0:2
1:1
2:3
- : -
branky (asistence): 23:39 Pavel Vlasák (Jakub Mucha), 48:08 Pavel Vlasák (Tomáš Kiprov), 57:17 Lukáš Studený (Jakub Horáček)
branky (asistence): 08:52 Ivan Petr (Jiří Beck), 13:51 Ivan Petr, 27:32 Ondřej Štifter (Jan Havel), 40:50 Ivan Petr (David Nesnídal), 54:02 Matěj Hojdar (Ondřej Štifter), 57:40 Ladislav Procházka (Jiří Beck)

BLACK ANGELS B BENFICA - FbK Olymp Praha 3:6
24. Pavel Vlasák, 49. Pavel Vlasák, 58. Lukáš Studený - 9. Ivan Petr, 14. Ivan Petr, 28. Ondřej Štifter, 41. Ivan Petr, 55. Matěj Hojdar, 58. Ladislav Procházka; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kabelka 27 - Jan Dvořák 32; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3;
60:00
59:59
Víc se už dnes nestihne.
59:00
Zvoní spojnice za domácí bránou. Olymp má velikou chuť.
57:40
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Jiří Beck (3:6).
57:40
Stejně lehce se ale Olymp opět dostává do tří gólového vedení.
57:17
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Lukáš Studený, asistoval Jakub Horáček (3:5).
57:17
Bartoš získal balónek, Chocholouš rozehrál a Horáček našel volného Studeného. Vypadalo to jednoduše.
56:20
Hráči Benfiky se snaží něco vymyslet, tlačí je čas. Bohužel se nedaří žádnou šanci proměnit a to jich mají spousty...
55:02
Dvořák v bolestech po sekeře. BA sportovně odevzdává míček.
54:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Ondřej Štifter (2:5).
54:02
Hojdar byl z pohledu Olympu ve správnou dobu na správném místě a doráží za záda Kabelky.
53:14
Mohutné Héééééj! Zaznělo z domácí střídačky po vysoké některého z obránců Olympu. Ze standardní situace Horáček trefuje gólmana do helmy.
51:58
Krásná kombinace BA po zisku. Střela Zikmunda bohužel zneškodněna.
50:24
Vyloučen hráč Roman Šauer družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
48:08
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Vlasák, asistoval Tomáš Kiprov (2:4).
48:08
Benfica využívá výhodu! Vlasák střelou 20 cm nad palubovkou rozvlnil síť.
46:23
Olymp v šanci 3 na 1, Hojdar ale na Kabelku nevyzrál.
43:39
Zahradník mířil do růžku, gólman byl připraven. Následně Studený v rohu sražen za pomoci faulu.
42:20
Kabelka další výborný zákrok rukou.
41:40
Muchovi zvoní tyč!
40:50
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (1:4).
37:30
Jurášek bojoval o balónek ze vzduchu před gólmanem příliš aktivně. Kabelka tak získává balonek pro BA.
34:30
Kalenda po návratu velmi aktivní, ale neproměnil
33:59
Olymp se nedostal během přesilové hry na útočnou polovinu
31:52
Vyloučen hráč Jan Kalenda družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
31:52
Kalenda a Petr šermovali po vysokém balónku. Domácí se vyžadovali vysoké, Hosté sekání.
31:30
Šauer nastřeluje masku gólmana.
30:48
Nesnídal překvapil po rozehrávce z rohu.
29:15
První formace BA v obrovském tlaku. V šancích postupně Zikmund, Švagr a Svoboda.
28:02
Olymp nastřeluje tyč a je velmi při chuti. Hráči BA teď velmi chybují
27:32
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Havel (1:3).
27:32
Nekdo neví jak, ale Štifler se objevil sám před bránou a vychutnal si bezmocného gólmana
27:05
Hra se přiostřila. První lajny si vyměnily pár hitů i názorů
25:30
Kalendův pokus lapen
23:39
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Vlasák, asistoval Jakub Mucha (1:2).
23:39
Blekům se aktivita vyplatila a konečně míček doklepali do brány
23:10
Tentokrát míjí Mucha. Hráči BA by už potřebovali srovnat mířidla.
22:40
Studený bojoval jako lev a předložil balónek Zahradníkovi, který míjí branku.
13:51
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr bez asistence (0:2).
13:51
Obrana BA ztratila balónek a Ivan se v prostoru mezi kruhy nemýlil.
13:15
Bartoš s Horáčkem neproměnili akci dvou na jednoho.
12:20
Kabelka prokázal skvělé eflexy a rukou vyráží.
10:32
Kiprov zůstal osamocen při střídání své lajny, ale vymíchal 3 soupeře a vyvezl balónek do bezpečí.
09:50
Petr se málem vykličkoval zpoza brány
08:52
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (0:1).
08:52
Petr z úhlu trefuje vzdálenější růžek brány.
06:30
Úspěšný pres první lajny bleků, následně velká šance Vlasáka, která končí na betonu gólmana.
05:45
Nebezpečné střídání třetí lajny bleků. Bohužel bez gólu.
04:49
Bleci zatím aktivnější, ale střely se nedostávají k brankáři.
04:11
Muchova střela zblokována
02:50
Jurášek se zjevil sám před brankářem, ale zakončil doprostřed brány.
01:59
Horáček se dostal až před branku, ale na zakončení neměl dostatek místa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Dunda a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Ladislav Procházka, David Nesnídal, Ivan Petr, David Jurášek, Jiří Beck
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Michal Svoboda, Jakub Mucha, Albert Zikmund, Marek Švagr, Pavel Vlasák