4:2
2:3
6:3
- : -
branky (asistence): 06:53 Dušan Přívara (Petr Lacko), 08:23 Dušan Přívara (Radim Fořt), 15:54 Petr Lacko (Dušan Přívara), 17:16 Tomáš Richtr (Antonín Pertlík), 23:22 Ondřej Blažek (Ondřej Richtr), 25:36 Radek Šťovíček, 40:19 David Štechmüller (Alois Burian), 46:42 Dušan Přívara (Jan Louvar), 51:27 Alois Burian (Radim Fořt), 51:41 Vojtěch Teslík (Jan Cvrček), 58:13 Dušan Přívara, 58:42 Ondřej Richtr (Radek Šťovíček)
branky (asistence): 04:00 Petr Novotný (Jakub Černý), 05:33 Daniel Macek (Jakub Černý), 21:35 Ondřej Sedláček (Jakub Černý), 32:34 Jakub Černý, 34:02 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek), 40:49 Miroslav Horký (Michal Klápa), 54:12 Miroslav Horký (Michal Klápa), 55:41 Michal Klápa (Štěpán Mosler)

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 12:8
7. Dušan Přívara, 9. Dušan Přívara, 16. Petr Lacko, 18. Tomáš Richtr, 24. Ondřej Blažek, 26. Radek Šťovíček, 41. David Štechmüller, 47. Dušan Přívara, 52. Alois Burian, 52. Vojtěch Teslík, 59. Dušan Přívara, 59. Ondřej Richtr - 5. Petr Novotný, 6. Daniel Macek, 22. Ondřej Sedláček, 33. Jakub Černý, 35. Miroslav Šnajdr, 41. Miroslav Horký, 55. Miroslav Horký, 56. Michal Klápa; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Michal Šárka 26 - Daniel Váradi 20, Ondřej Heimerle 2; po třetinách: 4:2, 2:3, 6:3;
60:00
59:59
Střely celkově: KL - 32, KV - 34
59:59
Vyjádření trenéra KV: "Je to už obehraná písnička. Obrovským způsobem se nadřeme na gól. I přes dnešní střeleckou impotenci jsme vstřelili 8 gólů, jenže 12 jsme inkasovali. Na to se vyhrát nedá! Děkuji soupeři i divákům."
59:59
Střely ve třetí třetině: KL - 12, KV - 12.
59:59
Vyjádření trenéra KL: "Dnes vyhrál bojovnější tým. Vyhráli jsme díky týmovému duchu a také tomu, že jsme mohli hrát na tři pětice. Díky soupeři, ale především divákům, kterých nepřišlo tolik, zato však vytvořili velmi dobrou atmosféru. Protože do Vánoc hrajeme již jen jedno venkovní utkání, rád bych popřál všem našim fanouškům na Kladně šťastné svátky a vše nejlepší do roku 2018 a - dorazte 7. 1. 2017 na MVIL Ostravu."
59:58
MOVEMBER EDITION DRESY č. 27, č. 7 a č. 81 z tomboly zůstávají stále nevyzvednuté - výherci, přihlaste se, prosím. Využijte buď klubový mail, Facebook, nebo telefon. Děkujeme!
58:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Radek Šťovíček (12:8).
58:19
Přivara vystihl přihrávku na půlce hřiště a dává do prázdné brány
58:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (11:8).
55:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Štěpán Mosler (10:8).
54:13
Klápa našel před brankou osamoceného Horkého, který si položil brankáře domácích Šárku a pak bez problému zasunul míček do brány
54:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Michal Klápa (10:7).
53:39
Vary se nevzdávají a bojují do úplného konce
51:42
Vary po dvou rychlých gólech střídají brankáře. Do brány jde Heimerle.
51:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Jan Cvrček (10:6).
51:41
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
51:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Radim Fořt (9:6).
48:32
Přívara po kontaktu skončil na střídačce Varů.... diváci bouři a chtějí vyloučení
48:19
Kladno zatlačilo Vary na jejich půlce
47:05
Dnešní utkání sleduje 77 diváků. DĚKUJEME!!
46:43
Louvar běžel s míčkem za branku kam natáhl protihráče a zadovkou podél nekryté tyčky našel osamoceného Přivaru, který dával do odkryté brány
46:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (8:6).
46:13
Vary hrají na dvě lajny.
44:28
Matěj Stůj nenastoupil do třetí třetiny z důvodu zranění kolene. Snad se nejedná o nic vážného.
40:50
Diváci ani nestačili dosednout na svá místa a hned tu máme dva góly. Po jednom na každé straně.
40:49
40:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Alois Burian (7:5).
40:00
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny. Hraje se převážně na naší půli.
37:25
Dušan Přívara nemá jen velké srdce, ale také levé ucho. Po nastřelení soupeřem je stále větší a větší - uvidíme, kde se to zastaví.
36:25
Burian teď dvakrát zachyboval a v obou případech se musel Šárka obzvláště činit, ale nebyl stav srovnaný.
34:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Macek (6:5).
34:02
A bušení do vrat nakonec přineslo ovoce. Utkání se opět dostává do rozdílu jedné branky.
33:00
Vary nejprve proměnily trestné střílené a teď buší do naší obrany v následném vyloučení za nesportovní chování.
32:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (6:4).
32:34
Vyloučen hráč Petr Lacko družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
32:00
Hraje se stále ve vysokém tempu a se spoustou protiútoků na obou stranách
30:00
Hraje se teď nahoru-dolů.
29:30
Vary jsou opravdu silné v rychlém útoku. Znovu se na pár doteků dostali k zakončení.
28:30
Hra se přitvrzuje... tedy přesněji Kanonýři přidali na důrazu v osobních soubojích. Uvidíme, co na to sudí, ale zatím jsou "v klidu".
27:00
KV předvedly pohlednou kombinaci, kterou zakončili střelou do boku naší branky.
25:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček bez asistence (6:3).
25:36
Radek "Rudd" Šťovíček prokázal kvalitu rokou, protáhl se obranou Varů a vsítil.
25:00
Šárka perfektním zákrokem drží Kanonýry.
23:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Ondřej Richtr (5:3).
23:22
Ondra Blažek znovu prokázal, že střela tahem je jeho silná disciplína. Teď to ví i Varadi.
23:00
Přívara v šancičce
22:30
Šárka opět v permanenci.. Vary nyní tahají za delší konec provazu
21:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Jakub Černý (4:3).
21:35
Špatně pokrytý hráč před brankou Šárky znamená snížení na 4:3
21:08
Klápa poslán na mantinel, doklouzal až pod stůl časoměřičů. Vše se obešlo bez zranění a vyloučení.
20:01
Vítejte zpátky u florbalu. Na míčku domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely KL - 11 ; KV - 10
18:42
Klápa se šikovně uvolnil na mantinelu a jeho akce skončila nebezpečnou, avšak nepřesnou střelou.
17:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Antonín Pertlík (4:2).
17:16
T. Richtr se nerozpakoval, z uctivé vzdálenosti natáhl ke střele, ona prošla, brankář nabídl mezírku pod nohou, a radost byla na světě.
17:00
Michal Šárka si teď po nějaké době vydatně zachytal.
15:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Lacko, asistoval Dušan Přívara (3:2).
15:19
Burian poslal nepříjemnou střelu na branku hostí, Varadi si s ní ale poradil.
13:57
Jsme v plném počtu.
12:45
Štechmuller nejprve získal loptu na půli hřiště, poté se prokličkoval pár metrů před branku hostí a svojí ránou si říkal o záznam do kolonky střelců.
11:54
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
11:54
Stůj byl až příliš důrazný u mantinelu a dostává dvouminutové vyloučení.
11:50
Šárka se nyní sklouzl jako lachtan na ledu a zabránil tak rodící se šanci soupeře.
10:00
Poslední minuty patří Kanonýrům. Bylo by skvělé, kdyby se nějaká ta střela ujmula.. jestli mi rozumíte.
08:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Radim Fořt (2:2).
08:23
Fořt zachytil vyhození soupeře, rychle našel Přívaru před brankou a ten, s trochou štěstí, zaznamenal druhou branku.
06:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Petr Lacko (1:2).
06:53
Lacko Přívarovy na hrot přesilovkového rozestavení, ten tahem k pravé tyči snižuje.
06:27
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
06:27
Ostrý hit na Richtra byl oceněn dvouminutovým trestem
05:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (0:2).
05:33
Protiútok sehraný do ostrého úhlu, ale i tak se soupeři podařilo skórovat.
04:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (0:1).
04:00
Novotný to trefil tak, že už to asi lépe trefit nemohl.
03:13
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:00
Marek Mandler se jen dívá a rozdává úsměvy, což byla vždy jeho silná stránka.
02:16
Bývalý hráč Kladna, Michal Klápa, nyní Hurikán, se už prohání po našem pásmu.
01:25
Mladík Stůj odebral míček hostům u naší branky a namířil si to do pásma soupeře. Jeho střela však výrazné problémy Varadimu nenadělala.
00:45
Domácí z dálky vyzkoušeli pozornost hostujícího brankáře.
00:15
Karlovy Vary ihned ohrozily naši bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Jakub Černý, Daniel Macek, Matěj Svatek, Miroslav Šnajdr, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Alois Burian, Radim Fořt, Petr Lacko, David Štechmüller, Dušan Přívara