1:5
0:1
1:6
- : -
branky (asistence): 11:34 Petr Novotný (Jan Vobořil), 25:26 Jan Čarnogurský (Jan Novotný)
branky (asistence): 02:40 Marek Garreis (Kryštof Garreis), 04:36 Marek Garreis (Vojtěch Pavlíček), 05:06 Jan Pavlíček (Marek Vachoušek), 08:15 Vojtěch Pavlíček (Jan Pavlíček), 09:30 Marek Vachoušek (Miroslav Svoboda), 15:23 Jan Pavlíček (Marek Garreis), 24:43 Kryštof Garreis (Michal Vojtíšek), 27:36 Albert Půlpán, 33:08 Albert Půlpán, 35:00 Miroslav Svoboda (Michal Vojtíšek), 35:21 Albert Půlpán (Michal Vojtíšek), 35:43 Vojtěch Pavlíček (Marek Garreis)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - SK Florbal Benešov 2:12
12. Petr Novotný, 26. Jan Čarnogurský - 3. Marek Garreis, 5. Marek Garreis, 6. Jan Pavlíček, 9. Vojtěch Pavlíček, 10. Marek Vachoušek, 16. Jan Pavlíček, 25. Kryštof Garreis, 28. Albert Půlpán, 34. Albert Půlpán, 36. Miroslav Svoboda, 36. Albert Půlpán, 36. Vojtěch Pavlíček; rozhodčí: Ondřej Benačan - Jakub Kubašovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mareš ?, Michael Pilch ? - David Mráz ?; po třetinách: 1:5, 0:1, 1:6;
36:00
35:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Marek Garreis (2:12).
35:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Albert Půlpán, asistoval Michal Vojtíšek (2:11).
35:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miroslav Svoboda, asistoval Michal Vojtíšek (2:10).
33:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Albert Půlpán bez asistence (2:9).
27:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Albert Půlpán bez asistence (2:8).
25:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Jan Čarnogurský, asistoval Jan Novotný (2:7).
24:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Michal Vojtíšek (1:7).
24:00
24:00
22:47
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
22:30
Vojtíšek se prokličkoval přes všechny protihráče a celé hřiště, ale zakončil jen do masky gólmana
20:31
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:24
Krásná kombinace a náběh ze standartky z rohu hřiště.
15:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Marek Garreis (1:6).
12:00
12:00
11:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Vobořil (1:5).
09:31
Výborná přihrávka od Míry Svobody a Vachoušek šel do breaku
09:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Miroslav Svoboda (0:5).
08:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Jan Pavlíček (0:4).
06:00
I když má Kolín dvojnásobnou soupisku běhavostí stejně Benešovu nestačí
05:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Marek Vachoušek (0:3).
04:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Vojtěch Pavlíček (0:2).
02:41
Spolupráce dvojčat Garreisových a freestylové zakončení
02:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Kryštof Garreis (0:1).