3:1
3:1
1:1
- : -
branky (asistence): 04:03 David Mühlbach (Zdeněk Macháň), 11:28 Petr Vavřínek (Matěj Bouček), 12:08 Zdeněk Macháň (David Mühlbach), 15:33 Matěj Bouček (Matouš Neužil), 16:04 Filip Janeba, 29:53 Zdeněk Macháň, 42:04 Matouš Neužil (Petr Dohnal)
branky (asistence): 14:47 Daniel Bárta (Šimon Duba), 28:17 Jan Mitka (Ondřej Gilar), 43:55 Daniel Bárta (Jakub Kučera)

Viking group TJ Kobylisy - DDM Horní Počernice ORKA 7:3
5. David Mühlbach, 12. Petr Vavřínek, 13. Zdeněk Macháň, 16. Matěj Bouček, 17. Filip Janeba, 30. Zdeněk Macháň, 43. Matouš Neužil - 15. Daniel Bárta, 29. Jan Mitka, 44. Daniel Bárta; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 2:3 + Jakub Kučera 5; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Bíba ? - Vlastimil Petrášek ?, Vít Filko ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1;
45:00
44:20
A Orka to nevzdává. Střelcké pokusy však nekončí v bráně.
43:58
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
43:55
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Daniel Bárta, asistoval Jakub Kučera (7:3).
43:55
Sympatická branka v oslabení upravuje skore zápasu.
43:27
Vyloučen hráč Tobiáš Chaloupka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
42:04
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Petr Dohnal (7:2).
37:20
Švara dostal křeč a hra je přerušena.
35:45
Z nepříjemné kolize v obranném pásmu Orky se otřepali oba hráči a pokračuje se ve hře.
34:55
Borce dnes přišlo podpořit 21 fanoušků.
33:45
Orka je v téhle fázi aktivnější. Kluci se ještě snaží o obrat.
30:56
Vyloučen hráč David Mühlbach družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:55
Tak jsem se patrně ukvapil. Už do sebe zase létají hlava nehlava
30:30
Vypadá to,že hráči se uklidnili o přestávce.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Zdeněk Macháň bez asistence (6:2).
29:15
A rozhodčí znovu v akci. Tentokrát klidní horké hlavy kobylisských vikingů.
28:18
Mitka se postaral o kosmetickou úpravu skore.
28:17
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Mitka, asistoval Ondřej Gilar (5:2).
27:30
Jasný gol teď odmítl Vavřínek.
27:05
Byť se to Muhlbachovi nelíbí tak jeho gol neplatí. Stál totiž v brankovišti.
26:15
Poněkud ostře do toho začínají létat hráči Orky. Rozhodčí ještě bude mít co na práci.
25:20
Neužilova střela končí v hrsti brankaře.
24:48
Vyloučen hráč Filip Trnka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
23:00
Kapitán hostí Kučera prosí sudího o kvalitnější výkon.
22:50
Janouškova hůl nvydržela srážku s protihráčem a rozpadla se na dvě části.
21:00
Teď se hra poněkud uklidnila.
18:30
Neužil předvádí kousky,za které by se nestyděl hráč nejvyšší ligy.
16:04
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba bez asistence (5:1).
16:04
A i Janeba našel recept na prolomení brankaře. 5:1.
15:33
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matěj Bouček, asistoval Matouš Neužil (4:1).
15:33
Bouček zavěsil nekompromisně pod víko a posílá Vikingy do 3 brankového vedení.
15:25
Přesilovka Kobylis přináší zajímavé střely.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Daniel Bárta, asistoval Šimon Duba (3:1).
14:47
Překvapivá střela Bárty nepřekvapila jen mě, ale i brankáře,který se mohl už jen nešťastně otáčet za svá záda.
14:30
Vavřínkova střela končí na ruce brankáře.
12:35
5 minut na trestné lavici si vysloužil obránce Orky za svůj nevybíravý zákrok u mantinelu. Doufáme že zraněný hráč se ještě podívá do zápasu. Následovali menší šarvátky mezi hráči,které však sudí klidní.
12:34
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva DDM Horní Počernice ORKA na 5 minut za hrubost.
12:08
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Zdeněk Macháň, asistoval David Mühlbach (3:0).
12:00
Hruškův pokus se mezi tyče nevejde. Končí vysoko nad.
11:28
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Matěj Bouček (2:0).
11:28
Vavřínek našel skulinku pod rukou golmana a zvyšuje stav utkání
11:15
Koncovku nezvládl Klouda a brankář je tak za hrdinu.
10:10
Rozhodčí umravňuje vyhecované hráče.
09:00
Orka už víceméně přešla jen na bránění. Nevidíme u nich moc kloudných pokusů o útok.
07:30
Obránci a brankář Orky zvládli přežít toto oslabení na jedničku.
06:00
Přesilovka Kobylis je jedna z těch hezčích. Rychlá kombinace a střelba z první.
05:27
Vyloučen hráč Filip Trnka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za špatné střídání.
04:04
Hezkou střelu za golmanova záda umístil Muhlbach. 1:0.
04:03
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Zdeněk Macháň (1:0).
02:05
Pohledná střela obránce Kobylis Filipa končí kousek nad břevnem.
00:10
Zápas začíná z ostra. Kobylisy se hned propracovali do nadějné šance,kterou však nevyužili.