3:5
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 02:37 Lukáš Pavlík (Jan Nachtmann), 06:44 Matěj Guryča (Iskander Shangareev), 13:25 Lukáš Pavlík (Martin Mikula), 29:33 Daniel Dvořák, 29:58 Jan Nachtmann (Theodor Caban), 35:00 Martin Mikula, 41:02 Jan Nachtmann (Theodor Caban), 42:15 Theodor Caban (Lukáš Pavlík)
branky (asistence): 00:30 František Novotný (Šimon Pavlíček), 04:09 Filip Čáka (Vojtěch Ryp), 05:29 Jan Stránský, 09:20 Dominik Melíšek (Vojtěch Ryp), 14:38 Jakub Kolář (Vojtěch Ryp), 25:06 Vojtěch Ryp (František Novotný)

FbŠ Bohemians B - FC Bučis Team 8:6
3. Lukáš Pavlík, 7. Matěj Guryča, 14. Lukáš Pavlík, 30. Daniel Dvořák, 30. Jan Nachtmann, 36. Martin Mikula, 42. Jan Nachtmann, 43. Theodor Caban - 1. František Novotný, 5. Filip Čáka, 6. Jan Stránský, 10. Dominik Melíšek, 15. Jakub Kolář, 26. Vojtěch Ryp; rozhodčí: Ondřej Benačan - Daniel Fišer; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Řehák ?, Michal Mrázek ? - Ondřej Nykl ?, Samuel Stárek ?; po třetinách: 3:5, 2:1, 3:0;
45:00
44:00
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
42:15
Timeout FC Bučis Team
42:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Theodor Caban, asistoval Lukáš Pavlík (8:6).
41:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Theodor Caban (7:6).
40:47
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za zdržování hry.
39:24
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
35:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Mikula bez asistence (6:6).
35:00
Střídání brankáře. Nový brankář Samuel Stárek družstva FC Bučis Team
30:00
30:00
29:58
29:33
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Daniel Dvořák bez asistence (4:6).
25:06
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Vojtěch Ryp, asistoval František Novotný (3:6).
23:42
Vyloučen hráč Martin Mikula družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:08
Komentář zapisovatele u pořadatelského stolku Honzy Kobzy: " Tento zápas je velice záživný... "
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Kolář, asistoval Vojtěch Ryp (3:5).
13:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Pavlík, asistoval Martin Mikula (3:4).
09:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Dominik Melíšek, asistoval Vojtěch Ryp (2:4).
06:59
Vyloučen hráč Martin Mikula družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
06:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Guryča, asistoval Iskander Shangareev (2:3).
05:29
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Stránský bez asistence (1:3).
04:09
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Filip Čáka, asistoval Vojtěch Ryp (1:2).
02:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Lukáš Pavlík, asistoval Jan Nachtmann (1:1).
00:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil František Novotný, asistoval Šimon Pavlíček (0:1).