1:0
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 18:14 David Salák, 29:08 Martin Žák (David Salák), 30:00 Tomáš Sýkora (Lukáš Vlach), 57:26 Martin Žák (Ondřej Blažek)
branky (asistence): 33:29 Josef Můčka (Michal Šíma), 44:32 Martin Houšť (Ondřej Bábíček)

Snipers Třebíč - FbC Aligators Klobouky 4:2
19. David Salák, 30. Martin Žák, 31. Tomáš Sýkora, 58. Martin Žák - 34. Josef Můčka, 45. Martin Houšť; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3 + Milan Picmaus 5:4; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: David Štos 23 - Jiří Piše 25; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra domácích Michala Pazderníka: "První dvě třetiny jsme měli utkání pod kontrolou včetně pětiminutového oslabení. Pod tlak jsme se dostali až ve třetí části díky diskutabilním vyloučením. Naštěstí jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání."
59:59
Hodnocení trenéra hostů Jakuba Gremmela: "Dnes byli domácí lépe připravení na utkání, jak my. Ale i přesto jsme mohli odvézt nějaké body, šancí a přesilovek jsme na to měli více než dost. Díky za férové utkání."
59:58
Střely v poslední části 10:7
59:27
Hosté si oddechli a nyní útočí s vervou. Ale bez nebezpečného zakončení.
58:21
Timeout FbC Aligators Klobouky
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Ondřej Blažek (4:2).
56:13
Domácí Blažek vzal na hranici malého brankoviště míček "do žufanu" a místa gólu branku přehodil.
55:00
Chce to ale nějaký moment překvapení, nápad...vymyslet a zrealizovat zkrátka nějakou kloudnou kombinaci.
53:00
Domácí buší do obrany soupeře jako "hluší do vrat"...ale míček nemohou dostat do branky.
52:00
Domácí brankář Štos ale Snipery drží při vedení a v naději na body. To se ale bude muset zlepšit výkon celého týmu.
51:14
Domácí jsou bez nasazení a místo na svoji hru se soutředí na zbytečnosti, které je akorát vyvádí z koncentrace.
49:14
Hosté nyní domácím zatápí a nutí je k chybám. Žák musel před brankou hasit, ale přesilové hry Kloboukům dnes nejdou.
45:25
Trestné střílení družstva FbC Aligators Klobouky neproměnil Lukáš Gregr.
45:25
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:32
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Houšť, asistoval Ondřej Bábíček (3:2).
44:30
V přesilové hře nic hosté nevymysleli, ale v zápětí stejně branku dali po dobrém stínění hostů a střele z dálky.
43:50
Sniper Žák zapustil při bránění kořeny jako dobře rostlý strom, ale rozhodčí pro to neměli pochopení.
41:36
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
40:53
Hosté nyní více drží míček na svých čepelích, ale šance měli domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v druhé třetině 8:10.
39:50
Domácí jsou sice lepší, ale na skóre to není kvůli slabé efektivitě zakončení poznat.
39:00
Probíhá poslední minuta prostřední části.
37:00
Domácí Štos už si i připsal slušné zákroky, i když jednou ho zachránilo břevno.
36:00
Po trvdém zákroku u mantinelu bručí Pospíšil na 5 minut...nyní mají Snipeři horké chvíle, ale hosté si prozatím šanci nevytvořili.
34:45
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 5 minut za hrubost.
33:30
Ale místo další branky třebíčané nepochopitelně polevili v bránění a dostali z rychlého protiútoku gól téměř do prázdné branky.
33:29
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Josef Můčka, asistoval Michal Šíma (3:1).
32:10
Snipers stále v tlaku nepouští soupeře na svoji půli a mačkají je jak pomeranč na juice.
30:56
Třetí branku po pohledné kombinaci s Vlachem přidal domácí Sýkora, když vymetl vršek branky.
30:01
Nyní se roztrhnul z brankami pytel. Druhou branku domácích přidal Žák, když mu vybojoval Salák míček a předložil mu "mezi kruhy"...ten nekompromisně zamířil vedle stojné nohy brankáře.
30:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Vlach (3:0).
29:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval David Salák (2:0).
28:17
Domácí brankář Štos prozatím téměř bez práce. Dlouho nechytal, tak snad si něco chytí aspoň dnes...snad ne rýmu, protože zima přišla i do městské haly v Třebíči.
25:30
Z přesilové hry domácích bohužel jen jedna přesná střela na branku. Homolka ale mířil do masky brankáře.
24:10
Hráč hostů Šíma je znovu v kriminálu nyní za sekání. Necháme se překvapit, zda tento kvalitní hráč půjde znovu.
24:09
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první části 11:7.
19:59
Omlouváme se za technické problémy...teď už online poběží řádně.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny
18:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák bez asistence (1:0).
18:14
První branku družstva domácích vstřeli z velkého úhlu David Salák. Stav utkání 1 :0
15:02
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
15:02
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za vražení zády.
15:02
Po závaru před brankou hostů vyloučeni na obouch stranách. Vyloučen hráč družstva domácích 19 za sekání. Vyloučen hráč družstva hostů 25 za vrážení
11:14
Přesilovka domácích byla nevyužita
09:14
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za vražení zády.
09:14
Vyloučení hostujícího tymu hráč 87 za vrážení
08:54
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
08:54
Vyloučení hostujícího týmu hráč 5 za sekání.
08:00
Po faulu hostujícího týmu, zůstala standartní situace Sniperů nevyužita.
06:40
Z pravé strany pálí Žák pouze do golmana.
05:50
V úvodních minutách jsou aktivnější domací. Hostujícího golmana zatím neprověřili
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Jiří Piše; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, František Chmela
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Marcel Pospíšil, Milan Picmaus
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás při on-line přenosu 13.kola Národní ligy mezi domácím celkem Snipers Třebíč a hostujícím celkem Aligators Klobouky.