3:2
2:2
1:5
- : -
branky (asistence): 07:56 Martin Hrycej (Tadeáš Brož), 09:47 Jan Žigmond (Patrik Vágner), 14:23 Teodor Bodlák (David Konečný), 26:42 Michal Kovář (Karel Pernica), 31:48 Martin Hrycej (Michal Kovář), 40:32 Martin Hrycej (Kryštof Štěpnička)
branky (asistence): 08:25 Ivan Petr, 13:22 Ondřej Štifter (Jan Havel), 33:53 David Jurášek (Ivan Petr), 39:17 Ivan Petr (Marek Vomočil), 48:24 Ivan Petr, 48:56 Ivan Petr (Jiří Beck), 53:48 Jiří Beck (Ondřej Dušek), 55:13 David Nesnídal (Ivan Petr), 59:31 Jiří Beck

Prague Tigers - FbK Olymp Praha 6:9
8. Martin Hrycej, 10. Jan Žigmond, 15. Teodor Bodlák, 27. Michal Kovář, 32. Martin Hrycej, 41. Martin Hrycej - 9. Ivan Petr, 14. Ondřej Štifter, 34. David Jurášek, 40. Ivan Petr, 49. Ivan Petr, 49. Ivan Petr, 54. Jiří Beck, 56. David Nesnídal, 60. Jiří Beck; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 5:7 + Jiří Beck 5; využití: 2:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Pavel Dundr 7, Dominik Řečník 17 - Filip Hejtík 34; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů:Nejdříve jsme prohrávali kvůli naší nekázni, což se následně zlepšilo a proto jsme vyhráli. Rozhodující moment byl, že jsme ubránili několik přesilovek a nasledně jsme proměnovali šance. Komentář trenéra domácích:Zápas jsme si prohráli sami naší nekoncentrovaností a nedisciplinovaností. Soupeř v důležitých okamžicích zápasu byl odhodlanější a zaslouženě vyhrál. Gratuluji soupeři a děkuji divákům.
59:31
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck bez asistence (6:9).
59:11
Vyloučen hráč Tomáš Staněk družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:09
Timeout Prague Tigers
56:42
Tigers se snaží, snad ještě není rozhodnuto
55:13
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval Ivan Petr (6:8).
55:13
Nesnídal zůstal před brankou úplně osamocen a dostává přesnou přihrávku od Petra.
53:48
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Ondřej Dušek (6:7).
53:48
Olymp otáčí zápas...
51:50
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
50:43
Posledních deset minut nás čeká peklo....
49:58
Vyloučen hráč Patrik Vágner družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (6:6).
48:56
Nešťastný odraz z poza branky... máme vyrovnáno
48:24
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (6:5).
48:24
Vyloučen hráč Michael Černý družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
47:51
Sledujeme velmi emotivní zápas, klasické heeeej na rozhodčí je slyšet každou chvíli.
45:03
Pernica se šikovně vymotal od mantinelu a nabídnul Hrycejovi, ten míří vedle.
44:12
Tigers chybí v přesilovce přesnost v zakončení, jinak ale hrají pěkně.
42:29
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
41:24
Žigmond vybojoval balonek a už už chtěl obhazovat golmana, hráč Olmypu byl proti.
40:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Kryštof Štěpnička (6:4).
40:32
Hrycej zavřel oči a vystřelil....
40:00
40:00
39:17
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Marek Vomočil (5:4).
37:13
Olympu teď byl nabídnut brejk,naštěstí se k zakončení nedostal následně Řečník předvedl v leže neuvěřitelný zákrok.
33:53
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (5:3).
33:53
Jurášek skoruje po pěkné krosové přihrávce.
31:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Michal Kovář (5:2).
31:24
Bomba Brože jen do masky golmana.
30:41
Tigers hrají přesilovku velmi pěkně, přihrávky z první přesné, jen ta koncovka....
29:43
Pěkný odskok Matěje ale ten míři vedle.
28:29
Začala přesilovka domácích
27:21
Další hráč Olympu na zemi... ale odchází po svých.
26:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Kovář, asistoval Karel Pernica (4:2).
26:35
Neuvěřitelné věci se ději v Čako Aréně.... Bodlák skončil otřesen za mantinelem každopádně už je opět na nohou a odpykavá si nesmyslný trest.
26:29
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 5 minut za hrubost.
26:29
Vyloučen hráč Teodor Bodlák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:12
Tigers rozestavují hráče v útočné třetine, a snaží se kombinovat.
24:14
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
23:23
Tigers jsou nyní aktivnější nepůjčují Olympu přilíš balonek....
20:50
Po necelé minutě hry tu máme další zranení, ramínko a krev z nosu hostujícího hráče.
20:00
20:00
19:45
Musím říci že se hraje opravdu pohledný florbal kdo nedorazil do ČakoArény prohloupil.
17:42
Pěkný ťukec od Tigers Antůškova střela končí nad
15:47
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:25
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Řečník družstva Prague Tigers
14:25
Nechtěné střídaní gólmanů Pája Dundr má velmi nepříjemné zranění palce na noze.... to by jste vidět rozhodně nechtěli ....
14:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval David Konečný (3:2).
14:23
Nádherná souhra mezi Konečným a Bodlákem druhý jmenovaný zavěšuje do kasy
13:22
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Havel (2:2).
13:03
Brož si šikovně obhodil soupeře zastavil ho až faul.
09:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Žigmond, asistoval Patrik Vágner (2:1).
09:47
Velice pěkná akce Vágner ze středu posouvá doprava na Žigmonda a ten přišpendlil balonek pod horní tyčku
08:59
08:45
Teď se nám udolá několik věcí najednou každopádně pokračujeme hrou 4 na 4.
08:25
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr bez asistence (1:1).
07:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Tadeáš Brož (1:0).
07:45
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Patrik Vágner.
07:45
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
07:45
Antůšek ze standardky dává gól bohužel nebyl uznán kvůli postavení hráče v brankovišti, následný nájezd neproměnen.
07:41
07:20
Vyloučen hráč Jan Žigmond družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:00
Žigmond se ocitl sám před golmanem,asi se ho lekl a ani nezakončil.
06:23
Hráči Olympu velmi dobře blokují střely, golman zatím mnoho práce neměl.
05:52
Útok Pytl, Bodlák, Konečný teď uzamknul soupeře na půlce, bohužel žádný gol z toho nevytěžil.
04:32
Pěkná teč telěm Žigmonda, skoro gol.
03:58
Tigers se nemohou na delší dobu dostat k míčku, tudířž spíše útočí Olymp.
02:38
Ostřjší zákrok na Konečného u mantinelu, klasický hokejový bodyček, píská se rozehrávka.
01:34
Velmi pěkná střela Vágnera ze středu hřiště ale ani tentokrát netrefuje balonek zařízení.
00:14
Hosté hned hrozí z dlouhého náhozu na Dundra naštěstí končí balonek mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Tadeáš Brož, Martin David, Karel Pernica, Michal Kovář, Martin Hrycej