1:1
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 00:58 Daniel Šimera (Štěpán Kostolány), 20:40 Daniel Gebauer (Štěpán Kostolány), 30:26 Daniel Šimera (Štěpán Kostolány), 59:54 Daniel Gebauer (Štěpán Kostolány)
branky (asistence): 01:10 Jan Čečetka, 20:56 Jan Čečetka (Jiří Juhász), 31:40 Jan Čečetka (Jiří Juhász), 32:27 Ondřej Bachtík, 50:33 Jiří Vlček (Vojtěch Bureš), 51:19 Ondřej Bachtík

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Florbal Primátor Náchod 4:6
1. Daniel Šimera, 21. Daniel Gebauer, 31. Daniel Šimera, 60. Daniel Gebauer - 2. Jan Čečetka, 21. Jan Čečetka, 32. Jan Čečetka, 33. Ondřej Bachtík, 51. Jiří Vlček, 52. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4 + Karel Balnar 10:4; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Matěj Martínek 14, Jiří Herudek 7 - Vlastimil Skalický 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:2;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Odehráli jsme velice kvalitní utkání proti výbornému soupeři. Jsem rád, že jsme dokátali navázat na zápas s Rožnovem. A zase jsme udělali další krůček na naší cestě. Díky soupeři a divákům.
59:59
Hodnocení trenéra domácích pana Roberta Segeti: Velice florbalové utkání, které jsme si zkomplikovali prvními třemi hodně lacinými brankami. Z tooto důvodu jsme v zápase s přibývajícím časem tahali za kratší konec.
59:58
Střely na branku 29:27
59:58
A již se nic podstatného nestalo...teď začíná práce pro delegáta...
59:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Štěpán Kostolány (4:6).
58:05
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
58:05
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:05
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 10 minut za nesportovní chování.
58:05
Vyloučení na straně náchoda. Balnar zatleskal smerem ke střídačce, aby spoluhráče povzbudil do přesilovky a k překvapení všech dostal 2 plus 10 za nesportovní chování...jako vážně?...
56:20
Domácí zavřeli Náchod na jeho polovině, strašně málo střel však projde až na branku, hosté dobře blokují.
54:30
Repčekova střela z dálky, ale mimo. Po něm pálil Gattnar, a taky se míček nevešel mezi tyče.
53:18
Náchod je silný na míčku, naopak Opava jich hodně ztrácí
52:46
Zápasnický chvat a Mazur na zemi...a...nic...
51:19
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
51:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík z trestného střílení (3:6).
51:19
Herudek chytil dvě velké šance soupeře, ale sudí vzali otěže do svých rukou...za čistě vypíchnutý míček je nájezd...Bachtík se štestím dostal míček do sítě.
50:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Vojtěch Bureš (3:5).
50:33
A neubránila se Vlček dostal přihrávku na velké brankoviště a bekhendem procedil míček za Herudka.
50:06
Opava se zuby nehty brání.
49:51
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
49:28
Kostolány sekl pronikajícícho soupeře a půjde ven. Náchod v šesti.
48:12
Zdravíme také Vencu Šimčíka, naši velkou oporu, který je momentálně zraněný. Doufáme, že už opět brzy bude brázdit palubovku.
47:07
P.E.M.A. se tlačí před branku Skalického, ale chybí klid na hokejkách.
46:17
Náchod v plném počtu....počet diváků na Opavu slabý...66...
45:02
Opava se snaží něco vymyslet, ale kombinace zatím vázne.
44:12
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
43:09
Náchod nic kloudného nevymyslel.
42:30
Hraje se ve čtyřech na obou stranách
42:00
Vyloučen hráč Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:10
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:01
Zdravíme bývalou oporu opavského áčka a v současné době tahouna B-týmu Matěje Halámka a přejeme brzké uzdravení :-) A taky zdravíme naše dorostence, kteří mají kolonu v Dolním Benešově a nemohli přijít na zápas.
40:00
40:00
39:59
Historie se opakovala. Opava vedla a hned inkasovala. A to se ještě jednou zopakovalo. Následně se Náchod dostal do vedení. Teď je řada na domácích, aby odpověděli. Střely ve 2. třetině 11:9
39:58
Tisíce přihrávek, ale bez střelby...přesilovka zatím neúspěšná. Bude pokračovat i ve druhé části.
38:54
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
38:50
Mazurovu ránu vyrazil Skalický, Boželník nedorazil.
37:55
Gavenda se "vyplantal" z rohu a nebezpečně vystřelil, Skaliský je ale jako skála.
36:30
Martínkovi protekl míček u tyčky a vykutálel se mu za zády, naštěstí obránci jej vyhodili včas.
35:31
Teď si sudí nevšimli jasné sekyry Mazura, pro domácí naštěstí. Honza dnes nehraje obvzláště čistě.
35:10
Balnar pálí o sto šest, ale zatím nemá štěstí.
34:42
Spousta drobných faulů hokejkama se nám vkrádá do hry...
33:30
Výborná střela Balnara těsně vedle. Dorážku Boželníka kryl Skalický.
32:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (3:4).
32:27
A je tu vedení Náchoda. Bachtík takovou nemastnou neslanou střelou překonal Martínka.
31:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jiří Juhász (3:3).
31:40
Chvilka nepozornosti gólmana Martínka, tahle střela z dálky projít neměla.
30:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Šimera, asistoval Štěpán Kostolány (3:2).
30:26
Gattnar zastavil protiútok soupeře, předal Kostolánymu, ten našel na středu Šimeru. "Chozé" trefil nekompromisně k tyči.
29:10
Opava výborně brání, naopak velkou šanci měl Boželník, ale nedostal míček do sítě.
27:15
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
27:15
Balnar odstavil soupeře tělem u mantinelu, Byl dříve v souboji, soupeř neudržel stabilitu a padl jak raněný srnec k zemi. Sudí pískají dve minuty.
24:58
Repček z rohu na Mazura, jenže Skalický se na jeho ránu stihl přesunout.
23:52
Krátká svižná od Grošafta, ale Skalický v brance Náchoda níček vyrazil.
20:56
20:56
A bleskurychlá odpověď. Křížná přihrávka z rohu a Čečetka vyrovnal.
20:40
20:40
Opava začala třetinu zase zhurta. Gebauer vyhnal pavouky z šibenice náchodské brány.
20:00
20:00
19:59
Třetina skončila smírým skóre. v první polovině měl více ze hra Náchod, Opava pak dění na hřišti srovnala a dostala se do několika slibných šancí. Výborné výkony předvádějí oba gólmani. Střely na branku 9:9
18:51
Grošaft uklidil míček do náchodské branky, ale bylo to vysokou holí. Hosté hned rozehráli a vylekali Martínka v brance Opavy. V domnění, že gól platí si sundal masku a šel se napít. Brejk hostí pak musel řešit bez ochrany hlavy. Rozhodčí překvapivě akci nezastavili.
14:46
Velká šance Kostolányho, probehl až za osu hřiště, jeho střelu bez problémů chytil gólman Skalický.
13:06
Výborná akce Repčeka s Mazurem, druhý menovaný po otočce vypálil, jenže trefil přesně gólmana
12:03
Šimera vybehl od mantinelu a dostal se do gólové pozice, jenže těsně minul.
11:08
Balnar dostal na brankovišti loktem do obličeje, ale nepíská se.
10:32
Mazur s Vojtou Repčekem bojují za brankou soupeře, je z toho střela, ale vedle.
09:13
Náchod přechází do rychlých brejků, ale Martínek zasahuje.
08:20
Gól měl na holi Šimera, ale máček mu poskočil a byla z toho svíca až ke stropu.
07:39
Náchod se usadil na polovině Opavy, po přihrávce zpoza branky pálil Téra, ale Martínek opět skvěle.
05:50
Opava se snaží hrít do těla , ale sudí všecko pískají. Do šance se zase dostal Náchod, Martínek střelu po křížné přihrávce kryl.
04:41
Na druhé straně rána hostujícího ostrostřelce Bachtíka, ale Martínek vytáhl výborný zákrok.
04:06
Do brejku se dostal domácí Kostolány, ale navedl si míček na bekhend a vystřelil nepřesně.
03:20
Náchod předvádí běhavý florbal a nebojí se tvořit.
01:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka bez asistence (1:1).
01:10
A máme tu vyrovnání, hned po buly se prosadil mezi opavskými beky Čečetka.
00:58
00:58
Utkání ani pořádně nezačalo a už tu máme první gól v síti Náchoda, zblízka se trefil Dan Šimera
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Ondřej Bachtík, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek, Jakub Téra
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Jan Mazur, Karel Boželník, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý