3:4
2:2
0:5
- : -
branky (asistence): 03:47 Radim Ivan (Roman Oborák), 15:33 David Friedel, 17:05 Petr Kašpar (Martin Hurajt), 23:33 Marek Čížek (Dominik Chvastek), 31:05 Bohdan Kopelec (Radim Ivan)
branky (asistence): 07:14 Jakub Holeš (Hynek Plášek), 07:31 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 12:37 Kamil Peřka (Marián Kloza), 14:59 Tomáš Vlach (Ondřej Kučera), 22:50 Vojtěch Mžyk, 32:57 Adam Klimeš (Jiří Krečmer), 40:30 Kamil Peřka (Marián Kloza), 41:32 Richard Kraus (Ondřej Kučera), 52:14 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 54:38 Vojtěch Mžyk, 58:06 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka)

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal PEGRES Havířov 5:11
4. Radim Ivan, 16. David Friedel, 18. Petr Kašpar, 24. Marek Čížek, 32. Bohdan Kopelec - 8. Jakub Holeš, 8. Vojtěch Mžyk, 13. Kamil Peřka, 15. Tomáš Vlach, 23. Vojtěch Mžyk, 33. Adam Klimeš, 41. Kamil Peřka, 42. Richard Kraus, 53. Vojtěch Mžyk, 55. Vojtěch Mžyk, 59. Vojtěch Mžyk; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Janík 27 - Pavel Kotula 29, Tomáš Bielecki 0; po třetinách: 3:4, 2:2, 0:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Individuální připravenost na zápas byla v podání Havířova o level vyšší. U nás se na určité prvky ve hře čtyři kluci vykašlali a holt odneslo to celé mužstvo. Hosté vyhráli zaslouženě, byli aktivnější a já jim gratuluju.
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Kubíčka: Měli jsme docela dobrý vstup do utkání, ale naší naivitou jsme opět spadli na zem. Pro nás byl důležitý moment v druhé třetině, kdy jsme hráli přesilovou hru, tak soupeř nám utekl dva na gólmana, ale naštěstí to neproměnili. Do třetí třetiny jsme si řekli, že se nebudeme vůbec věnovat rozhodčímu, ale vlastní hře, což pro nás bylo asi důležité. Děkujeme soupeři za velmi dobrou hru a divákům za návštěvu.
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 8, Havířov 15.
60:00
59:30
Hosté hrají přesilovku 5 na 4.
59:23
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Bielecki družstva Florbal PEGRES Havířov
58:24
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:06
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (5:11).
58:06
Další branka hostů do prázdné branky - domácí byli v 5.
56:51
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
56:51
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
56:51
Po delším souboji skoro všech hráčů o míček u mantinelu na polovině hostů jdou své horké hlavy schladit Friedel s Vlachem, kteří se pošťuchovali více než je zdrávo.
55:24
Kopelcovu střelu Kotula vyrazil-
54:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (5:10).
54:38
Do prázdné zvyšuje Mžyk.
54:25
Domácím se nedaří dostat v 6 na polovinu soupeře.
52:59
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
52:59
Pláškovu střelu Janík vyráží při následné dorážce pak Janíka sekl přes prsty Holeš.
52:59
Domácí to zkusí v 6.
52:59
Chvíli se nehrálo, čehož týmy využili k neoficiálnímu timeoutu.
52:59
Domácí se rozhodli využít i svůj oficiální timeout.
52:34
Samostatný únik Klimeše končí střelou mimo.
52:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (5:9).
52:14
Přečíslení 3 na 2 proměňuje v další gól Mžyk.
51:12
Janík kryje střelu Holeše i dorážku Peřky.
50:36
Hosté hrají v plném počtu.
49:33
Z druhé strany stříli Kašpar lehce mimo, ale Kotula výráží, takže míček zůstává u domácích.
49:08
Oborák od levého mantinelu pěkně natáhl, ale Kotula vyráží.
48:36
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
48:00
Na druhé straně neúspěšný Peřka.
47:03
Jasnou šanci domácích zahazuje Šmída.
45:58
Kotula natáhl nohu a míček mířící k tyčce vykopl mimo.
44:55
Šmída vystřídal originálně, když doslova přepadl na střídačku a uložil se na zemi za mantinelem.
43:45
Domácí hře chybí trochu víc lehkosti a energie. Hostující hráči jsou většinou u míčku o trochu dřív a v soubojích jsou úspěšnější.
41:32
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Ondřej Kučera (5:8).
41:32
Domácím se chvíli dařilo narušovat rozehrávku hostů, ale nedokázali z toho nic vytěžit a zákonitě přišel trest v podobě dalšího gólu. střelou po zemi překonal Janíka Kraus.
40:30
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (5:7).
40:30
Špatně pokrytý Peřka neměl těžkou práci s usměrněním míčku do odkryté branky.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 13, Havířov 8.
40:00
A střelu se sirénou chytá Janík.
40:00
39:42
Peřka měl na střelu hodně času, ale míjí.
36:39
Klozova střela se svezla po boční síťce.
35:11
Kopelec ani teď Friedel neuspěli, Kotula byl ve střehu.
34:25
Zápas se nám mění trochu v šermovačku chvílemi.
32:57
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jiří Krečmer (5:6).
32:57
Z následného bleskového protiútoku ne příliš těžkou střelou překonává Janíka Krečmer.
32:45
Šmídově střele chyběla výška a Kotula vyráží.
31:18
Mžykovu střelu tečuje mimo branku Šmída.
31:05
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Radim Ivan (5:5).
31:05
Kopelec překvapil Kotulu backhendovou střelou.
30:13
Krečmer z blízka přestřeluje .
29:51
Chvastkouv střelu z blízka vyráží Kotual maksou.
28:23
Domácí hrají v plném počtu.
28:17
Benešovu střelu JAník vyráží.
27:10
Ivan s Chvastkem se dostali do jasné brankové přiležitosti, ale neproměnili.
26:57
Klimešův střelecký pokus mířil vedle.
26:23
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:23
A následuje přesilovka pro hosty po faulu Kašpara na unikajícího protihráče.
26:16
25:25
Domácí na chvíli ztratili kontrolu nad míčkem a hned z toho byl závar před domácí brankou.
25:00
Po téměř minutě jsme viděli jednu střelu od Jakubce, jehož střela však elegantně přeletěla clonícího Kuttlera.
24:16
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
24:16
Další vlyoučení na straně hostů, Ošťádal v souboji udeřil Oboráka do obličeje, nechtěně, ale faul to byl.
23:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Dominik Chvastek (4:5).
23:33
Pěknou střelu nejprve předvedl Lázók a pak z dalšího útoku míček zpoza branky Chvastek nahrál na Čížka, který prostřelil Kotulu.
22:50
22:50
Kašpar zkoušel na polovině křižnou přihrávku na Čížka, ale tu zachytil Mžyk a z běhu prostřelil Janíka střelou k tyčce.
21:28
Krečmerova střela se odrazila od břevna ven.
20:49
Mžyk to zkusil od poloviny, Janík chytá.
20:00
20:00
Na samém konci první třetiny měli šanci domácí, leč neproměnili.
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 13, Havířov 13.
20:00
19:45
Dvojitá šance hostů končí na Janíkovi.
17:05
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Martin Hurajt (3:4).
17:05
Kašpar trochu se štěstím Kotulu překonává a domácí využívají přesilovku.
16:20
Půl minuta za námi zatím jedna střela z čepele Hurajta,
15:50
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
15:50
Plášek dává domácím výhodu přesilové hry, uvidíme, jak se jim dnes bude dařit.
15:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Friedel bez asistence (2:4).
15:33
Friedel úspěšně napadal rozehrávku hostů a střleou ze středu hřiště překonal Kotulu.
14:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Ondřej Kučera (1:4).
14:59
Kučera při zemi vyslal míček na branku, před kterou čekal Vlach a přesně tečoval za Janíkova záda.
14:09
Od levého mantinelu to zkusil Friedel, Kotula vyrazil.
12:37
12:37
Od pravého mantinelu trefil růžek Janíkovy branky přesně Peřka.
12:00
Hosté jsou po dvou gólech nastartovaní a domácí posledních pár minut k ničemu vážnějšímu nepustili.
11:40
Kozlík už z úhlu a backhandem Janíka neprostřelil.
10:46
Peřka si vyběhl od mantinelu na střed a vystřelil, Janíka nepřekvapil a chytá.
10:00
Další úspěšný zákrok Janíka.
09:43
Kraus měl dvě příležitosti ke střele z vlekého brankoviště. Janík oba pokusy kryje.
08:34
Z otočky to zkoušel Ivan, ale ani netrefil branku.
07:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (1:2).
07:31
Ne příliš těžkou střelou překvapil Janíka Mžyk a vedení je rázem na straně hostů.
07:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Hynek Plášek (1:1).
07:14
Z následného protiútoku se prosazuje Holeš a je srovnáno.
06:58
Kašpar zkoušel vyslat do náběhu Michalíka, ten však nebyl dost rychlý.
06:10
Kozlíkovi se nepodařilo zpracovat míček jinak by měl šanci ke střele do odkryté branky.
05:26
Ze středu vystřelil Kopelec, Kotula chytá.
04:34
Šmída se nechal levně obrat o míček na půlce, útok hostů však domácí zastavili.
03:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Roman Oborák (1:0).
03:47
Z protiútoku se prosazují domácí, Ivan propálil Kotulu tvrdou střelou.
03:30
Na druhé straně to zkoušel Klimeš.
03:03
Od pravého mantinelu vyslal další střelu na Kotulu Chvastek, ale bez úspěchu.
02:24
První střelu, proti které musel zasahovat gólman si připisuje domácí Lázók.
01:05
První minuta za námi, týmy se zatím navzájem oťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Lázók, Dominik Chvastek, Roman Oborák, Marek Čížek, Marek Šmída