2:2
1:3
1:2
- : -
branky (asistence): 15:20 Daniel Fokt (Lukáš Fiala), 18:14 Petr Pastor (Daniel Fokt), 36:55 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 51:09 Petr Pastor (Lukáš Fiala)
branky (asistence): 04:46 Dominik Dvořák (Tomáš Brom), 11:48 Tomáš Brom (Marek Fuchs), 22:44 Jakub Marek (Tomáš Brom), 24:27 Jakub Marek (Tomáš Brom), 28:51 Dominik Dvořák (Tomáš Brom), 53:35 Tomáš Brom (Dominik Dvořák), 55:40 Dominik Dvořák (Matěj Hronek)

Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
16. Daniel Fokt, 19. Petr Pastor, 37. Petr Pastor, 52. Petr Pastor - 5. Dominik Dvořák, 12. Tomáš Brom, 23. Jakub Marek, 25. Jakub Marek, 29. Dominik Dvořák, 54. Tomáš Brom, 56. Dominik Dvořák; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 4:3; využití: 1:4; diváků: 145; zásahy brankářů: Marek Netopilík 24 - Filip Kejík 25; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:2;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra Marka Fialy: "Do zápasu jsme dobře vstoupili a naší aktivitou jsme si získali dvoubrankové vedení o které jsme ke konci první třetiny přišli. Opět nám zafungovali přesilovky a musíme dále zapracovat na činnosti ve střední části hry, kdy nám opět zápas utíkal. Závěr utkání jsme si ohlídali a děkujeme soupeři za utkání. "
59:59
Máme tady konec utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Bociana: Zápas rozhodly přesilové hry soupeře, ze kterých jsme inkasovali tři branky. Dvě naše potrestaná vyloučení ve třetí třetině už jsme nedokázali dotáhnout. Opět se musíme poučit a v příštím zápase být lepší. Děkujeme soupeři i divákům.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Florbal Chomutov 11 a FBŠ Hummel Hattrick Brno 8.
59:44
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
59:23
Domácí tým je stále bez brankaře a na útočné půlce. Pouze bez střelby.
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:34
Hostující tým vyhazuje míček přes celé hřiště.
58:01
Domácí hrají bez brankaře.
55:49
Tak to byl úžasný zákrok domácího brankaře Netopilíka.
55:40
Timeout Florbal Chomutov
55:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Matěj Hronek (4:7).
54:54
Vyloučen hráč Michal Bendl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:54
Domácí tým si to teď komplikuje vyloučením.
53:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Dominik Dvořák (4:6).
52:51
V této přesilové hře se jim nedaří trefit branku.
51:41
Brno má dnes třetí přesilovou hru. Dnes mají zatím 100 % úspěšnost.
51:40
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:09
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Lukáš Fiala (4:5).
51:09
Konečně se něco stalo zajímavého ve třetí třetině.
51:09
Chomutov snižuje na rozdíl jedné branky.
50:01
Hraje se posledních 10 minut třetí třetiny.
49:05
Domácí Petr Pastor se pokusil vystřelit "golfem". Myslím si, že ho po sezóně přihlásíme na golfový turnaj na Floridě.
47:50
Výborně teď Kejík vytáhl zákrok ( ala hokejové sklapnutí betonů).
45:52
Během posledních dvou minut se nic zajímavého nestalo.
44:24
Domácí hráči jsou v držení míčku a jdou vystřídat.
40:01
Hosté získávají míček na začátku třetí třetiny.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině: Florbal Chomutov 13 a FBŠ Hummel Hattrick Brno 9.
39:59
Končí nám druhá třetina.
39:13
Chomutov je na útočné půlce v držení míčku, ale bez střeleckého pokusu.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
36:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (3:5).
36:55
Florbal Chomutov využívá přesilovou hru.
36:47
Přesně v půlce přesilové hry trefil Petr Pastor tyč.
36:21
Ondřej Šarša se pokusil rychle vystřelit, ale střela byla zblokovaná.
35:48
Uvidíme, jak si domácí hráči povedou v této přesilové hře.
35:47
35:47
Máme tady další vyloučení.
32:57
Domácí si během přesilové hry vytvořili pár šancí, ale ani jedna neskočila za zády brankaře Kejíka.
32:56
Hosté hrají v plném počtu.
30:57
Domácí tým si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.
30:56
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Daniel Fokt.
30:56
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:56
Brankař Kejík výtečně vychytal Daniela Fokta.
30:56
Za faul hostujícího Vojtěcha Fabiána bylo nařízeno trestné střílení.
30:56
K míčku se postavil domácí Daniel Fokt.
29:35
Domácí Oldřich Jireček vyslal krásnou střelu z větší dálky. Brankař Kejík viděl střelu těsně před sebou.
28:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Tomáš Brom (2:5).
28:16
Hosté mají před sebou druhou přesilovou hru.
28:15
Vyloučen hráč Petr Pastor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:28
Hosté ke konci první třetiny přišli o dvou brankové vedení, ale na začátku druhé třetiny si ho získali zpět.
24:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Tomáš Brom (2:4).
24:27
Krásně sehraná standartní situace před domácí brankou, která končí brankou.
24:23
Výborně Marek Netopilík vychytal dvě dorážku.
24:06
Hosté kombinují na své obranné půlce, jako by chtěli domácí hráče uspat.
22:44
22:44
Hosté se dostávají do vedení. Kapitán Jakub Marek vystřelil krásnou ránu, která zaletěla do růžku domácí branky.
20:01
Domácí hráči získávají míček.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: Florbal Chomutov 5 a FBŠ Hummel Hattrick Brno 14
19:59
Máme tady konec první třetiny.
19:34
Výborný zákrok Netopilíka, který drží domácí tým.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (2:2).
18:14
Domácí vyrovnávají na 2:2. Kdo jiný mohl vstřelil branku za domácí tým, než kanonýr Petr Pastor!
16:50
Domácí obránci Müller a Šnábl si přihrávají míček mezi sebou a snaží se rozhýbat hru.
15:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Lukáš Fiala (1:2).
15:20
Domácí právě snížili na rozdíl jedné branky, když Daniel Fokt zasunul míček do prázdné branky, i když byl hlídán hostujícím obráncem.
14:57
Domácí Oldřich Jireček střílel, ale trefil boční tyč.
13:41
Domácí brankař Netopilík má dnes opravdu dost práce, aspoň se nenudí.
12:57
Hostující tým rozjíždí další svojí útočnou akci.
11:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (0:2).
11:36
Hostující Tomáš Brom vystřelil, domácí Daniel Fokt tečoval a brankař Marek Netopilík měl co dělat, aby reagoval na změnu směru.
10:00
Máme za sebou prvních 10 minut utkání. Hra je velmi rychlá a objevuje se dost menších faulů.
08:21
Fialovi utekl míček od branky brankaře Kejíka. Po zisku míčku nahrával na Daniela Jäschkeho, který vystřelil svojí střelu nad branku Kejíka.
07:43
Domácí Ondřej Kopp střílel od mantinelu, ale jeho pokus byl zblokovaný.
07:01
Domácí Ondřej Šarša na míčku a rozhlíží se komu by nahrál, ale pořádně není komu.
05:42
Hosté zakládají útok.
04:46
04:46
Hosté využívají přesilovou hru a otvírají skóre dnešního utkání.
04:33
Domácí hráči se dobře brání, dokonce si vytvořili brankovou příležitost.
03:05
Máme tady první vyloučení domácího hráče a příležitost pro hosty otevřít skóre dnešního utkání.
03:04
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
02:50
Domácí Petr Pastor trefil tyč.
01:12
Oba týmy se rozehrávají a začínají hezky opatrně.
00:01
Míček získávají hráči Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Dominik Dvořák, Marek Fuchs, Jakub Marek, Patrik Fabián
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Daniel Jäschke, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Vítám Vás u sledování 16. kola 1. ligy mužů mezi týmy Florbal Chomutov a FBŠ Hummel Hattrick Brno.