2:0
1:0
6:1
- : -
branky (asistence): 02:22 Petr Kašpar (Roman Oborák), 06:44 Marcel Jakubec, 34:16 Petr Kašpar, 48:10 David Friedel (Martin Hurajt), 49:35 Patrik Michalík (Petr Kašpar), 52:22 Roman Oborák (Petr Kašpar), 54:01 Bohdan Kopelec (Petr Kašpar), 55:55 Petr Kašpar (Roman Oborák), 59:17 Petr Kašpar
branky (asistence): 46:58 Viktor Vlach (Marek Švrkala)

Z.F.K. AQM Petrovice - Spartak Pelhřimov 9:1
3. Petr Kašpar, 7. Marcel Jakubec, 35. Petr Kašpar, 49. David Friedel, 50. Patrik Michalík, 53. Roman Oborák, 55. Bohdan Kopelec, 56. Petr Kašpar, 60. Petr Kašpar - 47. Viktor Vlach; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Roman Ciompa 24 - Zbyněk Venkrbec 24; po třetinách: 2:0, 1:0, 6:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Petrovice 14, Pelhřimov 10. Celkově 33:25
60:00
Komentář trenéra hostů, pana J. Knězů: Domácí nás dnes přehráli ve všech směrech. Ze čtyř minutové přesilové hry ve druhé třetině za stavu 2:0, jsme nebyli schopni trefit bránu a to nejspíš rozhodlo o celém dalším průběhu utkání, kdy i když se nedaří, tak jsme nebyli schopni utkání odmakat, aby neskončilo nebaklem. Děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana M. Deuse: Dneska byl naším nejlepším hráčem celý tým Petrovic. Já jsem na kluky pyšný, protože svým dnešním výkonem si dokázali, že v této lize mohou dojíd hodně daleko. Gratuluji jim k vítězství a k celé první polovině sezóny, posunuli se o velký kus dopředu.
60:00
pokračování trenéra domácích: Jinak dneska zasloužené tři body, krásné branky, aktivita a spolehlivý brankář. Soupeři děkuje za utkání, divákům za podporu a všem florbalovým nadšencům hezké svátky.
60:00
59:17
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (9:1).
59:07
Už se moc nebrání
58:29
Zrzavého bombu zastavuje přilba Ciompy
57:56
Zmar Pelhřimova se jasně ukázal při situaci dva na jednoho. Hosté ani nevystřelili
56:18
Patrik David se dostal do zakončení, Venkrbce nepřekonal
55:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (8:1).
54:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Petr Kašpar (7:1).
54:01
Další situaci tři na jedna domácí opět využívají. Tentokráte v oslabení
53:47
Kašpar vystihl přihrávku a běžel sám, nedal
52:48
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:48
Friedel stál na středu hřiště, trošku vystrčil zadek a jde si odpočinout na trestnou
52:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (6:1).
49:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Petr Kašpar (5:1).
49:35
Pěkná kombinace hráčů Petrovic zakončená přesnou střelou Michalíka
48:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Martin Hurajt (4:1).
48:10
Domácí s přehledem využili situaci tři na jednoho
46:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Marek Švrkala (3:1).
42:56
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:56
Ani jedna střídačka nemůže přijít na to, jaký metr momentálně sudí používají. Hlasitěji to dávají najevo hosté
42:30
Hurajt, Jakubec i Ivan se svými pokusy neuspěli
41:22
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:04
Toto vyloučení se moc nelíbilo střídačce hostí. Jak trenér, tak hráči dávali svou nespokojenost najevo velmi hlasitě
36:09
Jakubec utekl a snažil se ještě přihrát Ivanovi. V této situaci měl asi střílet. O chvíli později předvedl podobnou akci Chvastek
35:08
Domácí si zahrávají, neboť Pelhřimov má přesilovky velmi dobré
35:07
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hra na zemi.
34:16
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (3:0).
33:52
Ve hře se poprvé objevuje Patrik David a hned ukázal, proč je náhradníkem, když si neporadil s lehkou přihrávkou
33:00
Venkrbec se nechtěně srazil s Friedelem. Oba to vzali sportovně, plácli si a pokračuje se ve hře
32:09
Troufnu si říci, že rozhodčí teď odpustili hostům dvě jasné situace vedoucí k vyloučením
31:48
domácí předvedli pěkný blok, Kopelec vyrážel do protiútoku a byl faulován
30:55
Ciompa se nestačí otáčet, jak kolem něj lítají míčky
30:26
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
28:30
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:29
Ciompa předvedl pěkný zákrok a Šmída poté zbytečně za bránou dohrál hostujícího útočníka
27:46
Ve druhé třetině je hra zcela vyrovnaná. Hosté přidali a domácí se zřejmě ukolébali pohodovou první částí
26:35
Hostující bubeník vytváří atmosféru, jako by se hrálo v Pelhřimově
25:31
V dobré šanci Kašpar, neproměnil
25:23
Brothánek po dlouhém nahození zpracoval míček před Ciompou a měl velkou šanci skórovat.
24:47
Hurajt se pokoušel zasunout míček zpoza brány - neúspěšně
23:18
Nejprve Lisa předvedl pěknou individuální akci. Ihned z protiútoku si Venkrbec připisuje dva důležité zákroky
22:14
Švrkala vystřelil od půlky, Ciompa vyrazil
21:25
Zrzavý zkoušel Ciompu překvapit zpoza brány. Brankář domácích neměl problém míček chytit
19:01
Oproti minulému zápasu, kdy do Petrovic přijelo Torpedo Havířov, je dnešní tempo sotva třetinové