3:2
0:2
2:7
- : -
branky (asistence): 08:08 Tomáš Pešek (Dominik Suchý), 13:22 Jan Sláma (Jan Suchý), 14:11 Lukáš Zelenka (Tomáš Pešek), 53:55 Radim Vlk (Dominik Suchý), 56:23 Dominik Suchý
branky (asistence): 07:58 Petr Šimek (Tomáš Hrankay), 13:05 Jan Žwak (Matěj Černý), 26:34 Matěj Černý (Martin Czyž), 37:35 Jan Žwak (Pavel Übelauer), 41:59 Matěj Černý (Štěpán Hladký), 46:38 Petr Šimek (Marek Piskorz), 48:22 Matěj Černý (Pavel Übelauer), 50:39 Vojtěch Kopia (Marek Piskorz), 52:18 Matěj Černý (Štěpán Hladký), 53:33 Lukáš Kudrna (Lukáš Kuruc), 58:40 Marek Piskorz (Filip Mocek)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbK Horní Suchá 5:11
9. Tomáš Pešek, 14. Jan Sláma, 15. Lukáš Zelenka, 54. Radim Vlk, 57. Dominik Suchý - 8. Petr Šimek, 14. Jan Žwak, 27. Matěj Černý, 38. Jan Žwak, 42. Matěj Černý, 47. Petr Šimek, 49. Matěj Černý, 51. Vojtěch Kopia, 53. Matěj Černý, 54. Lukáš Kudrna, 59. Marek Piskorz; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 7 + Lukáš Roztočil 10:3; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Jelínek 18, Martin Frühbauer 0 - Vojtěch Stefan 17; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:7;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích: Hrůza ze všech třech stran. Věříme, že příště to bude lepší a děkujeme soupeři za utkání.
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Marek Piskorz, asistoval Filip Mocek (5:11).
57:23
Domácí v plném počtu.
56:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý bez asistence (5:10).
55:23
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
53:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Radim Vlk, asistoval Dominik Suchý (4:10).
53:55
Po řadě obdržených branek následuje konečně jedna vstřelená.
53:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kudrna, asistoval Lukáš Kuruc (3:10).
52:18
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Štěpán Hladký (3:9).
51:52
Vypadá to, že se domácím již nepovede zvrátit výsledek a utrží tak již šestou prohru v řadě...
50:39
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
50:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Marek Piskorz (3:8).
49:40
Roztočil stále na trestné lavici odpykává svůj osobní trest.
49:08
Domácí se snaží tvořit šance a dorovnat, zatím ovšem bez úspěchu.
48:22
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Pavel Übelauer (3:7).
48:22
Hostující odskakují do čtyřbrankového vedení.
46:38
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Marek Piskorz (3:6).
45:30
Hra se poměrně přiostřuje.
44:03
Nyní již domácí v plném počtu, na trestné lavici nám tu zůstal už pouze kapitán Lukáš Roztočil.
41:59
41:29
Začíná se potvrzovat, že se nacházíme ve městě rekordů a kuriozit. Na trestné lavici se nyní nachází asi více hráčů než na střídačce.
41:19
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Na hřišti proběhlo střídání brankářů - do třetí třetiny nastupuje Martin Frühbauer.
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 8:7.
39:58
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
39:58
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
39:58
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:58
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 10 minut za nesportovní chování.
38:29
Uvidíme jestli alespoň třetí přesilovku dokáží domácí proměnit.
38:07
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:00
Domácí gólman Jelínek právě zachránil svůj tým skvělým zákrokem.
37:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Pavel Übelauer (3:4).
35:58
Kučera právě zasažen do obličeje. Je to ale hrdina, po chvilce se zvedá a odchází na střídačku.
35:25
Zelenka právě získal při napadání balónek a domácí se tak dostávají do šance.
32:35
Čermák byl právě při obětavém bránění zasažen do citlivých míst. Soucítíme!
32:00
Hosté v plném počtu, Přesilovka se opět nevydařila.
30:31
Přesilovka je opět velmi zajímavá, znovu se dostáváme do vlastní obranné poloviny.
30:00
Vyloučen hráč Marek Piskorz družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
29:52
Výhoda domácích, nyní zkouší hru bez brankáře a již v plném počtu.
27:51
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Martin Czyž (3:3).
26:00
Rozehrávka domácích před bránou hostujících skončila neúspěšně. A jak se říká - nedáš, dostaneš!.(
23:25
Rezek zachránil domácí bránu, když zblokoval střelu hostujícího Šimka.
22:34
Utkání přihlíží hned 6 diváků, děkujeme .)
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí: hosté 7:6
19:39
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
18:07
Hosté v plném počtu.
17:15
Přesilovka domácích se zatím moc nedaří.
16:07
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
16:07
Následuje první vyloučení zápasu.
14:12
Domácí konečně odskakují do jednobrankového vedení.
14:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Tomáš Pešek (3:2).
13:22
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (2:2).
13:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Matěj Černý (1:2).
10:51
Kapitán domácího celku Lukáš Roztočil zraněn!;( Doufáme, že to nebude nic vážného a koleno bude brzy v pořádku.
09:04
Domácí rozehrávají poblíž brankoviště. Gólová šance z toho však neplyne.
08:09
Hra se konečně začíná zrychlovat, oba týmy se aktivně snaží prosadit.
08:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Dominik Suchý (1:1).
07:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Tomáš Hrankay (0:1).
06:38
Právě se o kombinaci v útočném pásmu snaží hostující celek, zatím také bez úspěchu.
05:25
Pešek právě zkusil hostujícího gólmana, svou šanci bohužel neproměnil.
03:23
Zpočátku hry se oba týmy teprve pozvolna zahřívají, zatím jsme nebyli svědky žádné větší akce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Martin Czyž, Štěpán Hladký, Pavel Übelauer, Matěj Černý, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Patrik Kučera, Tomáš Pešek, Lukáš Roztočil, Lukáš Zelenka, Dominik Suchý
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás na dalším domácím utkání celku TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons, které se dnes mimořádně odehraje v Pelhřimově - městě rekordů a kuriozit!