3:2
5:3
1:3
- : -
branky (asistence): 00:18 Marián Kloza (Kamil Peřka), 05:09 Adam Klimeš (Martin Varta), 09:13 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 27:44 Tomáš Kozlík (Hynek Plášek), 28:11 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 30:48 Marián Kloza (Tomáš Vlach), 31:15 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 33:55 Erik Šochman (Pavel Kožušník), 58:48 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza)
branky (asistence): 03:22 Jan Cvrček (Jan Balvín), 19:59 Jan Louvar (Dušan Přívara), 22:03 Radek Šťovíček (Ondřej Richtr), 24:43 Vojtěch Teslík (Radek Šťovíček), 26:13 Martin Holčák (Jan Louvar), 44:40 Radim Fořt (Jan Cvrček), 45:29 Jan Louvar (Dušan Přívara), 58:07 Vojtěch Teslík (Martin Holčák)

Florbal PEGRES Havířov - Kanonýři Kladno 9:8
1. Marián Kloza, 6. Adam Klimeš, 10. Vojtěch Mžyk, 28. Tomáš Kozlík, 29. Marián Kloza, 31. Marián Kloza, 32. Pavel Kožušník, 34. Erik Šochman, 59. Vojtěch Mžyk - 4. Jan Cvrček, 20. Jan Louvar, 23. Radek Šťovíček, 25. Vojtěch Teslík, 27. Martin Holčák, 45. Radim Fořt, 46. Jan Louvar, 59. Vojtěch Teslík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2 + David Štechmüller 5 + Jan Louvar 10; využití: 2:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Pavel Kotula 26 - Michal Šárka 18; po třetinách: 3:2, 5:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: S florbalem to nemělo nic společného. My jsme rádi, že jsme dnes zvítězili charakterem a touhou po vítězství. Já děkuji klukům, že udrželi nervy na úzdě a za bojovnost až do konce. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Cmírala: Zápas rozhodl pěti minutový nesmysný trest a individuální chyby plynoucí zřejmě z neznalosti systému. Chtěli jsme z tohoto víkendu 6 bodů, máme 0 a za to spoustu ukazatelů na čem musíme zapracovat do dalších zápasů. Pěkný zápas, škoda zbytečně vyhroceného konce.
60:00
59:33
Zápas je vyhrocený na obou stranách.
59:21
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 10 minut za nesportovní chování.
59:21
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
59:05
Kladno hraje powerplay.
58:48
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (9:8).
58:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Martin Holčák (8:8).
57:46
Blažekova střela letěla mimo.
57:38
Timeout Kanonýři Kladno
56:34
Kotula s jeho perfektním zákrokem drží Havířov.
54:29
Přívara ohrozil bránu, naštěstí to byla boční strana brány.
53:10
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
51:55
Prudká střela od Richtra proletěla kolem Kotulovy brány.
49:09
Hra je vyrovnaná a diváci se rozhodně mají na co koukat.
47:25
Havířov si pěkně zavřel soupeře na jeho polovině a nahrávají si kolem nich.
45:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (8:7).
44:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Cvrček (8:6).
44:40
Fořt si perfektně obhodil hráče Havířova a zakončuje do levého horního rohu brány.
42:58
Kloza netrefuje prázdnou bránu.
41:02
Nyní proběhly 2 rychlé útočné akce Kladna, které bez problému Kotula vychytal.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: D - 10 a H - 10
40:00
39:01
Havířov dělá problém Kladnu se dostat přes jejich obránce.
38:04
Klozovi se nepodařilo zakončení, když byl sám před bránou.
37:01
Kladno neustále napadá svého soupeře.
33:55
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Pavel Kožušník (8:5).
33:55
Neuvěřitelný zákrok ze strany Kotuly.
32:40
Beneš pálí z půlky do 1. hráče .
31:15
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (7:5).
30:48
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Vlach (6:5).
29:56
Krečmer na středu hřiště zfaulován a Havířov má volný úder.
28:11
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (5:5).
28:11
Vyloučen hráč David Štechmüller družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za vysoká hokejka.
28:11
Mžyk se ujímá míčku a rychlou nahrávkou na Klozu, který z první zakončuje.
27:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Hynek Plášek (4:5).
26:13
Timeout Florbal PEGRES Havířov
26:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Holčák, asistoval Jan Louvar (3:5).
24:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Radek Šťovíček (3:4).
24:43
Teslík neuvěřitelným bekhendem střílí gól.
23:44
Kladno se během přestávky probralo a zatím je více produktivnější než Havířov.
22:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Ondřej Richtr (3:3).
22:03
Přesná střela mířena pod víko brány.
20:30
Kotula si připisuje během 30 sekund hned 1. zákrok.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Kanonýři Kladno.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 9 a H - 10
20:00
19:59
18:45
Poslední 2 minuty se zde objevují individuální chyby hráčů na obou stranách a dochází tak ke ztrátám míčku.
18:03
Šťovíček stojí sám před Kotulou, ale střílí vysoko nad bránu.
16:02
Kladno po vyloučení začalo hrát agresivněji.
13:10
Šťovíček běží sám na bránu, ale jeho střela končí mimo bránu.
11:48
Trestné střílení družstva Florbal PEGRES Havířov neproměnil Vojtěch Mžyk.
11:48
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:48
Kučera si nabíhá pro přihrávku a v ten moment je sražen do brány soupeře a získává tak nájezd pro Havířov.
11:03
Kozlík je na středu s míčkem a při pokusu o střelu dostává složeno na zem.
10:03
Kladno má problém si pohlídat střed hřiště a Havířovu se daří dávat křižné přihrávky jedna báseň.
09:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (3:1).
08:00
Kladno se rozhodlo napadat svého soupeře a hra je ihned v rychlejším tempu.
06:58
Varta je napadán před vlastní bránou Teslíkem, ale v klidu nahrává na Šochmana a uklidňuje situaci.
05:09
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Varta (2:1).
05:09
Klimeš po obdržené nahrávce běží oblouk a poté prostřeluje Šárka.
03:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Cvrček, asistoval Jan Balvín (1:1).
03:03
Krečmer ztrácí míček před vlastní brankou, ale Kotula situaci zachraňuje.
02:06
Mžykovi přeskočil míček v gólové situaci a utíká mu do rohu soupeře, kde je faulován a následuje rozehrávka domácích.
00:56
Štechmüller se pokouší přehození Kotuly, ale jeho nadhoz byl příliš velký a míček končí za mantinelem.
00:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (1:0).
00:18
Netrvalo dlouho a trojice Mžyk, Peřka a Kloza mění skóre na 1:0 .
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Kanonýři Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Martin Holčák, Jan Louvar, David Sachr, Lukáš Sedláček, Dušan Přívara
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk