1:4
- : -
FBC Majklar
FBC Majklar
branky (asistence): 10:45 Lubomír Hajas, 15:51 Lukáš Borovka (Tomáš Sväty), 17:52 Lubomír Hajas, 33:57 Jan Calta
branky (asistence): 01:13 Ondřej Jaroš, 02:01 Jakub Šik (Ondřej Fišer), 08:07 Ondřej Fišer, 23:59 Vojtěch Krob (Ondřej Jaroš), 24:56 Ondřej Jaroš (Vojtěch Krob), 25:56 Jakub Šik (Ondřej Fišer), 28:38 Ondřej Dykast (Ondřej Jaroš), 35:59 Karel Trochta (Jan Drexler)

FBC Majklar - TJ Lokomotiva Rakovník B 4:8
11. Lubomír Hajas, 16. Lukáš Borovka, 18. Lubomír Hajas, 34. Jan Calta - 2. Ondřej Jaroš, 3. Jakub Šik, 9. Ondřej Fišer, 24. Vojtěch Krob, 25. Ondřej Jaroš, 26. Jakub Šik, 29. Ondřej Dykast, 36. Karel Trochta; rozhodčí: Ondřej Vojtěch - Tomáš Badin; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Štědrý ? - Nick Štíbr ?, Ondřej Jelínek ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4;
36:00
35:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Karel Trochta, asistoval Jan Drexler (4:8).
35:59
V poslední vteřině korunuje Trochta utkání přesilovkovým gólem a skóre upravuje do podoby, která přiléhavě odpovídá průběhu utkání.
34:23
Timeout FBC Majklar
34:23
Vyloučen hráč Lukáš Borovka družstva FBC Majklar na 2 minuty za nesportovní chování.
34:23
Vyloučení Borovky je výrazem zoufalství a frustrace.
33:57
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Jan Calta bez asistence (4:7).
33:57
Místo hráče č.8 hraje v utkání hráč č. 38, Kilián Marek. Je přitom nejlepším hráčem domácích a svůj gól doslova vydřel.
31:53
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
31:53
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Jelínek družstva TJ Lokomotiva Rakovník B
31:53
Rakovník se odhodlává ke střídání gólmanů. Asi považuje utkání za rozhodnuté.
31:22
Rakovník hraje přesilovku hezky, ale neúčinně.
29:22
Vyloučen hráč Tomáš Sväty družstva FBC Majklar na 2 minuty za hra bez hokejky.
29:22
Hra bez hokejky. Další zbytečné vyloučení. Majaklar se potápí na dno.
28:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Ondřej Dykast, asistoval Ondřej Jaroš (3:7).
28:38
Rakovník využívá zkrácenou přesilovku!
27:15
Vyloučen hráč Josef Draštík družstva FBC Majklar na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:15
Draštík zcela zbytečným zákrokem loktem připravuje svůj tým o šanci na vyrovnání hry i skóre.
27:00
Na hřišti se jiskří!
26:16
Vyloučen hráč Ondřej Fišer družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
26:16
Fišer u mantinelu přitvrdil až za hranice pravidel. Využije Majklar nabízené přesilovky?
25:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Jakub Šik, asistoval Ondřej Fišer (3:6).
25:56
Brankář Štědrý střelu z úhlu jen vyrazil a přesně minutu po pátém raduje se Rakovník z šestého gólu.
25:00
Třetí třetina začala obdobně, jako ta druhá skončila a Rakovník se opět raduje z gólu, jen role hráčů se obrátily.
24:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Ondřej Jaroš, asistoval Vojtěch Krob (3:5).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Vojtěch Krob, asistoval Ondřej Jaroš (3:4).
23:59
Stalo se! Prudká střela se Jarošova se odrazila od zadního mantinelu před Kroba, na něhož zívala prázdná brána.
23:30
Rakovnická elitní lajna ve složení Fišer, Vích, Drexler, Dykast, Krob svírá soupeře v pevném zámku. Ani už si nevzpomínáme, kdy naposledy byla příležitost pro bránící se střídat.
23:00
Jedna, dvě, tři přihrávky před bránu, které obránci Majklaru jen s námahou blokují. Z toho už musí padnout branka...
22:30
Rakovnický Fišer našel krásnou žabičkou volné spoluhráče před bránou soupeře. Ale Vích, ani po něm Dykast netrefili dobře.
19:00
Vyrovnání hosty evidentně probralo. Zrychlili pohyb a zpřesnili kombinace. Jejich útoky nyní připomínají lavinu.
17:52
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Lubomír Hajas bez asistence (3:3).
17:52
Rakovník útočí, prudké střely jen těsně míjejí bránu. Z protiútoku Majklar trestá. Takto vypadaly ve zkratce dva poslední góly, díky nimž je skóre opět vyrovnané.
15:51
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Lukáš Borovka, asistoval Tomáš Sväty (2:3).
15:51
Majklar skóroval z akce, která se dá svou povahou i florbalovostí označit za ojedinělou.
15:15
Drexler navzdory asi třem faulům prokličkoval obranou soupeře a přihrával před prázdnou bránu. Přihrávku však v poslední chvíli obránci odvrátili.
15:00
Hladina emocí stoupá a před brankou domácích to hodně jiskřilo. Rozčíleného Procházku musel od vysvětlování rozhodčím odrazovat kapitán Hajas.
14:00
Druhá třetina zatím v mnohém připomíná třetinu první. Hraje se převážně před brankou Majklaru.
12:00
12:00
10:45
Branku družstva FBC Majklar vstřelil Lubomír Hajas bez asistence (1:3).
10:45
Hajas vyslal na Štíbra spíše nenápadnou střelu. Nešťastný brankář však skryl balón před vlastními zraky nohou a v náhlé panice si jej nešikovným pohybem skopl do brány. Majklar tak zaznamenal úspěch z kategorie nečekaných.
08:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Ondřej Fišer bez asistence (0:3).
08:07
Hráči Majklaru ztrácejí balóny prakticky neustále i v obraně ihned po jeho získání, což je pak nejvíce mrzí, jako v případě třetího gólu domácích.
03:00
Hned od začátku utkání se projevuje výrazná herní převaha hostujícího Rakovníka. Dvě z prvních čtyř střel skončily gólem. Majklar potřebuje zkonsolidovat defensivu a pokusit se zastavit jejich nápor.
02:01
01:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Ondřej Jaroš bez asistence (0:1).