0:2
0:2
3:1
- : -
branky (asistence): 30:21 Jan Linhart (Jakub Krsek), 32:54 Jan Vochyán (Jan Kos), 44:53 Tomáš Pliska
branky (asistence): 05:44 Patrik Segeč (Josef Tůma), 07:46 Lukáš Dubský (Michael Řehák), 21:31 Lukáš Carvan (Oliver Hradický), 22:10 Lukáš Dubský (Michael Řehák), 37:07 Kryštof Maňour (Kryštof Sedláček)

ACEMA Sparta Praha B - Start98 Praha-Kunratice 3:5
31. Jan Linhart, 33. Jan Vochyán, 45. Tomáš Pliska - 6. Patrik Segeč, 8. Lukáš Dubský, 22. Lukáš Carvan, 23. Lukáš Dubský, 38. Kryštof Maňour; rozhodčí: Petr Dunda - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Klusáček ? - Lukáš Bezpalec ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 3:1;
45:00
44:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Pliska bez asistence (3:5).
44:53
7 vteřin před koncem se z breaku prosazuje Pliska a urpavuje tak konečné skóre na 3:5
43:25
Dubský je dnes hodně vidět, tlačí se do šancí a přivádí tak hráče Sparty k zoufalství
42:47
Kovář skvěle uvolnil Tůmu který vyslal jedovatou ránu na branku Sparty
40:01
Bezpalec předvádí fantastické výkony, několikrát zachránil žluto-černé před inkasováním branky
37:07
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Kryštof Sedláček (2:5).
37:07
Sedláček prodloužil na Maňoura který golfákem prostřelil Klusáčka
35:53
Spartu slepené dva góly nakoply a předvádí mnohem lepší výkon
32:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Vochyán, asistoval Jan Kos (2:4).
30:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Linhart, asistoval Jakub Krsek (1:4).
30:00
30:00
28:16
Miláček ochozů Josef Tůma řídí přesilovku hostí
26:40
Vyloučen hráč Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
26:40
Sparta se opět provinila hrou v 6, následuje přesilovka startu
25:10
Hosté hrají ve velké pohodě, trenér Menhart z jejich výkonů musí být přímo unešen
22:10
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (0:4).
22:10
skvěle talentovaný Lukáš Dubský přidává svůj druhý gól v dnešním zápase kdy ze vzduchu sklepl přihrávku od Řeháka za záda Klusáčka
21:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Oliver Hradický (0:3).
21:31
série nádherných křižných přirhávek vyústila v gól rodáka z Kralup Lukáše Carvana
20:54
Starťácký šikula Áda Kociánů si úžasně povodil beka sparty
19:52
Patrik Segeč našel skvělým krosem volného Hradického který trestuhodně minul bránu
18:24
první lajna Startu rozebírá obranu Sparty jako lego stavebnici, šance střídá šanci
15:54
dobrá střela Lukáše Carvana kterou Klusáček viděl a dokázal jí vytěsnit do rohu
15:00
15:00
13:47
přesilovkové komando startu mačká obranu domácích jako citrón, gól však zatím nepadl
12:13
Vyloučen hráč Jiří Weiss družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
12:13
Sparta byla nedočkavá při rozehrávce a tak bude muset bránit přesilovou hru Startu za hru v 6
10:12
Váchovu dělovku zblokoval Krsek, brankář domácích si jistě musel oddychnout
07:46
07:46
nakonec se Lukáš Dubský přezdívaný Dubák dostal k odraženému balónku a pohodlně zakončil za záda nepřipraveného Klusáčka
07:34
Dubský krásnou přihrávkou z rohu hřiště našel volného Sedláča který trefuje jen clonícího hráče
06:12
Start nyní operuje v obraném pásmu Sparty
05:44
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Segeč, asistoval Josef Tůma (0:1).