5:1
3:1
7:1
- : -
branky (asistence): 02:42 Jakub Štůsek (Lukáš Novosad), 05:47 Petr Burýšek (Pavel Barabáš), 07:22 Josef Viktořík (Denis Zimmer), 14:10 Petr Červený (Filip Kristek), 19:21 Vladislav Kittel (Josef Viktořík), 20:44 Lukáš Kratochvíl (Petr Burýšek), 26:35 Petr Krhut (Petr Burýšek), 27:09 Denis Zimmer (Vladislav Kittel), 42:17 Petr Krhut (Josef Viktořík), 43:46 Lukáš Kratochvíl (Petr Krhut), 45:41 Petr Krhut (Josef Viktořík), 49:23 Patrik Hegar (Vladislav Kittel), 53:18 Denis Zimmer (Filip Kristek), 57:16 Petr Červený (Jakub Štůsek), 59:54 Petr Burýšek (Jakub Štůsek)
branky (asistence): 07:53 Petr Liška (Lukáš Zelenka), 37:12 Jan Suchý (Tomáš Pešek), 50:04 Petr Liška (Dominik Suchý)

1. FBK Rožnov p/R - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 15:3
3. Jakub Štůsek, 6. Petr Burýšek, 8. Josef Viktořík, 15. Petr Červený, 20. Vladislav Kittel, 21. Lukáš Kratochvíl, 27. Petr Krhut, 28. Denis Zimmer, 43. Petr Krhut, 44. Lukáš Kratochvíl, 46. Petr Krhut, 50. Patrik Hegar, 54. Denis Zimmer, 58. Petr Červený, 60. Petr Burýšek - 8. Petr Liška, 38. Jan Suchý, 51. Petr Liška; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Petr Holčík 20 - Jakub Hozlár 27; po třetinách: 5:1, 3:1, 7:1;
60:02
Komentář trenéra RpR Barabáše: "Po minulém kole v Bystřici jsem nečekal, že budeme hrát ještě horší zápas celkovou kvalitou. Před námi se hrála MS soutěž a ta utkání byla daleko zajímavější, než to naše. Zápas rozhodl už sraz v H. Brodě. V tempu na třicet procent jsme si došli pro tři body. Jsem nespokojen se zakončením, měli jsme vyhrát o třicet. Obrana byla taky bídná, ale alespoň si náš brankář zachytal. Děkuji soupeři za férovou hru."
60:01
Komentář trenéra hostí Rezka: "Bohužel dnes kvantita porazila kvalitu. Zdravíme kluky do Brodu, kteří museli zůstat doma a učit se na důležitou pětiminutovku z matematiky. Druhou adventní neděli jsme si představovali jinak, budeme se muset zamyslet , jestli s takovým přístupem budeme v soutěži pokračovat. Děkujeme soupeřům, rozhodčím, divákům."
60:00
59:59
Poměr střel na branku v 3. třetině je 17:9. Celkově to je 42:23.
59:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Jakub Štůsek (15:3).
57:38
Vyloučen hráč Oliver Dvořák družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
57:36
Hráči Brodu už ani nechodí do střel a Rožnov si volně hraje v obraně soupeře.
57:16
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Jakub Štůsek (14:3).
55:16
Kittel se ocitá před brankářem hostí, krásně si pokládá brankáře a poté netrefuje prázdnu branku.
54:37
Rožnov se cpe do brankoviště hostí, Brod odolává.
53:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Filip Kristek (13:3).
50:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Dominik Suchý (12:3).
50:04
Liška střílí a zavěšuje nádherně pod břevno, Holčík nemohl nic dělat.
49:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Vladislav Kittel (12:2).
49:23
Kittel obchází obránce hostí a posílá míček na Hegara stojícího před prázdnou brankou, ten zakončuje.
48:34
Kratochvíl střílí, ale míček opět míjí branku hostí.
45:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (11:2).
45:33
Kratochvíl se objevuje sám před brankou, míček končí mimo hrací plochu.
44:19
Pešek uniká sám na Holčíka a úspěšně si ho i pokládá na zem, Holčík ovšem i tak byl schopen míček vyrazit.
43:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Petr Krhut (10:2).
43:46
Jde vidět, že Brod už opravdu nemůže.
42:17
42:17
Viktořík posílá míček Krhutovi, ten zakončuje do prázdné branky.
41:39
Rožnov si hraje s Brodem.
40:43
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Patrik Hegar.
40:43
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v druhé třetině je 15:9. Celkově to činí 25:14.
37:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Tomáš Pešek (8:2).
36:40
Pešek uniká sám na Holčíka, ten si ho ovšem pohlídal.
35:32
Červený šikovně vybíhá na střed a střílí, trefuje pouze clonícího Novosada.
34:03
Zvoní tyč ! Hráč hostí trefuje břevno branky domácích.
33:40
Brod drží Rožnov pod tlakem.
33:10
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
31:30
Rožnov hraje na míčku, Brod se snaží něco vymyslet, ale pokaždé se zastaví na Holčíkovi, který drží svůj tým.
30:47
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Tomáš Pešek.
30:47
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
29:47
Hosté v protiútoku ohrožují branku domácích, brankář Holčík připraven.
28:59
Vyloučen hráč Dominik Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
27:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Vladislav Kittel (8:1).
27:03
Nikdo nestál v cestě Zimmerově střele a ten snadno prostřeluje brankáře hostí.
26:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Petr Burýšek (7:1).
26:35
Krhut prostřeluje obranu hostí, míček končí za zády Hozlára.
24:15
Suchý uniká sám na Holčíka, ten už tentokrát nebyl úspěšný a Brod snižuje.
22:01
Kratochvíl se opět ocitá sám před brankou hostí, dostává přihrávku, ale netrefuje prázdnou branku.
20:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Petr Burýšek (6:1).
20:44
Burýšek nahazuje na branku a Kratochvíl na potřetí úspěšně doráží.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel na branku po první třetině je 10:5.
19:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (5:1).
19:21
Viktořík trefuje bránícího obránce, od kterého se míček odrazuje na čepel Kittela, ten zakončuje.
17:48
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
16:30
Nebezpečná střela Havlíčkova Brodu, Holčík připraven.
15:55
Vyloučen hráč Filip Kristek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
14:33
Červený nahrává Kristkovi, ten mu vrací a Červený krásně našel místo na přední tyči.
14:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Filip Kristek (4:1).
12:44
Hosté doťukávali do prázdné brány, Holčík se štěstím chytá.
12:07
Hosté přijeli pouze v sedmi hráčích do pole, není se čemu divit, že jenom brání.
10:50
Rožnov si tvoří šance před brankou hostí, mají ovšem problémy s trefováním odkryté branky.
09:26
Viktořík na balónku, udělal si prostor na středu, zkoušel přes tři a trefuje hokejku soupeře.
07:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Zelenka (3:1).
07:53
Hráč H. Brodu střílí od mantinelu a domácí brankář neměl šanci chytit tuhle přesnou střelu ke vzdálenější tyči.
07:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Denis Zimmer (3:0).
07:22
Zimmer nachází Víktoříka na půlící čáře, ten poté v samostatném úniku prostřeluje Hozlára.
06:02
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
05:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Pavel Barabáš (2:0).
05:47
Pavel Barabáš nachází volného Burýška uprostřed hřiště, brankář nemohl zareagovat.
04:14
Rožnov manévruje v obraně oslabeného Havlíčkova Brodu.
02:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Lukáš Novosad (1:0).
02:42
Jakub Štusek překvapuje brankáře a posílá Rožnov do vedení.
01:20
Týmy se oťukávájí, prozatím Rožnov více na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Petr Liška, Tomáš Rezek, Tomáš Pešek, Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Barabáš, Patrik Hegar, Petr Burýšek, Filip Kristek, Vladislav Kittel