0:0
4:1
0:3
0:1
branky (asistence): 18:22 Ondřej Spurný (Jiří Pospíšil), 18:53 Petr Baťa (Tomáš Pešl), 21:05 Lukáš Vojtěch (Ondřej Spurný), 26:37 Petr Baťa (Jan Novotný)
branky (asistence): 16:27 Michal Kadlec (Pavel Uher), 32:05 Michal Kadlec (Jan Kadlec), 32:44 Pavel Uher (Michal Kadlec), 40:50 Pavel Uher (Jan Kadlec), 45:00 Michal Kadlec, rozhodující nájezd Michal Kadlec

FBC Kutná Hora B - EMCO Cholerics 4:5p
19. Ondřej Spurný, 19. Petr Baťa, 22. Lukáš Vojtěch, 27. Petr Baťa - 17. Michal Kadlec, 33. Michal Kadlec, 33. Pavel Uher, 41. Pavel Uher, 46. Michal Kadlec, Michal Kadlec; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3 + Jiří Pospíšil 10:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Petr Hetfleisch ? - Michal Holan ?; po třetinách: 0:0, 4:1, 0:3, 0:1;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč Michal Kadlec a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec z trestného střílení (4:4).
45:00
45:00
42:53
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
41:18
Timeout FBC Kutná Hora B
40:50
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Jan Kadlec (4:3).
32:44
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Michal Kadlec (4:2).
32:05
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jan Kadlec (4:1).
30:00
30:00
26:37
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Petr Baťa, asistoval Jan Novotný (4:0).
25:57
Vyloučen hráč Jiří Pospíšil družstva FBC Kutná Hora B na 10 minut za nesportovní chování.
25:57
Vyloučen hráč Jiří Pospíšil družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
25:57
Vyloučen hráč Jiří Pospíšil družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:05
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Ondřej Spurný (3:0).
18:53
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Petr Baťa, asistoval Tomáš Pešl (2:0).
18:22
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil Ondřej Spurný, asistoval Jiří Pospíšil (1:0).
16:27
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Pavel Uher (0:0).