1:1
3:2
1:2
0:0
branky (asistence): 19:36 Adam Konečný (Aleš Pokorný), 29:13 Adam Konečný, 33:36 Arnošt Nechvátal (Adam Konečný), 35:08 Adam Konečný (Václav Černoch), 46:33 Adam Konečný (Václav Černoch), rozhodující nájezd Václav Černoch
branky (asistence): 05:36 Adam Štefek (Adam Lichnovský), 31:10 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra), 39:47 Ondřej Kubátko (Lukáš Vávra), 47:01 Daniel Šimíček, 56:37 Lukáš Vávra (Jakub Kresta)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 6:5pn
20. Adam Konečný, 30. Adam Konečný, 34. Arnošt Nechvátal, 36. Adam Konečný, 47. Adam Konečný, N Václav Černoch - 6. Adam Štefek, 32. Daniel Opatřil, 40. Ondřej Kubátko, 48. Daniel Šimíček, 57. Lukáš Vávra; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 17 - Jan Klinka 29; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Václav Černoch a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Jakub Monsport , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Jakub Monsport a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Václav Černoch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Jakub Kresta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Radek Dřevěný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Ondřej Kubátko a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Adam Konečný a vstřelil gól.
65:02
Hraje je u konce a Gulls vyhráli na nájezdy 6:5
65:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého 2/2: O ztrátě bodu rozhodl především náš nedůraz při předbrankových situacích z konce druhé a třetí třetiny. V prodloužení jsme měli více ze hry, ale bez gólového efektu. V nájezdech už to byla loterie a my byli štastnější. Děkuji soupeři za florbalový přístup k celému utkání.a přeji mu bezpečnou cestu domů
65:01
Komentář trenéra Marka Jehlára: Odehrál jsem slušné utkání na to v jakém poštu jsme dorazili. Mrzí mě v zápase dvě věci: Uznaná neregulérní branka soupeře a naše přesilovky. I tak si myslím že bod jsme si zasloužili. Soupeř prokázal v nájezdech chladnější hlavu a zaslouženě bod navíc. Děkuji soupeři a divákům za pěkný zápas.
65:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého 1/2: Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně a jenom díky brankářovi jsme po několika minutách neprohrávali o tři-čtyři branky. Postupně jsme začali být aktivnější a využili i výhody více střídajících hráčů.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Střely v prodloužení 1:1
63:50
Gulliveři můžou být rádi že mají Zapletálka v bráně.
62:43
Prodloužení je zatím nudné.
61:19
Teď už ale navštívil své spoluhráče na střídačce.
60:23
Neuhádnete co se stalo. Zapletálek nevyběhl z brankoviště. Díky tomu si připsal zákrok.
60:00
60:00
Bohužel jsme se dočkali.
60:00
59:00
Poslední minuta 3. třetiny. Zatím to vypadá, že uvídíme prodloužení.
58:04
Všichni zde přítomní doufají, že se skončí v základní hrací době. Já doufám taktéž.
56:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (5:5).
56:37
Hodně nešťastný moment pro domácí. Rozhodčí neovlivnilo ani řev hráčů a fanoušků domácích a Vikings jsou o gól bohatší.
55:19
Kdyby teď nebyl Šmíd na svém místě v obraně. Hráč Kopřivnice by šel sám na Zapletálka.
52:30
Bouška běžel přes celou šířku hřiště, při níž měl dvě šance. Gól ovšem nedal.
51:31
Domácí se snaží vstřelit další branku více než Vikingové.
50:00
Černoch se snažil překvapit Klinku zpoza jeho brány. Ten to všechno sledoval a věděl o něm.
47:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (5:4).
47:01
Dva góly v rychlém sledu, každá do jiné brány.
46:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Václav Černoch (5:3).
46:06
První přesilovka domácího celku.
46:06
Hráči se moc potí, a když se válí na zemi zanechají po sobě mokrou skvrnu. To se nelíbí rozhodčím.
45:43
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
44:44
Ruka nahoře a Zapletálek míří na střídačku, ale nikdo z hráčů nevběhl na hřiště.
43:09
Hra je teď hodně vyrovnaná.
43:09
Sporný moment, po kterém míček končí za mantinelem. Hráč hostů údajně zasáhl míček jako poslední. To si rozhodčí nemyslí.
41:10
Hosté opět změnili herní styl. Vrátili se k ověřené klasice.
40:01
Začala nám 3. třetina. Už jen chvilka a hurá domů.
40:00
40:00
Určitě všichni čekáte na odpověď na naši hádanku. Odpověď je KIWI. Kdo to uhádl získal Zlatého Jandise.
40:00
Střely za 3. třetinu 13:5
40:00
Počet střel ve 2. třetině 15:5
40:00
39:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (4:3).
38:22
Žůrkova střela do masky brankaře by probudila i člověka v umělém spánku.
35:08
35:08
HATTRICK a asistence. To vypadá že Adam Konečný bude hráč utkání.
34:39
Vyloučen hráč Radek Dřevěný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vražení zády.
33:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Arnošt Nechvátal, asistoval Adam Konečný (3:2).
33:36
Konečný si musí zápas užívat.
32:48
Černoch vypustil svoji dělovku, kterou strážce brány hostů vychytal.
31:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (2:2).
30:27
Hosté zvolili jiný styl obrany a Gulls se ji snaží prolomit.
29:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný bez asistence (2:1).
29:13
KONEČNĚ! Konečný, sice na podruhé, vstřelil branku.
27:28
Domácí tlačí obranu Vikings ale bez výsledku.
26:31
Konečný se rozstřílel a vysílá další bránu ohrožující střelu.
25:48
Nepřipravená obrana je pozvánkou pro střelu Adama Konečného, ten ale minul.
24:26
Konečný se opět naštval na rozhodčí, tentokráte že dvojku neudělili.
23:27
Zapletálek nekompromisně zamítl žádost o gól do jeho brány.
22:43
Gulliverům trvá rozehrávka nadmíru dlouho.
21:43
Kopřivnice se stále nedostala k zakončení.
20:19
Kopřivnice vyhrála buly, ale první vystřelili domácí.
20:00
20:00
Přestávkový program: Uhádněte hádanku. Je to chlupaté, uvnitř vlhké, je to na čtyři písmena a druhé písmeno je měkké i. Odpověď se dozvíte ve 2. přestávce.
20:00
Počet střel v 1. třetině 5:11
20:00
19:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Aleš Pokorný (1:1).
19:20
Vancl se snažil překvapit obranu hostů, ale střílí mimo.
18:35
Kopřivnice v šanci ale gólu.
17:05
Na hřiště přiběhl jeden z pořadatelů a utírá mokrou podlahu.
16:39
Domácí se snaží o gól, ale zatím bohužel zatím hosté neinkasovali.
15:44
Hra v početní výhodě zatím nedopřála vikingům toužený gól
13:44
Vyloučen hráč Adam Konečný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
13:44
Gulls opět ve čtyrech.
13:30
Nahrávka Konečného končí faulem domácích.
12:29
Pollak za bránou čeká, než se mu někdo ze spoluhráčů nabídne.
11:01
Domácí hrají v plném počtu.
10:53
První střelu domácích vyslal na bránu Žůrek
09:02
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
08:46
Rozehrávka domácích na straně hostů nekončí tak, jak by si domácí přáli.
05:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Adam Lichnovský (0:1).
05:00
Hned v prvních pěti minutách se stala nemilá příhoda. Vypnula se časomíra.
04:36
Konečný se pokusil o střelu, ale trefil prvního hráče hostů.
02:46
Vancl sám na bránu a střílí mimo.
01:30
Zapletálek úspěšně blokuje střely hostů. Přesněji čtyři střely.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný