2:1
1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 04:15 Miroslav Pekárek (Roman Truhlář), 11:40 Tomáš Jirsa (Roman Truhlář), 23:39 René Mrkva (Vojtěch Havránek)
branky (asistence): 08:45 Lukáš Chramosta (Tomáš Cink), 23:16 Miloslav Zavoral (Tomáš Cabrnoch), 27:10 Miloslav Zavoral (Tomáš Jelínek), 36:00 Lukáš Zdeněk (Tomáš Cabrnoch), 39:58 Tomáš Cink (Lukáš Chramosta)

FbC Titáni USK Pardubice - Sokol Slovan Pardubice C  3:5
5. Miroslav Pekárek, 12. Tomáš Jirsa, 24. René Mrkva - 9. Lukáš Chramosta, 24. Miloslav Zavoral, 28. Miloslav Zavoral, 37. Lukáš Zdeněk, 40. Tomáš Cink; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Ott 12 - Evžen Vokál 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2;
45:00
41:01
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
39:58
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Cink, asistoval Lukáš Chramosta (3:5).
36:00
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Zdeněk, asistoval Tomáš Cabrnoch (3:4).
30:00
30:00
27:10
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Tomáš Jelínek (3:3).
25:42
Vyloučen hráč Miroslav Pekárek družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:39
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Vojtěch Havránek (3:2).
23:16
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Tomáš Cabrnoch (2:2).
17:13
Vyloučen hráč Roman Truhlář družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:40
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Roman Truhlář (2:1).
08:45
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Chramosta, asistoval Tomáš Cink (1:1).
04:15
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Miroslav Pekárek, asistoval Roman Truhlář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, David Žáček, Miloslav Zavoral, Tomáš Cabrnoch, Lukáš Zdeněk
00:00
Line-up domácích FbC Titáni USK Pardubice: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Denis Kárník, Roman Truhlář, René Mrkva, Tomáš Jirsa, Miroslav Pekárek