafaj, Jan Doskočil
00:00
Den po 17. listopadu, Mezinárodním dni boje za svobodu a demokracii, je tady další boj, tentokrát o body. Požerou Panteři nemilosrdně slánské Barakudy? Nebo snad právě tyto mrštné ryby proplují a seberou svému soupeři body? Otázky, otázky. Odpovědi poznáme za necelých devět minut, kdy bude skříženy hole na úvodním buly!
00:00
Krásné sobotní ráno, dámy a pánové! Světla svítí, hole nahrávají, brankáři chytají. Co to znamená? Hádáte správně, další kolo PH+SČ ligy mužů je tady!