1:2
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 13:43 Lukáš Hodan (Jan Skoták), 25:02 Lukáš Hodan, 35:36 Martin Chyba, 48:59 Jan Skoták (Lukáš Kloc)
branky (asistence): 15:20 Marek Vomočil (Jiří Beck), 19:50 Jiří Beck (David Nesnídal), 23:54 Jan Havel (Ondřej Štifter), 34:13 Jan Havel (Matěj Hojdar), 36:07 Ivan Petr (David Jurášek), 40:21 Ivan Petr (Marek Vomočil), 57:31 Ivan Petr (Ladislav Procházka)

FBC Pitbulls Kolín - FbK Olymp Praha 4:7
14. Lukáš Hodan, 26. Lukáš Hodan, 36. Martin Chyba, 49. Jan Skoták - 16. Marek Vomočil, 20. Jiří Beck, 24. Jan Havel, 35. Jan Havel, 37. Ivan Petr, 41. Ivan Petr, 58. Ivan Petr; rozhodčí: Aleš Jansa - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Lejnar 28 - Jan Dvořák 33; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: I přes velkou marodku jsme zápas zvládli pouze s menšími problémy děkuji soupeři za utkání.
59:59
Dnes zvítězila nechut hrát doufám že více takových výkonu už od soupeřů neuvidíme.
59:59
Komentář trenéra domácích: Slabá produktivita a osobní chyby nám prohráli dnešní zápas. Gratuluji soupeři k vítězství.
58:05
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
58:05
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
57:31
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ladislav Procházka (4:7).
57:31
Po riskatním napadání gol do odkryté brány.
52:41
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
52:30
Herecký výkon hráče 67 hostí zařizuje vyloučení.
51:22
Bratr ted výborná akce do středu mezi dvěma a ze standartky bohužel hans mimo.
50:19
Lepší ted užasným zákrokem drží naděje na uspěch.
48:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták, asistoval Lukáš Kloc (4:6).
48:59
Ted výborně vyřešená situace a jednoduché zakončení přináší snižení.
48:31
Na domácích hráčích začíná byt vidět nervozita.
47:05
Několik velkých šancí na straně olympu.
43:59
Olymp ted netrefuje uplně prázdnou bránu z malého brankoviště.
43:09
Spoustu chyb a špatné řešení všech situací na obou stranách.
40:21
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Marek Vomočil (3:6).
40:21
Propadnutí obránce a další jednoduchý gol hostů
40:01
Začiná nám třetí třetina tak snad domáci přídají hlavně v proměnování šancí.
40:00
40:00
39:55
Hned z trestné Novotný výborně posunul na Kukala kterému chybělo 5 centimetrů k zasunutí do prázdné brány.
37:46
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
37:29
Kloc s kukalem šli na golmana sami dva a bohužel špatná přihávka a nic z toho nebylo.
36:07
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (3:5).
36:07
Ztráta ve předu a rychlý brejk opět soupeř odskakuje
35:36
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (3:4).
35:36
Standartka z předbránou vyřešena celkem jednoduše a máme tu snížení.
35:21
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:13
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jan Havel, asistoval Matěj Hojdar (2:4).
34:13
Todle nebylo lepší a domácí golman si tuto střelu za rámeček nedá.
34:07
Dobrá střela chybose pouze tyč
32:32
Dnešní souboje se zidánkem musí soupeře hodně bolet ze soubojů odlétávají jeden po druhém.
28:46
Na hřišti ted celkem nuda snad se nám tu něco začně dít.
27:02
Dobré střídání druhé kolínské lajny.
25:02
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan bez asistence (2:3).
25:02
Výborná akce Hodana kterou doklepává Louda.
23:54
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jan Havel, asistoval Ondřej Štifter (1:3).
23:54
Prohození na střed a jednoduchý gol hostů.
23:11
Výborný Lepšího zákrok ted z dobré střely.
22:12
Na hřišti to vypadá jako když se hraje neustále přesilovka olymp se do hry moc nemá.
20:03
Dlouhý nahozený balon jen těsne okolo domácí tyče.
20:00
20:00
19:59
Po první části svítí skore, které vůbec neodpovídá dění na hřišti olymp má bálonek jen občas a je v prakticky permanentním tlaku
19:50
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Nesnídal (1:2).
19:50
Gol od šatny po nevýrazné šanci.
19:29
šárk ted posekal domácího golmana velice hloupé a zbytečné
18:32
Zidan ted na půlce zvalchoval nejproduktivnějšího hráče hostí asi taktické pokyny od mazaného trenéra.
18:27
Bohužel čekání na gol domácích trvá.
17:42
První lajna je v neustálém tlaku moc nerozumím postavení hostujíícho tymu v tabulce to co dnes předvádí je tak dno divize
15:44
Horák ted zachránil na brankové čáře a z protiútoku trefuje bratr pěkne na bližší, ale golman připraven.
15:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Marek Vomočil, asistoval Jiří Beck (1:1).
15:19
Olymp ted šli 3 sami na golmana nepochopitelně z toho je standartka před bránou, kterou bohužel proměnují.
14:24
Kloc ted při hře 4 na 4 zahrál výborně 3 souboje a šel střídat.
13:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval Jan Skoták (1:0).
13:43
Skoro z ničeho laciný fíček.
13:18
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Vyloučen hráč Jan Havel družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra na zemi.
13:07
Kukal skvělá individuální šance zastaven až faulem ze standartky je tu další vyloučení po špatném blokování balonu.
10:59
Přesilovka nic moc nepřinesla Chyba párkrát slušně střílel jinak nic moc
08:52
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za špatné střídání.
08:52
Hosté špatně střídají a uvidíme první přesilovku.
08:24
Chybos dnes kličkuje mezi obránci jakoby nic skončilo to úderem do obličeje.
07:52
Kloc ted vytvořil pár vrásek na čele všech domácích při nervech za bránou.
05:56
Zidan ted trochu zavrávoal sám za branou těžko dohadovat co to mohlo způsobit ale je z něj cítit ohnivá voda tak snad se to v průběhu zápasu zlepší.
05:18
První lajna po slušném tlaku odchází střídat.
04:27
Golman Lepší dnes zatím velice jistě.
03:38
Zima v hale je taková, že si asi budu muset do šaten odskočit pro svlečené termo některých našich hráčů tímto posílám poděkování na unii za vymyšlení tohoto pravidla jinak bych dnes u stolku asi umrzl.
02:37
Hráči hostujícího týmu ted vyřešili pěkne přečíslení pro štěstí domácích Petr střílel uplně mimo.
01:57
Bratr ve svém první střídání 2 jedovaté střely tak doufejme, že dneska mu tam něco spadne.
01:13
Chyba takovou ušmudlanou sřelou golman však nejistě vyrazil a šárk už dorážku poslal pouze do maminek na tribuně.
00:09
Zatím se na hřišti neděje nic zajímavého.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Ivan Petr, Marek Vomočil, David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: David Vokál, Václav Louda, Jan Skoták, Martin Chyba, Lukáš Hodan
00:00
Přes urputnou zimu v hale rozhodčí ještě před začátkem vykazují několik hráčů se vysvléci z termooblečení o to větší snad uvidíme hukot na hřišti.
00:00
Všichni čekají už jen na hvizd rozhodčích v první lajně Kolína vidíme šárka tak uvidíme jak bude dneska kousat. Tímto zdravíme kubu Vránu domu snad se mu oko brzy zahojí a bude rozdávat opět radost.