1:1
1:0
2:2
- : -
branky (asistence): 02:32 Jakub Večerka (Petr Sršeň), 12:50 Pavel Fikar (Zdeněk Šalda), 24:50 Michal Pacovský (Pavel Fikar), 30:30 Pavel Fikar (Michal Pacovský)
branky (asistence): 10:00 Jakub Sládek (Pavol Pánik), 31:10 Vítězslav Prágr (Antonín Krudenc), 31:24 Antonín Krudenc (Josef Hájek)

Poison TJ JUNIOR PRAHA - SK Alien Nation Černošice 4:3
3. Jakub Večerka, 13. Pavel Fikar, 25. Michal Pacovský, 31. Pavel Fikar - 11. Jakub Sládek, 32. Vítězslav Prágr, 32. Antonín Krudenc; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dan Kašpar ? - Ondřej Puritscher ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:2;
36:00
35:17
Timeout SK Alien Nation Černošice
32:47
Trestné střílení družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA neproměnil Pavel Fikar.
32:47
Vyloučen hráč Lukáš Mayer družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
31:24
Timeout Poison TJ JUNIOR PRAHA
31:24
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Josef Hájek (4:3).
31:10
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Antonín Krudenc (4:2).
30:30
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar, asistoval Michal Pacovský (4:1).
30:16
Vyloučen hráč Zdeněk Šalda družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za hrubost.
24:50
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Michal Pacovský, asistoval Pavel Fikar (3:1).
24:00
24:00
22:16
Vyloučen hráč Josef Hájek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
12:50
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar, asistoval Zdeněk Šalda (2:1).
12:00
12:00
10:00
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Pavol Pánik (1:1).
07:02
02:32
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Jakub Večerka, asistoval Petr Sršeň (1:0).