4:1
3:3
- : -
Kings Praha
branky (asistence): 15:50 Jan Vacek (Jakub Trmota), 17:39 Ondřej Hamerník (Jan Vacek), 20:52 Petr Kadlec (Martin Tomek), 27:21 Ondřej Kulakowski (Martin Tomek), 30:37 Jan Vacek (Ondřej Hamerník), 31:46 Martin Skalický (Ondřej Kulakowski), 44:53 Martin Tomek (Martin Skalický)
Kings Praha
branky (asistence): 19:22 Tomáš Janeček (Jakub Mudra), 36:15 Filip Šíma (Jan Tuzar), 37:22 Tomáš Janeček, 39:09 Zoran Bartek (Ondřej Svoboda)

FbK WILDCATS Praha - Kings Praha 7:4
16. Jan Vacek, 18. Ondřej Hamerník, 21. Petr Kadlec, 28. Ondřej Kulakowski, 31. Jan Vacek, 32. Martin Skalický, 45. Martin Tomek - 20. Tomáš Janeček, 37. Filip Šíma, 38. Tomáš Janeček, 40. Zoran Bartek; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Grundler; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Martin Větrovský ?; po třetinách: 0:0, 4:1, 3:3;
45:00
44:53
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Martin Skalický (7:4).
42:56
Timeout Kings Praha
39:09
Branku družstva Kings Praha vstřelil Zoran Bartek, asistoval Ondřej Svoboda (6:4).
37:22
Branku družstva Kings Praha vstřelil Tomáš Janeček bez asistence (6:3).
36:15
Timeout FbK WILDCATS Praha
36:15
Branku družstva Kings Praha vstřelil Filip Šíma, asistoval Jan Tuzar (6:2).
31:46
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Skalický, asistoval Ondřej Kulakowski (6:1).
31:46
Márty je zpátky!
30:37
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Jan Vacek, asistoval Ondřej Hamerník (5:1).
30:01
No vida, hráči se probrali a najednou to lítá!
30:00
30:00
27:21
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Ondřej Kulakowski, asistoval Martin Tomek (4:1).
20:52
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Petr Kadlec, asistoval Martin Tomek (3:1).
20:35
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva Kings Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:22
Branku družstva Kings Praha vstřelil Tomáš Janeček, asistoval Jakub Mudra (2:1).
17:39
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Jan Vacek (2:0).
15:50
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Jan Vacek, asistoval Jakub Trmota (1:0).
15:00
15:00
14:59
Zápas je stále bez branek. V utkání se toho stalo asi tolik jako v deseti dílech Ordinace v Růžové zahradě.